Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis gyors info: ha valaki esetleg a MOM park fele vetodik es lemegy a parkoloba, figyeljen oda, hogy a motorparkolon belul is hova teszi a motorjat!
Nekem sikerult valami bontoszokeveny melle leraknom, amibol orran-szajan folyott az olaj, viszont ezt csak akkor vettem eszre, amikor kifele menet majdnem elfekudtem... alaposabban korbenezve egy csomo olyan motort lattam, ami alatt-mellett-korul volt valami csuszos takony.
Szoval probalj meg tiszta helyre parkolni, megelozendo a kellemetlen meglepeteseket.
Nem igazán.... Bár szerintem azért az poén, hogy pont a bp.-i mocisok nem aktívak ebben a témában.
Vagy túl kevés motoros van bp.-en?
valaki aktivkodik meg itt?
Kedves motoros barátaim ! Szeretnék kedveskedni egy motorbérlési lehetőséggel főleg azok számára akik esetleg nem rendelkeznek saját motorral de mégis alkalmanként szeretnének nyeregbe pattanni. Látogassatok el arra a honlapra ahol a lehető legkedvezőbb feltételekkel egy akár több napra is motort bérelhetsz. http://likemotorberles.ucoz.hu Illetve facebook oldalunkra:
https://m.facebook.com/likemot...
Előre is kellemes motoros időt kívánok mindenkinek !
nu,fejlődések voltak..sajnos rossz irányba de legalább az állásidőt tartalmasan töltjük. Autószerelőként alig tudom felfogni hogy egy olyan triviális dolog mint a gyújtógyertya felkutatása ilyen macera,ha nem a legelső szembeötlőt válasszuk.két napig bújtam a netet hol tudok eredeti denso gyertyákat beszerezni illetőleg a karburátorhoz gyári cuccokat.gyertyák tőlem cirka 2km-re egy kis autósboltban(kétszer is megkérdeztem tuti hogy x24es-u) a karbik talpra állításához pedig az Esztergomi suzuki bázis segít.hamár homér kap egy kanna 5100at is,futóművet beállítottam úgyhogy most szinte magától kell hogy menjen
idomokat találtam párat németbe ebay-en de átváltva ft-ba van ugyanannyi mint itt talán a sugomotors-nál.
meg aztán nem igen bíznak a magyarokban..
még kölyök,de már így is védi a területét
Ma terveztem menni de közben jönnek hozzám szóval talán délután 5-6fele indulnék vörösvárról ha nem fúj a szél ennyire
Szóval Dina a motorok őrzője...
Esetleg EBay-en nincs fönt valami jó kis idom hozzá?
Én ezért ódzkodtam a karbisoktól! A jó kis injektor kevésbé direkt, de legalább nincs nyűg vele. Simán benne van, hogy csak egy másik beállítás/takarítás/szinkron hiányzik neki, azt már le is van tudva!
Tegnap voltál végül? Én ma szeretnék gurulni egyet, mondjuk ma azért nincs olyan idő, mint tegnap volt...
hahhó
reggel délelőtti órákban van egy kis dolgom,utána van valakinek kedve dobogókőre felcsapatni? csak laza gurulás semmi extra,zsír idő van
vörösváron valamiért minden flottul megy nem úgy mint a központiban igen ez a ráncfelvarrott verzió már emiatt vagyok kicsit gondba mert ritka a jó idom hozzá.tákolva volt már párszor így cserélném na nem mindenáron de ha találok valami érdemeset akkor lecserélem egybe.valami azért nem stimmel a karbikkal,néha bebutul ha sokat állok alapjáraton mondjuk pirosnál,majd megnézem mi a gondja.A kislány neve pedig Dina
Szia, részemről minden oké, főleg, hogy megoldódott ez a rendszám mizéria. Kb. negyed óra alatt kaptam egy tök új rendszámot a (Pilis)verivári okmányirodában (12 Mátyásért). Műszaki is pipa, szóval csak használni kell a Z-Thor-t. Mondjuk nem teljesen, mert most vettem észre, hogy a hátsó betét nem sokára cserés...
Egyébként ez a GSX-F szerintem jobban néz ki, mert az eggyel fiatalabb! 3,8 az több, mint jó, nekem 6,5 alá semmi pénzért nem hajlandó menni, mondjuk 7,5 fölé se nagyon!
