Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hwngwr hengerfejed mwgvan még?
a zold mito megvan még?
fogaskerék + bendix
http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Onondito_bendix_cagiva_Mito_49632240.htm
Cagiva Mito 125 olajpumpát keresek. Ha valaki tud, ne tartse magában, főleg ha nem arany áron van Így nem teljes a szörnyetegem vérkeringése
mail: pisti961@freemail.hu
Keresek Cagiva Mito blokkra a kendkereken lévő öninditó fogaskereket + ha van bendixet is és egy teljes power komplexet azaz nyelv + minden ami hozzá való elektronikával együtt ami egy freccia vázra rögzithető akinek van kérem jelezze + telóra számot is .
sziasztok cagiva mito bontot alkatrészek eladók több db bontodot..erdeklődni telefonon 06304053450
Cagiva Mito Evo 1,2 alkatrészek, idomok,gyújtások stb stb.
Csak telefonon vagyok elérhető. Üzenetre nem válaszolok.
06706574245
mito 1 plexit keresek körlámpás .
Plexi van ujak
Bendix is sztem
Hivj fel 30 5129874
Szia! Komplett bendix és plexi meg van még esetleg?
eladó egyben vagy fődarabokban
https://www.sportmotor.hu/albu...
Udv! Freccia c12-n gyujtas utan Power elleoriz rendben (nyit-zar) de beinditva nem nyit ki. Esetleg valki jart mar igy? Ha valakinek van tipoje, azt megkoszonnem!
Üdv mindenkinek!
Index relét keresek,valakinek elfekvőben??
Eladó MIto henger + hengerfej !
Szia 4 csavart ki engeded bowdeneket le szeded utána szét jön csak vigyáz ne ugorjon szét de nem nagy szám össze rakni én néztem 1 kicsit aztán sikerült :) össze rakásnál vigyáz h a power nyelv ne érjen belle a dugoba . de ha perselyes akkor ezzel nem lesz gondod . van rajta 1 kis feszitő csavar azon lehet álitani a nyelven h medig érjen be
Sziasztok evo2 power takaritasnak mi a menete? Mit kell bintani hogy hozza ferjek ? Ma vasaroltam elooleg egy rs 125om volt
francia1 irtam üzit bocsi csak nem tudlak hivni csak majd elsejével .
cagiva mitó bontotalkatrészek eladók erd telefonon 06304053450
cagiva mitó bontotalkatrészek eladók erd telefonon 06304053450
Szia!

Bendix kompletten mennyi lenne?
Műszakira megfelelő index párt és index relét keresek ésszerű, Mito Tag-os kedvezményes áron:) +még mindig polini160-hoz power nyelvet
Köszi a választ! Csak azért kérdem mert szét kell húzni a blokkomat, és azt csak melegítve célszerű. Ezért minden benne lévő szimeringet megint ki kell cserélni, hiába szinte újak. De ha ez a termosztátnál van, ez nem fog kapni hőterhelést, így maradhat a régi. A többit meg ha minden jól megy olcsóbban be tudom szerezni egyenként.
Az a termosztátra való tömítés és szerintem külön nemnagyon fogsz újat kapni én is szettben kaptam csak.
Jó reggelt mindenkinek!

Meg tudnátok mondani, hogy a pirossal bekarikázott tömítő gyűrű hova való? Külön be lehet-e szerezni, vagy csak szimering készlettel együtt lehet kapni?

Köszi a segítséget!