Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a vàlaszt .azthiszem ez az egyik motor amit néztünk a neten.
Sziasztok segítségeteket akarom kérni van egy cagiva freccia 125 6sebeséges power mikor hozzám került kapot új dugót gyűrűt membránt túl folyt a benzin vettem bele új tűszelepet megyek vele kb 1km-ert 80-90 aztán hírtelen leáll nehezen indul be akkor is csak úgy ha befogom a levegőszürönél mi lehet a baja?
Szia.Nekem volt W 12-m is.A blokk erős nyomatékos jó a motor súlyelosztása,endúrózásra kiváló.5 sebesség,műanyag tank,elöl-hátul brembo fékek.Könnyen szerelhető,nincs benne blanszlánc,csak vezérmű(másképp oldották meg).Nincs tipusbetegsége,nem eszi a váltót stb...Alkatrészeket nehezebb hozzá szerezni,mint a japán társaihoz,de nem lehetetlen.Viszont sokmindenben azonos az elődjével,a T4-el.Ez volt az enyém,jelenleg is eladó Egerben.
szia olvastam hogy van egy w12 esed én most akarok eggyet venni a fiamnak .mennyire megbizható .alkatrész elátás ? egyátalán mire érdemes figyelni ennél a motornál ?Ja meg nem utolsó szempont mennyire magas motor?
sziasztok engem is a w12 érdekelne esetleg van valakinek eladó?
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek.
W 12-t szeretnék venni,és érdeklődnék hogy kinek milyen tapaszteleta van vele?Szervíz igény,alkatrészellátás,típus hibák esetleg amire vásárláskor jobban kell figyelni......
Előre is köszönöm.
Sziasztok, segÍtséget szeretnék kérni tőletek: esetleg ha tud valaki super cityhez plexit, idomokat, első sárvédőtartó műanyagokat, az legyenszÍves jelezze. Az esetleges segÍtségeket előre is köszönöm ! Természetesen megvételre.
Hello. Van valakinek 50-es henger eladóba?
hali cagiva ar t vettem gyujtás nélkül esetleg valaki tudna képet küldeni arrol hogy hogy néz ki egy bele valo gyujtás? vagy valakinek van is elado?
Üdv! Cagiva Freccia 125ccm-eshez alsó,és felső villahidat keresek.
Sziasztok,

Most akarok vásárolni egy W8-at. Sajnos eléggé romokban van , sok rajta a tenni való ehhez kérnék tőletek majd segítséget.
Első körben egy kapcsolási rajzra lenne szükségem , vagy olyan helyre ahonnan letudom tölteni.

Üdv Lajos
Kérdezd meg itt: http://olx.hu/hirdetes/cagiva-river-600-alkatreszek-ID2hWVZ.html#8bb9405bf2
bakonymotor.com-on találsz önindítót!
Szia! Esetleg önindítód lenne hozzá?
Sziasztok
Frecciához keresek komplett kábel köteget. Akinek van, vagy tudja merre találok, az kérem jelezze.
Előre is köszi
Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni :
Fiam, canyon-jához (600) keresünk önindítót !
Sajnos már egy éve nem működik a mocija és már nagyon hiányzik nekünk a gurulás:-( ha tudnátok segíteni tök jó lenne :-)!
cagiva manuals:
http://www.manualedereparatie....

cagiva w12 /1993
Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy mekkora az optimális főfúvóka 50es Supercitybe, ha a porlasztó Dellorto PHBG 20BS.
Nem a gyári adatra vagyok kíváncsi, hanem arra amivel a lehető legnagyobb végsebességre tudok szert tenni.
Köszönöm.
Üdv.PG
hali,cagiva w12-höz kellene szelep dekni a himbákal,ha valaki tud megköszönném
fogadtatás
Cagiva W16 W12 , hogy mennyi olajat az első felfüggesztés
Helló!
Segítséget kérnék van egy super city és szuperül be vágja a 1.7L 15km alatt hosszú távon 60al mentem gyorsabban nem is nagyon lehet mert cső gázra szinte semmit nem csinál. Csak akkor pörög normálisan és megy is ha 1-2-3-4-5-6 csőgáz akkor kipörög és megy 130at .
Dellorto 28 MD karbi van rajta, szét szedtem és ahol a tűszelep van az a fúvóka 210-es. Tű fentről a másodikba van.
Hol lehetne kisebb fúvókát beszerezni/kapni?
Válaszokat előre is köszönöm
Szevasztok!
Cagiva Riverhez keresek generátor forgó részt!
Ha van valakinek eladó kérem jelezze! :)
logan.karolyi@gmail.com
Esetleg telefonon : 06305556978
Köszi, ez ok.De én alkatrészre gondoltam.A vez elektronika nem javítható.CSerélni kell, sajna.
Aki kimondottan Cagivával foglalkozik nem tudok de nem egy bonyolult motor egy normális motorszerelő megcsinál rajta mindent
Köszi a választ.Igen, utánna már láttam h 2012es hirdetés volt.
Az köszi van. Nem tudsz esetleg vkit aki foglalkozik ilyen motorokkal?