Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olajtartály 1000
Kuplungdekni 1000
Lanc 2 db 4000 ft
Af1 hatso fogaskerek hardugumival öntvenyel 2000
Af1 sport pro müszerfal 2e
Elsö fek 2000
Tuareg laptarto elsö hatso 1500/szet
Duda 500
Olajpumpa 500
Inditorele parba 1000
Balos tükör 500
H fekar 500
Kuplungkosar 500
H labtarto konzolostol 4 e/par
E labtarto konzolostol 4e/par
Valtokar kompleten 2e
Rotax 123 onindito 3e/db2db van
Balaszt fogaskereke 1e/db 4db van
Olajpumpa 5db 5e
Hengerfej 2500
Tuareg elsö vila sarvedövel 4e
Af1 hatso lampa teglalap 1e
Tuareg kormàny 500
Sintezit e kerék komplet 3e
Af1 hütö 1500
Af1 sport pro elsö lampa 3e
Hatso 2e
Medzeler maraton 160/70r17 4e
Egybe 15.000 ft!! Gumi kivetelevel 18000 gumival
06307316232
Sziasztok.
Eladó Tuareg Wind 125 alkatrészek. Power motor, önindító, tükör, fékcső, km spirál, lábtartók, membrán ház. Budapesten 17.ker.
Ajánlatokat várok.
06705801160
Sziasztok !

Valakinek nincsen elfekvőbe tuareg 600 - ba központi (hátsó teleszkóp?

Előre is köszi
Hello! Van egy rx 125 motorom! Amikor berugom jár 2 másodpercet és lefullad,ha gázt adok neki szintén lefullad! Valakinek valami ötlet hogy mi baja lehet?
Sziasztok keresek rotax127-es blokkot gyujtás meg minden nélkül csak hengerszett legyen rajta vagy csak dugot hengerrel, akinek van kérem jelezze!
Sziasztok. Nincs véletlenül valakinek aprilia tuareg wind 600 hoz elfekvőben egy gázbowden? Köszi előre is.
Sziasztok. Aprilia tuareg rally hoz keresek alkatreszt..125ccm
Rotax 123 as blokal szerelt. Legszüröhaz. Berugokar. Gyujtas alloresz. Ezek legfökepen.
hello. power szelep?
üdv etx,tuareg rotax 127 alkatrészek gombokért eladok föleg elektromos cucok lámpa ,müszerfal stb 06705134946
Ugye? Én nagyobb karbit vettem anno a mocimra, fél évig csak karburáltam, és fúvókákat cserélgettem! Nem lett tökéletes de elfogadható! Még mindig lehetne finomitgatni hogy tökéletes legyen, de már meguntam!
Köszi...tényleg nem egyszerű de egy-két újat azért tudott mutatni :)
Én innen szoktam vásárolni, kérdezd meg hátha van nekik! http://italmondo.hu/
Sziasztok Aprilia tuareg rally 50-hez kellene első fékcső mert nem volt rajta amikor vettem, de sehol nem találok a neten. Valaki tudna segíteni? És van egy eladó rotax 3-as blokkom 70-es polini hengerrel, vizes. dugó nélkül mert kellett a másik motorba, ebbe meg amúgy is egy am6-os blokkot szánok. Köszi mindenkinek!
Aha! A power-ra nem gyanakodnék, főleg igy hogy azt mondod hogy 3.-tól meg kipörög! A power tudomásom szerint gázkar állás függvényében nyit vagy csuk! Ez inkább karburátor! Ha a motor teljesítményével meg vagy elégedve amikor kipörög 3. sebességtől felfelé akkor nem kicsi a karburátorod! Ha viszont nagy lenne a karburátorod akkor a felső tartományban is fulladozna a motor szerintem bármelyik sebességben! Próbálj karburálni!
itt egy kis segítség, sajnos nem egyszerű: http://gpracing.hu/index.php?o...
csak amiatt gondoltam mert 1. és 2. sebességben nem is pörög ki rendesen szépen, hanem ilyen szaggatottan megy ha pl rendesen kiakarom huzatni, de amint 3.-ba kapcsolok ott szépen kihúzza és van erő is meg minden. ( és lehet hallani meg érezni rajta hogy nem szabályzás szerű hanem valami nemjó)
Ha ebben tudnátok segíteni valami ötletet adni akkor megköszönném. szép napot!
Mit vársz a motortól? Ezeket a motorokat pörgetni kell akkor mennek! 6-8000 körül nyit a power, ez alatt olyan mint egy jobb simson felette meg megy mint akit picsán rúgtak!
köszi :) csak mert nem tudok rájönni mi miatt csinálja hogy alacsony fordulatról nem húz eléggé, és a power-t állítottam már minden fele de sehogy sem jobb.
Sziasztok! 1987-es 125-ös Tuaregről tud nekem valaki robbantott ábrákat és kapcsolási rajzot küldeni? Vagy linket ahol ilyet találok? rotax 127
Cím: rinaldoo@citromail.hu
Hali nekem 26 os volt az etx-en
Sziasztok 127-es blokkhoz mekkora dell'orto karbit raktak gyárilag?
Szerintem az enyémen kisebb van mint kéne. Segítséget előre is köszi !
Tudom, hogy teleszkóp olaj kell, de abból is van amiket leírtam.
Sziasztok. vettem egy tuareg wind 600 at és azt szeretném meg kérdezni hogy milyen motorolaj kell bele és mennyi, valamint az olajhűtőbe milyen kell és hajtómű olaj gondolom kell bele abból milyen és mennyi? köszönöm szépen előre is.:)
üdv teleszkop olaj kell bele, NEM motor olaj!!!!!
Köszi, és milyen típusú kell? 5w 10w 15W?
üdv ha feforditott telod van 4,5 d olaj kell