Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit keres a győri a pesti nép között ?
X-710es van nekem is már tíz éve megvan.
Úgy lesz Pocsi!
Majd viszem a kis olypus 710et, az zsebbe is elfér
Fótót készíccsé ám more!
A multkorira nem mentem, mert eső volt
3-4 ilyen találkán már voltam, én elvoltam mint a befőt
Ha most nem esik akkor megyek!
1x érdemes kimenni, megéri
ÚÚÚ ez érdekelne. De sajnos messze van. Nem ismerem a várost. arról nem is beszélve hogy esőt mondanak.
U.i. HUNGEXPO n!!!!!!
Június 11. Szombaton XI. PARKOLÓ PARÁDÉ!
IV. Kapu 15:00-tól 18:00-ig
Kész az esemény 5.-re
https://www.sportmotor.hu/esem...
Deszka nemetorszagban dolgozik, es mintha ugy remlene, hogy a motorjat is arulta.
én már gurulgatok de még tart a rehabilitáció,újra ismerkedünk a kanyarokkal meg ilyenek,igazából napról napra jobb,de még robogóval is porig aláznának városba jelenleg.Többiek szerintem élvezik a jó időt valamelyik aszfalt csíkon :)
Hello! Megvan még a motor? Döglött a forum :( vmikor gurulhatnánk.
Deszka is eltűnt??
Május 14 Szombat!
X. Parkoló parádé! !!!
Hungexpo iv. Kapu!
Kapunyitás 15 : 00-tól
Belépés ingyenes!
Sziasztok!
Eladó Naraku performance 30-as karburátor.
Ára: 33000.
Széles utat!
Sziasztok!
Fontos lehet budapesti és környéki motorosoknak!
Van egy szerelő a jófogáson is hirdeti magát ,úgy hívják ,hogy Huszár Gábor Bp III.ker Nagyváradutca 9 . a száma 0630 183 2923.A lényeg:
Előre elkéri a pénzt a szereléshez ,merthogy épp le van égve ,a megbeszélt alkatrészeket nem cseréli ki csak mondja ,hogy kicserélte,hiteget,tologatja a munkát ,pénzt sosem lát viszont tőle az ember ,mert épp a mentalitásából kifolyólag egy rupótlan gyerek.telefont csak nagyon nehezen veszi fel mondhatni elérhetelen ,amióta sikerült tőle elhoznom a motorom mondhatom ,hogy elérhetetlen.
Szerencsémre csak pár alkatrészt kellett megvennem újra (amit már nála kifizettem) csak kb 30e-t buktam ,legyen boldog vele.
Szakmai szemmel kontár aki lehet ,hogy valóban egy motorszervizben dolgozik ,de maximum csak segédmunkás szinten lehet ,mert valójában semmi rálátása sincsen a munkára.
Egy igazi balf@sz.
Remélem tudtam segíteni pár embernek.
Üdv nektek ,széles utat!
Balázs
Sziasztok,
Vadiúj 0kms, 2015ös friss gyártású Bridgestone Bt016 pro gumik párban eladók.Ár 45 ezer fix.
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Sziasztok. Új vagyok itt. Szeretném megköszönni hogy regisztrálhattam.

Civilben geodéta vagyok itt: www.aszfalt-utepites.eu szóval itt :) Szeretem a munkám, nem vagyok megfizetve, de ha mindenki itt hagyja az Országot akkor mi lesz itt?

Mondjuk jönnek más Országokból. De ez nem megoldás. Építem az Országom ahogy tudom. Majd lesz jobb is.
2016.02.24-én kigyulladt Sárkány Gábor műhelye. Már kijött a kórházból, de az események nagyon megviselték.
Barátai szerveznek neki egy adománygyűjtést, mert az elmúlt 30 év alatt sokunknak segített Gábor a szakmai tudásával és önzetlenségével....Most rajtunk a sor, hogy ezt viszonozzuk ....
Aki tud az segítsen neki , hogy meg tudja téríteni azoknak a motoros társainknak a kárát akiknek a motorjuk odaveszett a tűzben.
Gábor számlaszáma:
OTP - 11773195-00322094-00000000
Közlemény: ne add fel....!!
Valaki tud valami infot a torokbalinti rmc motoros bolttal kapcsolatban? Korrektek? Szerviz...? Stb...
óóó,ahogy megérkezett vasam utánfutón,egyszerre dobbant a ketyegő és hallottam ahogy forrnak a csontok rendőrök nem tudták beindítani,pedig csak egy borulás kapcsolót kellett volna vissza tolni.. pöccre indult gáz nélkül,dorombolt a kis szaros hiába cafrangos az eleje.frankón bearanyozta a napom
Ja, hogyan nem gyógyulunk meg hamar.
az 40mm difi ,sokat számít széltében hogy nekem peremen van neked meg még nem,lehet nekem is a 190esen lenne még bőven 2cm legalább igen a gumi ívét perességgel lehet variálni,persze vannak határok mint pl felni szélessége. Engem egyre inkább vonzanak az ilyen dolgok,csak simán mozogni az utakon lehet bármivel bármikor.Jövőre egy tandem ugrásra is félreteszek lóvét,állati jó élmény
Nalam a gyari gumimeret 190/50/17.
Volt mar fent 190/60/17-es slick, aminek ugye a /60 miatt hegyesebb a profilja. Ugy lehetett vele kanyarodni, hogy ragondoltal a kanyarra a motor meg egybol lapon volt. augusztusban voltam euroringen, ott kerdezgettem nehany sracot, hogy mire figyeljek es kaptam nagyon hasznos tanacsokat, amiket aztan szeptemberben a hungaroringen egesz jol tudtam kamatoztatni, de meg ott sem ert le az a franya terdkoptato. Na de majd jovore...
lehet hogy alacsonyan van a hondán,vagy hosszú térdem nekem se ért még le,mondhatni szűz,de a gumin látom a határt.gyári méret hátul 1507017 elől pedig 1207017 még csak nem is bicikli méret.néhány kanyarba egyébként érzem hogy ki kellene ülni oldalra de még nem vagyok biztos a dolgomba 100% ezért is szeretnék a jövőben minél több alkalommal eljutni pályára,nem vagánykodni meg ilyenek,hanem megtanulni mégjobban kezelni a gépet.hirtelen kanyarnál jó ha zsigerből tudja az ember mit hova meddig
Vicces dolog ez a labtarto. A 929-en, meg a 954-en is leert mar joparszor - palyan rendszeresen meg - kozuton is (foleg jobbra kanyarban), de sosem tudtam megszokni, annyira megijedek tole es kizokkent a ritmusbol.
Aztan amikor megnezem egy-egy ilyen labtartokarcolos veretes utan a gumit, meg mindig lenne hova donteni es hiaba van meg a dolesszog (a labtarto legalabbis nem 30 foknal er le ), hiaba maszok le a motorrol, valamit nagyon nem jol csinalok, mert a terdkoptatom csak nem akarja elerni az aszfaltot