Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, 93-as tuareg rally 125-höz van valakinek első felfüggesztése és hátsó féknyereg, felfogatással együtt ami a villához kapcsolódik?
Ami talán gond posta szempontból, hogy Romániába lakom, de fizetem a költséget.
Sziasztok!

Tuareg 600 -hoz keresek szelep-himbatengelyt szívó/kipufogóhoz (csak szinte hibátlan gyári érdekel )
Esetleg: himbákkal
Előre is köszönöm
Sxalex@freemail.hu vagy 06-hetven 3008756
Hali cdi..
Sziasztok!van Egypt rotax 127 tuaregem,fe van újítva dugó, gyűrű stb ....kapott másik lendkerék is,de még nem is röfög. ...szikra van.Én arra gyanakszom nem elég erős a szikra,hiába rúgom a beindulásnak semmi jele.valakinek valami ötlet vagy egy komplett blokk?előre is köszönöm
Sziasztok!
Aprilia Tuareg 600 wind motoromhoz keresek alkatrészeket.
Hello ha hogy tudom visszaállítani akasztani a kuplung bovden a 123 rotax blokba?
Nekem lehet lenne eggy de gyűrű nincs sajnos hozzá
Sziasztok rotax 127 be keresek dugot akinek van irjon .
Nagyjából a karburátor alatt!
Hello rotax 123-hoz szeretnék gyujtást alaplapot vásárolni akinek van írjon
Üdv, 50-es Aprilia Tuaregen, hol találom a motorolaj feltőltő csavart?
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy 87-es Tuareg újáépitéséhez. Rotax 127 blokkos.
Keresek komplett gyújtást (berugós, öninditós) RAVE II. szelepet, hátsó főfékhengert hosszab verziót, duplatankos ruhát, kormány kezelő szerveket, illetve bármilyen apróságot amely nem hibás, törött, hátha jobb mint az enyém. De akár donor motor is szóba jöhet akár (123 blokkal), sporttársi áron.
Köszönöm! bigmaci5@freemail.hu ha nagyobb tételről van szó 204751473
Sziasztok! keresek komplett gyújtást rotax 123-hoz! ha valakinek van jelezze! köszönöm!!
Hello mindenki reggel próbáltam elindítani a mocim egy tuareg rally 125cc és bepőfent és utána semmi gondoltam hogy a gyujtást lessz valami kimértem az álló részt és nem nő fel áron csak minimális szikra sincs ennyi volt behalt ?jârt már valaki így ?vagy mi lehet a hiba?javítható?vagy csere ?esetleg van valakinek eladó?
Szia

Nekem van, Hívj fel.

Minden jót!
Szia

Nekem van, hívj fel.

Minden jót!
Üdv mindenkinek! Tuareg 600 Wind-hez lenne szükségem önindítóra, vagy legalább jó állapotú forgórészre. Sürgős. Köszönöm!
Omega motor
Sziasztok rotax 127 hez keresek dugot . 54.50 es méret
Sziasztok!
Van egy Aprilia tuareg rally 50 motorom , most vettem .
Mopedrallyra at kene neznem , mert nincs rajta vilagitas index stb , meg a kulonolajozas ki lett rajta iktatva .
Kerdesem h manualt vagy kapcsolasi rajzot hol talalok ill Budapesten hol tudok hozza venni alaktreszt lancot fekbetetet , ahol nem rendelos a dolog hanem odaadjak polcrol . Ill 11kerben van vki aki tud es akar segiteni szerelni ?
Szia.bakonymotor.hu az enyemet felujitottak,de leht hogy van is nekik.
Üdv mindenkinek
Rotax 122-123 as blokkhoz keresek 160-as vagy 125-ös használható henger dugót előre is köszi.
Hello tuareg 600windhez van szijad meg feszito gorgod ?
Sziasztok. Aprilia tuareg 600windhez keresek szabadonfutót akinek van kérem jelezze vagy ismer olyat akinek van . Köszi
Szia köszönöm az információt! Vidám napot!