Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Valakinek van felesleges cagiva mito tömitész készlete? Blokk középhez kéne
http://olx.hu/hirdetes/cagiva-...
Sziasztok eladóvá vált motorom! Ha érdekelne valakit a linken ott van minden elérhetőség! Amíg meg van a kiszemelt motor rugalmas vagyok az árat illetően.
Nemigazán,de nemis érdekli,mert yz 250-el motorozik most
Hát köszi az infót de lehet nem soká megválok tőle,
Bár igazából meg egy jó motor csak ez az alkatrészellátás egy kissé
gáz.
Nem tudom mit vennék helyette tt600 vagy nem tom..
Jó motor addig amig nem kell hozzá alkatrész,
Gondolom akié az a W16 az nem is nagyon talál hozzá lendkereket?
Igen,ezt én is sejtettem...Annak meg külön örülök,hogy a lendkerék jó lett...Ma voltam yz alkatrészekért Tabon és a srácnak ott állt letakarva egy w16-os,ami szintén lendkerékhibás.Ha érdekel donornak,akkor megadom a számát.
Enyém sem a legszebb de motorikusan most már lassan összeáll hálisten.
Amúgy rájöttem miért ilyen ismerős a motorod..
Tavaly tőled vettem a lendkereket ami hálisten jó is lett azóta is...(Amit most is köszönök neked
Nem,sajnos már nincs meg.Most egy T4-em van ,ez is 350-es ,a w12 előtti modell.Nem szép,de motorikusan nagyon jó.
A számsort nem néztem viszint püttyöt azt találtam a csavaron.
Valószínű akkor ezt így csinálják ők.
Lényeg hogy indít szépen és remélem jó darabig nem lessz gondom vele
Amugy köszia az infót tényleg jól melózik ez a cég.
Csupán ez volt fura hogy semmi papírt nem kaptam na mindegy...
Neked amugy meg vana a vasad?Hogy vált be?
Nekem beleütöttek egy számsort,ill,lefestékpöttyözték a csavarokat,hogyha szétszedem, akkor látszódjon.A számsorhoz tartozik náluk egy munkalap,ami alapján tudják,hogy mikor,és mit javítottak rajta.
6 hónap garanciát vállaltak rá.
Helló!Megjött az önindító és most jó lett.Hajt rendesen nem ilyen akadozóan.A szervíz szerint lefutott a szénkefe bennt.
Amugy te kaptál valami munkalapot vagy számlát mert én semmi ilyet?
Elég fura hogy 16.000 ft-nál még egy papírfecni sem került a dobozba amibe visszaküldték....
Köszi közben sikerült találni.
Bel kordnál 3500ft/darab.
Italmondonál 2400ft/darab.
Még jó hogy csak egy kell
Üdv!Bel-kord,vagy ilyesmi nevű cég,talán Egriek.2011-ben rendeltem tőlük króm-gyűrűt,igaz,kéthengeres Pannóniához...Próbáld meg...hátha!
Helló
Már levettem az önindítót és ráindíóztam egy jó erős aksival.
Hát a hangja alapján mikor leáll akkor b mint egy kávédaráló szóval biztos nem egészséges..
Amugy ami a szabadonfutó kereket hajta azon keresztül átt tudom forgatni a motort újjal igaz nem könnyű mert a kompresszió ellen dolgozik
Neked amugy hajtott így leégve?És miből venni észre ha visszaugrik a szabadonfutó...
Köszi
Hello!
Nekem a napokba lesz teljesen felújítva, mert szétégett a tekercselés. A problémám a szabadonfutórész miatt volt, mivel menet közbe volt hogy visszaugrott és a motor jol megforgatta az önindítót.
Nem tudom mi lehet a problémád esetleg az önindító reléje mehetett tönkre. Érdemes rávizsgálni hogy az önindítot meg van e a kellő feszültség. Ha meg an akkor mehetsz tovább a szabadonfutó rész vele, az is könnyen tönkre mehet, és elakadhat úgy, hogy az önindító nem tudja megmozdítani.

