Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nalunk kocsizos-kirandulos program lesz hetvegen, pedig a motorozashoz is tuti ido lesz.
remelhetoleg kedden is marad a jo ido!
Vasárnap valaki valamerre?
A kíváncsiság kedvéért megkérdezném,hogy mennyiért cserélik a gumit?(szerelés,csere,centír...)
ugy emlekeztem, hogy megvolt, de azota uj telom van, szoval dobd at pls.
szamomat tudod? Ha nem emailben cserélünk.
jo a prielle-fehervari ut sarok
Nem nála! A Prielle Kornélia es a Fehérvári sarkán van egy udvarban. Versenyzők és kézzel centíroznak ! Ott talizhatunk . Vagy a Bocskai , Vincellér sarkánál ,onnan indulok 8.15-kor
zsirsag!
Brekinel lesz cserelve a gumi? mert ha igen, akkor en is odamennek es mehetnenk egyutt.
Kedden reggel 8:30-kor gumicsere ,utána bevethető vagyok 16-ig
Az a hondás, ok dobom.
Jajj de csak max 4ig ,mert éjszakás leszek!
Ha az idő is kegyes lesz naná Holnap feldobom a gumikat is. Mindenki figyeljen, nemrég szedtunk össze egy idosebb bmws urat Törökbálinton, korforgalomban elcsuszott egy méretes olajcsíkon láb es bokatores
jahh, akkor valamit nagyon beneztem.
es a srac, aki ott volt veled, amikor Brekinel osszefutottunk?

na mindegy, faccsen atdobhatnad majd az uj teloszamodat.
Sziasztok.....
Nem tud valaki kiadó garázst, vagy motornak tárolási lehetséget a 3.keruletben? (Bogdáni út környéke)
Hááát nem tudom kire gondolsz, de szerintem egyedul, a múltkori hondás gyerek nem tudom jon nem jon.
oke, en is ugy vagyok vele, hogyha nem muszaj, akkor nem kelnek fel tulzottan koran.
egyedul jossz, vagy jon a yamahas srac (lehet hogy nem jol emlekszem a nevere, Gabor?) is?
nekem meg pont juliustol fog ervenybe lepni a probaido, mert akkor kezdek az uj munkahelyen. hetvegen gondolom kismillioan vannak...
Én nekem elviekben ok, de csak félnap és délután.
Ott nem,de a XVII.-ben igen PROEX,Totóék
Nekem autóra-motorra csináltak kiput és maximálisan elégedett voltam az eredménnyel mind minőségben,mind árban
Sajnos még 6 hét próbaidő, addig felejtős a szabi...
Viszont már alig várom a július második felét, hogy kipróbálhassam Kakucson!
Üdv mindenkinek!
11.kerületben nem tud esetleg valaki egy jó kipufogóst?
no akkor juni 10 kakucs?
Jimmy, Levi, CatPee, tobbiek?
Sziasztok!

Hallottatok már a Motoros Family-ről?
Közösségünk célja, hogy mindenhol segítsünk, ahol csak tudunk, például vért adunk, fákat ültetünk, adományokat gyűjtünk, júniusban pedig a gyermekeké a főszerep, játszóteret újítunk fel.

Ha Ti is szeretnétek egy jót motorozni, és mosolyt csalni az arcukra, itt a helyetek!

https://www.facebook.com/event...

Ha esetleg nem tudtok eljönni, csatlakozzatok közösségünkhöz!
Segíthetünk? Robogunk!
http://www.motorosfamily.hu/
Sziasztok!

Tudja valaki hogy a budai várba be lehet-e hajtani díjmentesen motorral? Az más kérdés hogy ma egy pizzafutárt követtem és kerültem ki a sorompót...
Nincs mit! hazáig tuti, aztán ha megoldod a csavar problemát, akkor tuti:))