Ja igen, a kutya nevével mindenképpen adós vagy!
most irattam át a gépet,5500 volt az új tábla 560 a matrica 6000pénz a forgalmi,olcsóbb az új mint a régit megtartani de macera átvezetni az új adatokatsok helyen pl biztosító,önkormányzat stb
helló rég hallottam felőletek mi a helyzet ?
nos igen jó kis gépek a gsxf-ek,nagyon könnyű kis mozgékony dögök,nekem konkrétan most egy 94es 600 katana blokkosra sikerült rátelepülni,egyenlőre nagyon élvezem bár mondjuk költős még a kicsike.első féktárcsák kicsit hullámosak,első idomok gányolva úgyhogy csere,mérföldes óra csere európaira,szervíz meg egy garnitúra gumma elférne rajta de a mostani se rossz csak öreg.ha hiszed ha nem 600as létére 3.8al elvolt vegyesbe,rövidtáv pálya város stb
lőttem párat hogy bemutatkozzon,a másik képen az öreglány makacskodott kicsit de pöcröff
Egy nagy kalapács, néni fehér és fekete festék és már jobb is mint az eredeti és senkinek nem lehet egy rossz szava sem!
rák egye ki a májukat.... idén akartam újat kérni mert párszor begyűrte már a kerék, még egy műszakin nem menne át
akkor elviszem egy arab rézműveshez hogy kalapálja ki
Néni is ezt mondta még szombaton az okmányirodában, de azt is mondta, hogy most már nincs ilyen. Ha egy rendszámos a jármű (ergo motor), akkor mindenképpen újra rendszámoznak...
12 rongyot így is bukok, de legalább azonnal lesz rendszámom és akár már mehetek is a műszakira, csak menet közben valahogy át kell irattatnom a biztosításban a rendszámom...
csinálnak ugyanavval a karakterkiosztással is, múlt évben ha jól emlékszem 11700ft volt
az a vicc hogy az új rendszám + forgalmi is ennyi
Én most kénytelen vagyok pihentetni a verdát, pedig egész szép süt a nap! 4 Nappal a műszaki vizsga előtt szembesültem azzal, hogy hoppá, a rendszámtábla kerettel együtt letört valahol menet közben és legkorábban kedden tudok lépni az ügyben... Na ez szép kihívás!
Ha valaki összefutna az UIY372-es rendszámtáblával, akkor boltoljuk le!

A durva, hogy egy db rendszámnál nem tudnak újra gyártást kérni, így konkrétan új rendszámom lesz, így viszont lehet biztosítást és lehetőleg megyei matricát, stb. is átíratni az új rendszámra...
Helló Bandi!
Szóval az "öreglány" végre megérte, hogy nyugdíjba vonulhasson? A teljes felújítás után egy OT rendszám esetleg?
A GSX750F-en gondolkodtam én is egy darabig, mert az hírlik róluk, hogy jó kis tartós gépek ezek a levegős-olajosak! A külső az részlet kérdés, az könnyebben javítható, mintha mechanikusan lenne offos...
Akkor, ahogy szokták mondani sok, balesetmentes kilométert kívánok, meg széles utat, gumifákat és nedve p....
Ahoj
Rég jártam itt ,bővült a kis család egy gsx600f katana személyében így madame végre megkaphatja a szép nyugdíjas évek ajándékát,31 évesen megéli a teljes felújulást.Kis tesója usába nem volt széthajtva komoly 31000 es óraállással,ellenben pirosnál olyan szinten nincs hangja,ha nem látnád a fordulatszámot simán ráinditanék megint nagyonekezs,mechanikusan egyben van,kicsit tupírozni kell a stukkót mert valami okos picasso festék sprével összetaknyolta a plexit meg amit elért a csóva,ezt a kis csúnyaságot leszámítva folyadékok szűrők csere és jöhet a szezon
Sziasztok!

Pesten valaki ki tudna segíteni egy lánc szerelő szerszámmal?
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek ezzel a ma készült fotóval!
Régebbi gépek harcolnak utolsó csepp vérig:-) a gsx-en elszállt pár szelep,Győrböl Vörösvárig pianóba hazavitt.Még képlékeny az egész ,hitelezni nem akarok így marad a piac nézegetés meg a gyüjtögetés.apropó kemény teló,a kawa egyik legjobbja talán az újabb z1000esé,nekem nagyon bejött