Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziaztok ! Van egy cagiva mito primal om 50ccm és olyan kérdésem van, hogy az oldalán lévő "csap-al" tudom állitani hogy a motor tartalék tankról menjen vagy pedig a rendes tankról, na már most azt nem tudom h mikor melyikről megy ezt, hogy tudom megnézni illetve ha tankolom és én szeretném, hogy a tartalék tankjába is menjen üzemanyag meg a rendesbe is akkor, hogy kell a "csapot" forditanom. Válaszotok előre is köszönöm szépen ! És elnézést előre is tudatlanságomért :) !
sziasztok keresek mitóra gumiszivó csokot 34 karbihoz 2db t
evora keresek első fékkart
Hali! Esetleg valakinek nincs körlámpás mitohoz eladó gyújtás alaplapja?
Sziasztok. Segítségeteket kérném. Keresnék egy cagiva vmx 125-s. Motorkerékpárhoz dugattyút. Tudnátok valamilyen jó kis boltot ahol találok végre? 56-s átmérő, 16-s csapszeg, Dugattyú aljától a palást tetejéig 63mm. Kettő gyűrűs. A teteje enyhén domború, A szívó oldalról az alján van egy kis sliccelés. Építő jellegű válaszotokat előre is köszönöm!
Hello! Mito 2 gyújtás alaplapod esetleg van? Illetve mennyiért?
Eladó bontott cagiva mito alkatrészek van néhány evo cucc de nagyrésze mito 1-2, kb másfél motorra való alkatrész minden ami a képeken van eladó akár egyben akár darabonként, természetesen egyben olcsóbb sokkal!
Elérhetőségeim:
Adrevil5@gmail.com
06205725943
Sziasztok! Esetleg valakinek van ötlete mi lehet a probléma? Indultunk volna motorozni, leállt a Mito2. Azóta nincs szikra. Trafó jó, gyújtókábel jó, pipa jó, gyertya jó.
eladó póver motor 2 db van 5000ft/ db 06 30 279 48 96
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy kb 4 hónap állás után ma mentem egy kört a mitosszal és valami kegyetlenül susog, kerreg suturlódik és ocsmány hangot ad. A hang a motorból jön, ennyi biztos. Emellett annyi van még, hogy lassan pörög föl, nincs alapjárat, de ha szivatót húzok, akkor ez a probléma már nem áll fenn. Azt tudom hogy ez azért lehet mert tudatosan sűrűre kevertem a benzin-olaj keveréket, meg az állás után retkes is lehet a karbi. Akksi szar, tölteni se tölti ezért. Bármi összefüggés lehet a dolgok között? Még arra tippelek hogy egy csapágy kotyogósodott meg és onnan a hang. (Csapágyazva utoljára 2012-ben volt, azóta kb 20.000 km-t ment a KOYO C3-al) Érdemes lenne széthúznom a blokkot és belenézni?

Köszönöm a válaszokat előre is!
Sziasztok mito fanok! :)
Rakott már valaki freccia c12r hátsó felnit mito-ba?
A keskenyebb felni jobban tetszene és gondolkodok a dolgon.
Helló!érdekelne a mikuni tm35 ös karbi.tudnal képeket küldeni róla?
üzenetbe küldök képet . de van még hozá sok minden . Csere jöhet 50cc enduro cros . quad .
Elado Cagiva mito 125 Papíros váz és üres blokk
90 000 ft
át igen néhány konzolt kell csak faragni . tank nál a gumit kell feljebb hejezni többi paszol .
István079! Helló egy motoros kérdés! A motorodat néztem,és látni,hogy Evo hátulja:)Nekem is ilyen van,és látom,ha Evot veszek papírók nélkülit átt lehet épiteni a dupla lámpást Evora??
mire lenne szükséged ?
Szia! Az alkatrészekből külön is lehetne vásárolni?
Eladó cagiva mito 125 rendszámos
Jelenleg szét szedve szóval minden alkatrész meg vizsgálható nem zsákba macska .
csapágy és szimering kell .
Ezér ennyi az ára aki ismeri tudja hogy többet ér és nem utolsó motor
2009 es blokk van allata

Felujitot Blokk
Uj wössner dugatyu
Frisen furt henger
Uj tű görgő
Japan hajtókar
Uj Gyertya NGK R
Uj Kuplung
Uj gumi
Uj tömitések

Rengeteg alkatrész +ba Garázs felvásárlásbol
2009 es blokk
1 Váltó
3 főtengely
2 hengerfej
1 hengermart
3 power elektronika
1 power motor
2 gyujtás alaplap
1 olajpumpa
1 kuplung kosár
szettbe deklik
Evo Km/h
1 membrán
1 szivocsonk
1 gyujtás trafo
1 teleszkop
1 kuplung szet lamela
kb ennyi
Heló, tud valaki mondani valamit az "A401"-es hengerről hogy melyik mitot szerelték azzal gyárilag meg hogy mit tud meg ilyenek?
Elado cagiva mito 2009 es blokk 1991 es váz egyik fele körlámpás másik felle evo akciosa 150 000 papíros . kép leírás üzibe uj dugo kuplung minden japan hajtokar miegymás . wössner dugo meg ami kell .
Tel.:06306346001 ha nem venném fel hagy üzit .
Hirdeted valahol?
Sziasztok! A kérdésem az lenne,hogy régebbi duplalámpás Mito vázra Evo-ét fel lehet rakni alkatrészeket?Köszi A régi Mito nevemen van,és pairjai rensezerek 1998-as gyártás forgalmiba,de szerintem csaltak mikor vámolták ano:)
Heló keresek Mitora 125-ös vagy 160as hengerszettet, hibátlant!
cagiva mitó öninditó
gyujtás kapcsoló és evó tükrök eladóak