Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
2008- as Tuono-ra keresek hátsó ülést vagy valakit, aki le tud nekem gyártani egy olyan cuccot, amit be tudok pattintani az ülés helyére és rögzíthetek hozzá táskatartó gyűrűt.
Előre is köszi a válaszokat!
Sziasztok!
2007-es 1000-es Tuonora szeretném visszarakatni az eredeti gyujtástérképet.
Hol tudnám ezt megejteni!
Előre is köszi!
Sziasztok ! Keresek Falco csutkakormányt !
Sziasztok fórumozók!

Yamaha FZ6-omat cserélném Aprilia Tuonora. Két kiszemelt van, mindkettő 2004-es és elméletileg 30e km van bennük.

El tudnátok látni tanácsokkal hogy mik ennél az évjáratnál-tipusnál a gyakrabban előforduló hibák? Mire kell odafigyelni vételkor?

Válaszotokat előre is köszönöm :)
Sziasztok!
Ismeri valaki ezt a motort?
https://www.kepesmotor.hu/apri...
Sziasztok, megjöttek a gyári cuccaim, így eladó 2006-os 2.gen Tuonohoz PP tuning lábtartók, KTM Renthal kónuszos 76 cm kormány, kormányvégsúlyok, 3 cm emelt oldaltámasz. Gyári pedáltartó jobb, gyári első fékkar, gyári fék és váltókar szem, gyári bal hátsó enyhén sérült index. Ha kell valami megállapodunk, motoros vagyok, nem kereskedő.
72 cm.
Szintén köszönöm!
Nagyon köszi!
tessék.
Üdv mindenkinek,
Megkérhetek valakit közületek egy mérésre?
Szükségem lenne a kormány tartó magasságára a krmánykifli lapjától a kormánycső tetejéig egy átalakítás miatt.
Második generációs tuono mérete érdekelne.
Köszönöm előre is!
Sziasztok, tudtok nekem ajánlani bukógombát? 2007 Aprilia tuono 1000 -ről lenne szó. Neten lsl-t találtam de megkérdezem azokat akik tapasztaltabbak :))
Köszönöm szépen!
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban,hogy Aprilia Tuono 1000 R Factory 2007 RR1000 -hez hol tudok rendelni,venni dugattyú gyűrűket mert nem találok sehol.
Előre is köszi!
Sziasztok!

Most szeretnék újra nyeregbe pattanni, a kiszemelt motorok között - az első helyen - 2003-2005 -ös Tuono is szerepel. A kérdésem az lenne, hogy 195cm magassággal (99 kg) mennyire kényelmes a motor, a lábtartó milyen magasságban van, mennyire kell összehajtogatni a lábakat? Van köztetek aki hasonló méretekkel régebb óta használja a gépet?

Előre is köszi a válaszokat! :)
Sziasztok.
Hátha valakit érdekel, van egy eladó Titanium kipufogóm Tuonora, sérülésmentes szép hanggal. 110e.
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen széles aTuno kormánya?
Sanszos..
Sziasztok!
Szerintetek is a szelepszár szimering a bibis?
Magas fordulatszámon való pörgetés után visszaáll alapjáratra majd 1-2 másodperc után egy kis ideig gyárkémény feeling 4-5 másodpercig. Normál fordulatszámon nincsen olajfüst,csak indításkor 1-2 másodpercig.
Tippeket,tanácsokat előre is köszönöm.
Nekem is Bodis van rajta. Killerrel is jól szól, de ha ki van véve ...........
úgy néz ki Bodis lesz rajta kb ugyan ennyibe megáll az is.