Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó Cagiva Prima/Super City blokk 50-es hengerrel, dugó, gyújtás, hengerfej és főtengely nélkül. Henger nem sérült. Működő motorból
Irányár: 35 ezer
helló.érdeklödnék a prima blokk után. üzemképes?
eladó cagiva prima blokk ,giraldoni 2 hengerrel,12 karbival ,plussz még egy blokk szétszerelve.ára 16000 plusz posta.
amugy én is miskolcon születtem,a belvárosban laktunk.jó volna beszélni face-n,csak nem talállak.
szia,megvan a prima,nem adom el,inkább összerakom,csak dugattyú baj van,mert van 2 henger hozzá,uj dugóval,de amikor öszeraktam,a dugattyú teteje nem sikol a henger tetejével,van kb 6-7 mm.Kiegyenlitőt vettem már,egy vizcső hiányzik,meg valószinü,hogy akkor dugót is vennem kell,csak ne volna 15ezer a legolcsóbb.jelöltelek fb-on.
Üdv.Megvan még?Működik?
Szia.A fórum elég döglött.Nekem is prímám van.A kérdésedre a válasz,igen van kiegyenlítő tartálya vagyis kéne lennie.A tank idom alatt az olaj tartály mellett van.Jelölj be facebookon.Steve Cullen néven vagyok fönt.Ott könnyebb fotót is megosztani és beszélni is.Remélem tudok segíteni.
üdv mindenkinek,hozzájutottam egy cagiva primához,és kellene pár info.A blokk felujitott,de nincsennek meg a hűtő csövei,meg nem tudom,hogy van e ezeken kiegyenlitő tartály,gondolom lenni kéne,meg még volna sok kérdésem.Ha egyáltalán él még ez a fórum
Sziasztok.
Kicsi prímámhoz keresek váltó alkatrészt.
Akinek esetleg van a képen megjelölt alkatrésze az kérem írjon.
Hello! Érdeklődnék hogy valakinek van-e Cagiva Prima Blokkja? Vagy akármi alkatrész hozzá???
Ha igen legyen szíves írni: hekifanboy@gmail.com
Sziasztok.
Cagiva prímához keresek gyári plexit.
Ha van valakinek kérem írjon.
Eladó alkatrészek
Cagiva Prima/Mito önindító eladó.
Ir: 15000
Sziasztok.Cagiva Primához árul valaki bontott cuccot?
Cagiva AR 350 es hez keresek sürgősen hengerfejet !!!!
üdv mindenkinek
olyan problémám adódott hogy a cagiva prima 50 R mocimban megszorult a váltó
1-be simán betudom rakni
üresbe már nehezen 2-ba már sehogy sem
mi lehet a gond ? járt már így valaki ?
http://www.jofogas.hu/tolna/Cagiva_Prima_34826289.htm?ma=1
Szia! Köszi a tippeket. Megpróbálok másik típusra valóból kialakítani valamit, de nagyon kicsi a Primában a lapát, kb 2-2,5 cm. A Derbi GPR 50 nagyon hasonló motor, de a blokk más (persze ettől még lehet, hogy a lapát mérete ugyanaz). Felhívom a boltot holnap és megkérdezem a méretet.
Köszi mégegyszer.
Üdv,
Zoli
Vásárlás előtt ha van rá módod nézd meg a lapát méreteit nehogy nagyobb legyen és ne tud beszerelni!
Vedd fel az italmondo.hu oldalal a kapcsolatot, és hoznak neked olaszból 24 ezerért. Vagy a vízpumpa tengelyét kiveszed, esztergáltatsz bele egy M3-as menetet és teszel rá egy másik tipusú motorhoz való lapátot. Tengely-alátét-lapát-sima-alátét-rugós alátét-1db M3*10 sülyeszett felyű csavar. Többet nem szorúl be és nem törik össze a lapát.
Sziasztok! Cagiva Prima-hoz keresek vízpumpát, vagy legalább a vízpumpa lapátot. Prima R, 6 sebességes változat.
Valaki tudja esetleg, hogy melyik másik motor vízpumpájával kompatibilis? Kimondottan Primához ugyanis nem találok egyelőre sehol...
Köszi előre is!
Zoli
Sziasztok akit érdekelne..
http://www.jofogas.hu/tolna/Cagiva_Prima_34826289.htm?ma=1
Lemaradt... kellene még egy hengerfejen lévő vizcső csatlakozás is.
Sziasztok! Cagiva Primához keresek gyújtáskapcsolót, csomagtartó zárat, egy első lámpaburát, jobb oldali tükröt, csomagtartó alját és egy lábtartót. Akinek bármelyik van az írjon, köszi
Szegény motor hova jutott http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Elado_egy_cagiva_50k_gyorsasagi_26568957.htm?g=ibkgh377-2vejlumizrl-S.LISTING_PAGE.C.c17_a47-0t5jzxi&gp=1