Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Mito-hoz keresnék komplett tuning gyújtást! Melyik fajtát tudnátok ajánlani? Vagy ha valakinek van eladó jelentkezzen!!!
Nem-nem, most lett hónolva, kapott új dugattyút, fémtisztára takarítva minden, enni lehet róla!
A régebbi motort szétszedtem a helyén, a forgórészt mozgatva tökéletesen emelte-engedte a nyelveket!
Lehet hogy a powernyelv felakadt a járatában mert már régen volt letisztítva a korom róla. Nekem mito csinált már ilyet korábban.
Sziasztok!
Ugyan nem Mito, de a rendszere ugyanaz. Husqvarna SM125 (2004) motorommal power problémák vannak:
2 hónapja vettem, a power mozgató motorja teljesen nyitott állapotra volt állítva, és a mozgatótárcsán átküldött egy 6-os csavart fixálás céljából valami szakbarbár. Ezt kivettem, majd kicseréltem az eldurrant biztosítékát is. Ezt követően, gyújtás ráadásakor a motor mozgatott egy felet, utána semmi. Oké, gondoltam szar a mozgatómotor. Tegnap kicseréltem, de semmi változás. nem mozgat, pedig a feszültség eljut hozzá.
Valami ötlet, hogy mi lehet a gond? Előre is köszönöm!
Eladó Mito II. Szép állapotban, teljesen felújitott motorral, kb 3ezer km van benne. Müszaki lejárt. Kihasznalatlanság miatt eladó. 200e ft.
Ne haragudj, de a másik éned azt mondja, hogy nincs is minta :)

"az a helyzet hogy nem tudom milyen mert nincsen rajta semmi annyi hogy mögötte 12db tekercs van és a motor 2006os"
Azt nem tudom mert írás nincsen rajta,csak annyi hogy belül a mágnes 4 részre van osztva . A motor 2006-os.
Eladó Csagiva Hengerszett!
125-ös 60433
Érdeklődni üzenetben vagy telefonon.
06205725943
Denso vagy Ducati?
Szia! Köszi! De a sportkipufogóhoz elvileg nagyobb fúvóka kell, nem?
Meg egyébként is azt szokták ajánlani, nehogy keveset kapjon...
Akkor mi a megoldás? :D
Sziasztok! Mito Evohoz kellene lendkerék. Ha valakinek lenne az dobjon majd egy üzenetet köszi.
Szia!
Nem lehet csak áttenni a 7-es váltót. Egy helyen marni kell a blokkot hozzá. Egy külföldi fórumon volt hozzá leírás, de most nem találom.
Szia!

Szerintem a nagyobb fúvóka lesz a probléma. Az enyém is ugyan ezt csinálta, de kisebb fúvókával megszűnt a probléma.
Miért van az, hogy 6-7 ezer körül - közvetlenül a p.szelep nyitása előtt - bedadog, "tétovázik" a motor, mintha egy turbólyuk lenne benne.. Arrow rendszer van rajta, nagyobb fúvókával, de amúgy gyári (Ev 2004). THX!
Nagyon nincs rajta írás sajnos. Annyit tudok, hogy amelyiket JAPAN felirat van az a Kokusan és az nekem sajnos nem jó, de itt vannak a képek amik vannak.
Fotozd le kivulröl a számokat nekem van csak nincs levéve
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy a 6 és 7 sebességes blokkok megegyeznek e vagy ha van különbség akkor az miben van? És hogy pl egy 6 sebességesbe bele lehet e rakni a 7-es váltót?
Válaszokat előre is köszönöm :D
Sziasztok!
Cagiva Mito Evo 2 (2006) keresek a Ducati féle lendkereket. Azt a fajtát, amelyik belül több mágnesből áll.
Cagiva AR 350 es hez keresek sürgősen hengerfejet !!!!
hello ára ? henger hengerfej ? dugo van hozá ? :)
Mito Evo 2 henger, hengerfej valakit nem érdekel?
Cagiva Mito Evo1 Bontás!
Elérhetőségeim: Adrevil5@gmail.com
06205725953
Hali, nekem van termosztátom ami jó, nem új de teljesen jól működik, ha esetleg érdekel akkor dobj egy emailt.
Adrevil5@gmail.com