Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Köszönöm megoldódott.
Sontan=spontan
Szep! Tetszik!
Tegnap elnezegettem az enyemet muszaki vizsgan, allok mellette a vizsgabiztossal egyutt es csak ugy sontan megszolalok :" k.rv szep ez"! . Nem volt rohoges kicsit sem
Köszi!
Szia!

Végül milyet vettél rá?
Szia!

Mennyi rá 2 Bódis kipu?
Akrapovic hoz képest milyen a hangja?
Szia!

Van eladó kormanymagasitom ha erdekel esetleg!
Szia!

Labtartok ára?
Helyileg hol van?
Pest-Telegdy Zoltán

Abony-Polyák laszlo

Hivatkozz rám ha kell adok kontaktot
Enyém sima tuono 1.5 ért vettem tavaly 1.gazditol 19700 km volt benne!
Tavasszal Nagyszervizt kapott 2 hete meg új rossoIII GUMIKAT!

Factory meg többet ér!
Szia!

Keresd abonyba Polyák Lászlót vagy Pesten telegdy Zoltánt!
Nekik tuti van!
Sziasztok. 2007 és tuonohoz keresnek hibátlan állapotú hátsó feknyerget. Aki tud segíteni koszi
Joo estet mindenkinek!
Egy erdekesseget hagy osszak meg Veletek. Tegnap eljutottam odaig hogy elhataroztam kell vennem egy 16vagy 17 sx ktmet vagy husqit. Atalakitani kicsit hogy jo legyen hard enduroban es a regi exct eladni.
Namost, a problema csak annyi volt hogy nincs plusz penz ra, pedig anelkul nem megy ez az ujitas. Exc megy, lesz belole 800, de kell meg kb 500. Na hat igazabol ez csak akkor a tuonobol lehetseges. El kell adni es kesz! Neki is alltam megnezni az arakat. Gondoltam eladom 1.1 max 1.2ert akkor mar franko. Erre mit latok? 6000eur alatt nincsenek factory tuonok! Ez 2008as vagyis nem mai csirke, de durva arak vannak! Ha ez igaz akkor nem is adom el, hanem meg varok vele. Km nagyon keves van benne, minden csili vili, ugyhogy franko minden. Lehetseges hogy azmiatt van ilyen ara mert keves volt belole? A nem factory tuonok ara ha jol lattam azert joval lejjebb van.
Nem tudom, lehet megis most kellene eladni amig ilyen jo ara van. Doktor ur olyan bizonytalan vagyok
Eladó eredeti LeoVince kipufogó összekötővel együtt.
70/6398366
fúúú, ez durva nyálcsorgatós egy vadállatgép
Tudna valaki segíteni? Első fékkarhoz féklámpa kapcsolót keresek. Kösz.
Sziasztok. ha valakit érdekel esetleg ez is ELADÓ. 2007 tuono.
vagy 4éve kaptam ajándékba egyet, tavasszal dobtam ki a lomtalanitásba , ha tudtam volna, h milyen nagy érték
Ma vettem újat, 32.000Ft az apriliánál. Használtan 18-20-at ér maximum
Amire jó: RSVR 04-09, Tuono 06-10 Kipuffogó tartó konzol
Sziasztok!
Eladó sorba került 2db gyári,kipuffogó tartó konzol. Motoron még nem voltak.
Csak a fotó miatt bontottam ki az egyiket.
Eladó vagy Tuonos cuccra cserélném 2007-es a vas.
Ami cserébe érdekelne az egy üléspúp vagy az eredeti,kicsi plexi.
egy hátsó ülés 30000 huf? jól értem? el vagyok maradva akkor rendesen ha ezek ennyiért mennek
Szia nekem van egy plus amitől szívesen megválnék mondjuk 30000 Ft ellenében. +36 30 8354069 es számon elérsz ha érdekel.