Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor fasza, ha te elférsz rajta akkor jó lesz.
Valamikor összefutunk a szezonban, erre fele tele vagyunk apriliásokkal, csak még Gyurkesznek nem jött meg az esze.
Hali! én is 193cm vagyok 80 kilóval. Nekem zsír.

Szombaton kakucson leszünk, Gyurkesz jön veszprémből
Zsirkaraj. Egyszer megmutatod élőben? Nekem is ez lesz a következő, csak nem tudom hogy néznék ki rajta a 193cm-emmel és a 110 kilómmal. Sosem láttam még élőben ilyet.
Én sem vagyok fórumozó típus de nagyon sokszor kihúztak már a csávából 1-2 hasznos tanáccsal! Ez vonatkozik a helyi és az RSVForum.com-os fanatikus tagokra! És ezt nagyon köszönöm nekik!
Szia! Köszi de nemigen vagyok az a fórumozó típus, csak életjelet adtam magamról
Sziasztok! Típustárs lettem
Igaz NEM!Tunci hanem capo 140-150 km/o tempó ,5-5,5 körül jött ki,3osztrák túra,600-km,600-km,1000-km es...szakaszocskák,fele kint,fele ithon,M1 javarèszt,kint meg bundesz
Áááá dehogy...csak imitálom,bár?betegen is kb dupla km em van egy motoron ;)
A pici MZ-t nem is számolva..mert az már csúnya lenne kb idèn capo 3000-pic moci szintèn...ès mèg csak most jön a java,jöv 7-en pl salzburgring
Te, tudsz még motorozni?
Én azt, ahol megállunk.

Nem vagyok márkafetisiszta, főleg, hogy mindenki a MOL-tól veszi, kivéve az OMW prémiumja. Szóval, ha nem azt veszed, tök mindegy.
16Oal teljesen jó a 7.5. Az ezres V2 nagyon csukló függő. A 6 az ratyi, arra nem kell tuono. Én egyszer mértem 6,2őt...kérdés az a mérés is mennyire volt pontos, de akkor végig 8O-9O-el pötyögtünk egy túrán, már agybajt kaptam a végére. . Nyilván sok kerék, tiltásig forgatás meghozza a 9-1O litert.
Hali! Nekem a Shell 95 nitro jött be. Én arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyit fogyaszt a gépe? Nekem 7.5 alá még nem ment, de volt már 8.4 L is. 8 lityi az átlag. Viszont tegnap találkoztam egy milléssel, neki 6 litert fogyaszt, ami hihetetlen és egyben bosszantó is.

Egyébként 160 körül megyek átlagban.
Csá mindenki!
Ki milyen üzemanyagot tankol Tuono-jába?

Márka/Benzintípus
Máj 1. Türniz,Mariacell..szakadó eső :( de azèrt jó volt
Valaki tud esetleg eladó v4r-t a környéken? (Mo,Sk,Slo,Au,Ro stb...)
Meg dumáljuk ,és majd valahogy ütközünk!
Május 1.megyünk felétek !Kint leszünk a sógoroknál! A júniuson még gondolkodni kell!De jó ötlet!
Tuono V4 1100 Factory
Ahhh ich komme gleich!
semmi gond, majd legközelebb.
Nem tudom sajnos, a légszűrő bent van, a dobozát meg már rég kidobtam.
Most voltam... de ,te meg Prágában söröztél,...ahelyett hogy velem ... vagy a kulcsát itt hagyhattad volna a mocinak .. szép a géped ...gyere túrázni június végén...most szervezzük egyébként május elsején lent leszek...
Bixi!És a mi poros ,kátyús útjainkat mikor akarod meglátogatni?
Szia! egy kis segítség kellene :) a légszűrő Unix-os cikkszámát meg tudnád adni?
Köszi
Norbi
Szupi Nekem már van is egy kedvencem... Bakonybél...közel a balaton ,meg nekem sincs messze... ...az időpont is kafa... ...de, remélem , még csatlakoznak ehhez a projekthez ...részemről ok minden