Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a láncfeszítést ! Remélem jó lesz :)

mit jelent az olcso?
szembeszomszed ha jol tudom, akkor arulja a hazikojat.
foldszint + tetoter, garazs, nagy kert, motoros kertkapu - mar vagy 2-3 eve kint vannak franciaorszagban es nem igazan jonnek mar vissza. ezert adjak el.
Hello! Véletlenül nem tudsz vmi jó (és olcsó ) házat Érden? Jó helyen?
Ment
ok de pontosan merre/mikor ? e-mail ben írjhatnál címet.


Tőlem, 9 kerben lakom gyere erre és megoldjuk
Kézben van jó nyomaték simán :)

Az van, krova készlet 32ig, villás akad, de nyomaték kulcsom nincs:((((
Üdv !

nos fejből tudom 12 es kulcs kell (vagy 13 as) meg kell egy 27 es meg 21 es asszem......


Mi kell hozzá? ha van én szivesen segitek.
Ne sird vissza........vannak jobbak.....sokkal.
Üdv !

Valakinek van ötlete hogy Bpesten hol tudnék szerszámhoz jutni 1 láncfeszítéshez ?
Nem itt vagyok "honos" aztén csak ezért nem gurulnék 150Km.
RF 900 ről van szó.

Jó hamar megunták a "drágaszágom": http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_650_n-7861819

Nem rakott bele 3 ezer Km-t is már el is adja, ez azért érdekes...
Viszont számomra rendkívül vicces látni és olvasni a hirdetést! Mit rinyáltak ott nekem, hogy "lötyög" a váltókar, azért jó volt az 3 ezer Km-n át... Nem is beszélve a kis tükrökről, hogy az sz@rra se jó, de azért csak az van fent és nem az utángyártott gyári formájú, amit adtam pluszba... Az, hogy a rendszámot fölhajtották az égbe, az pedig kifejezetten tetszik... Ez is vicces: yoshimura sportdobrendszerrel (így egyben, főleg, hogy nem rendszer).
A lánc tényleg zsír, látom cserélte az első tárcsát, így az is biztosan jó! A gumit pedig még én raktam rá, így tudom, hogy jók! Az elsőt "vissza sírom" (Dunlop Sportmax Qualifier), főleg, hogy milyen a Z-n a Metzeler túra gumi... Nem baj, szombaton végre rendeződik!
TornadoHH örülök, hogy eljöttél te is szombaton a Börzsönybe! Még mindig nagyon szeretek ezen a környéken motorozni!
Itt volt alkalom kipróbálni a Z-t is. Meglepett, hogy a gyors kanyarokban az SV-hez képest +40 km/h, még így ezzel a gumival is teljesen "nyugis" volt...
Köszi a Red-Line tippet! Kifejezetten szimpatikus társaság, csak ajánlani tudok őket!
Rugalmasak voltak beérkezésben/elvitelben is, hogy meg tudjam oldani a munkába bejutást. Ezen felül árban abszolút verhetetlenek. Ami még fontos: abszolút NEM lehúzós társaság: lebeszéltek pl. a lánc cseréről (megvizsgálták és azt mondták, hogy van még benne legalább 10-15 ezer).

Cserébe ők is megállapították, amit már én is tudok, hogy a hátsó gumi offos. A hétvégén többször megcsúszott az első és a hátsó is, így szombaton irány Csolnok, azt jöhet valami "ragadós" előre-hátra!
Sziasztok a részletek a Dunaújváros Tura Motor klub oldalán.Sok szeretettel várunk mindenkit.
Pótregisztráció!

A regisztrációs nehézségek miatt,szombat reggel is lehet regisztrálni a vezetéstechnikai tréningre,a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon.Sokan jelezték ,hogy nem tudnak regisztrálni emailben.Aki szeretne regisztrálni az jöjjön 07.15-re a rendőrségre.Dunaújváros,Szent György út 1.
Neem ,az jó! A most péntek nem jó
pedig itt azt irtad, hogy "jún.3. ,10,23,26" - remelem a 10-e nem fog csak ugy kihullani a sorbol
Dolgozom
Nem már változott, de fészen elklföm neked az ujjat.Nem szokták kiirni csak 1 héttel előtte asszem.
teloszamod meg mindig ugyanaz, mint volt ugye? 20/526 kezdetu...
a kakucs oldalan meg nincs kirakva a juniusi palyanaptar, de remelem semmi esemeny nem lesz aznap.
Ok, rendben, ha mentek szoljatok, nekem a délután általában jo szokott lenni, és hét közben nincsenek sokan délután sem.
Gyere 23án mi megyunk, de csak délután.