Ha maga az önindító tényleg jó, akkor más probléma szerintem nem lehetséges!
Nincsmit,hiszen erre való a fórum...és természetesen érdekel,hogy mi lessz a megoldás...
Helló!
55.99 vagy 56mm 1mm vastag dugattyú gyűrűt keresek!
Ha van valakinek ne tartsa magába jelentkezzen
Köszi
Vagy ha valaki tudja honnan lehetne rendelni olcsón az is írhatna.
Kösz Oszi!

Valószínüleg meg kell lépnem nekem is ezt a felújítást kicsit drága de szinte új önindítom lenne ;-)
Köszi nagyot segítettél..Majd megírom ha érdekel hogy megoldodott e a problém...
16e volt a javítás,felszabályozták,perselyeket cseréltek,ill csapágyat,bronzkeféket.6 hó garit vállaltak rá.De jó lett.
Nálam is lassan hajt pedig akku jó + van bikázó is..
Ma elvittem egy önindítós emberhez azt mondta hogy nem lehet ezeket javítani amíg megy addig nem érdemes hozzányúlni...
Tolásra egyébként indul szóval sztem nem dekompresszor hiánya.
Lassan szaggarottan indít az önindító
Amugy neked mennyibe csinálták meg illetve mit cseréltek bennt
Köszi a választ!
Üdv.Volt nekemis egy W12-em.Amiikor bejött a rosszidő,az önindító tekert rendesen,de mégis nehezen indult.Kivettem (bár jó volt) felvittem Pestre,ahol kimondottan önindítóval foglalkoztak(http://www.oninditogenerator.h...),hogy megnézzék.Másnap hívtak,hogy kész,aznap beraktam,és a motor könnyen szépen indult.A szervizben elmondták,hogy attól,hogy én úgygondolom,hogy az önindítóm jó,nembiztos,hogy tudja azt a teljesítményt,amit tudnia kell.De a fő probléma nem az önindító a w12-nél,hanem az automata dekompresszor hiánya,ami a japán motoroknál természetes.
Lehet,hogy neked is ez a problémád.
Helló Deemon!

Még mindig szenvedek az önidítóval gondoltam megkérdezlek te hogy állsz vele?
Én az enyémet levettem elvittem egy önindítós emberhez aki azt mondta hogy amig megy addig nem lehet vele baj szerinte jó.
A kábelezést áttnéztem a negatív cserélve (öregedett a kábel)..
Továbbra is épp hogy csak hajt szóval nem értem (Amugy az akksi jó!)
Ha esetleg valaki tud valami okosságot azt szívesen venném mástól is.
KÖSZI!
Sziasztok!Egy kérdésem lenne még pedig az hogy mitől lehet az hogy kivettem tölteni az aksim,majd miután feltöltve visszaraktam sem világítás sem világítás tök süket minden.?!
Köszi aki segít!
Üdv van 1 cagiva prima motorom amit elég rossz állapotba vettem meg ki lett cserélve benne szimeringek csapágyak tömítések az a helyzet hogy nem tudok alapjáratot varázsolni neki 2 karbim van egy 12 es dellortóm 72 es fúvókával amivel nagyon erős és gyorsul szóval faszán megy de nincs alapjárat akárhogy állítom a keveréket az alapjárati csavar tökig betekerve de semmi és van 1 másik dellortóm 14 es amivel üzem melegen van pici alapjárat de nem igazán megy vele erőtlen nem gyorsűl mind a 2 karbi ki van pucolva több fúvókával próbálva de semmi változás a gyertya gyönyörű őzbarna uj szívócsonk falsot nem szív de felújjítás előtt se volt alapjárat ha valaki tud megoldást megköszönném csak ne azt irjátok hogy pucoljam ki még 1x a karbit mert már ennél tisztább nem lesz köszi