Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a többi képet valamiért nem tette fel rengeteg alkatrész meg van még
eladó prima alkatrészek, idomok is megvannak
Hello
Hogy az mekkora nagy szívás szokott lenni az idomoknál.
Én úgy szoktam, hogy hőlégfúvó, meg egy sima spakli és kapargatom le róla a feliratokat, majd egy fúróba fogható bőrdarabbal meg leszedem a ragasztónak a nyomát, majd lehet csiszolni.
helló. tudnál nekem írni egy emailt ? vagy esetleg a hirdetésnél és ott megbeszéljük mert nem pontosan értem hogy mire gondolsz. de egyébként meg van minden amit felsoroltál
Szia érdeklődnék hogy az a része a motornak ami tartja elöl a burkolatot és a kamu tankot a fém keretnél van egy rugós rész ami egy müanyagban van benne az érdekelne meg van e? ês mit kérsz érte? Meg érdekelne egy első fék bowden egy km óra spiràl és hogy a gàzkarnàl az a rész ahol be megy a bowden magàba a karba milyen àllapotban van a tied és azért is mit kérsz? Az enyémnek az a baja hogy ki szakadt belőle az a menetes rész. Vàlaszod előre is köszönöm Üdv. Frankó Dàniel.
Helló. Bontom a primámat. http://olx.hu/hirdetes/cagiva-prima-bontas-ID14ziN.html
Hello a Prima idomokat mivel célszerű meg javítani (kissebb hibák repedések) ill mivel jön le róla egyszerűen az a sok matrica( gyári matrica)
Jó napot .
Cserélném mitom cagiva prima ra .
Amúgy prima hoz lehet kapni alkatrészeket?
Illetve milyen más motor alkatrésze egyezik meg a prima é val?
Pl hátsó fék motorikus alkatrészek stb..
A mitot egyébként a hirdetéseim között megtalálható.
vagy ezen a linken:
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
üdv. cagiva primára kellene első féknyereg ami használható. valakinek nincs véletlen ?
Na senki?
üdv! valakinek nincs eladó cagiva prima 50 r fesszabályzója vagy esetleg valaki tudna ajánlani vmi oldalt ahonnan tudok rendelni!?
Most jut eszembe, neked Cocis-od van.
De szerintem ott is megyen simán ez az egész. Neked is alapból bölcsőd van.
Igen beépíthető.
De vedd számításba, hogy teljesen másik oldalt van a hajtása.
De ugyebár a derbi GPR-ben is a másik oldalt van a hajtás.
Amivel kezdeni kell,, az hátsó lengővilla kiszedése, majd fordítva visszarakni.A féket is. Így a hajtás már mindjárt meg is van oldva. A többi meg kis barkácsolás.
AM6 blokk beépíthető?
Pontosabban egyik se.
A blokk az saját.
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Cagiva prima r 1992-es 6sebeséges beszámításból került hozzám a motor.
Önindító km óra spirál és hátsó fékhez kellene alkatrész.A kérdésem az lenne hogy pontosan milyen fajtájú a blokkja derbi vagy am6 ?
http://olx.hu/hirdetes/cagiva-...
Sziasztok eladóvá vált motorom! Ha érdekelne valakit a linken ott van minden elérhetőség! Amíg meg van a kiszemelt motor rugalmas vagyok az árat illetően.
helló tudja esetleg valaki hogy a fogaskerek jeleinek hogy kell álnia?

és hogy mit produkálhat ha rossz helyen van?
helló valaki meg tudja mondani hogy hogy kell bekötni a fesszabályzómat a motorból kijön 4 vezeték 1 világos kék az megy a cd ire a sötétkék az a szikra megszakítására van és van 2 sárgám amit nem tudom hova kell mert már csak világítás nincs a mocimon köszi a válszt előre is
Eladó Prima első és hátsó kerék!
Cagiva Mito Evo 2. ELADÓ!

Nicasilos hengerrel, új dugattyúval,új DID "o" gyűrűs lánc rendszámos! FIX 250eft.
06706574245

Cagiva Mito Evo 2.
Sziasztok!
Szert tettem egy prima 75-re.Azt szeretném tudni, hogy a prima 75 szívócsonkja különbözik-e az 50-esétől ,illetve mekkora az átmérője.PHBG 19 karbi van a motoron és a szívócsonk pontosan rámegy.Ez így jó?
Azért kérdezem,mert képen csak az 50.es szívócsonkot láttam még,de az sokkal véknyabbnak tűnik.
helló érdeklődni szeretnék hogy milyen fajta és mekkora karbi kell a primára?
Az a 12karburátor nagyon egyszerű szerkezet, ugye levegő keverèk állìtásra nincs is lehetőség. Nekem is hidegen hol volt hol nem volt, olyan volt mint egy mese. Tegyél rá kicsit nagyobbat, minden jobb lesz hidd el.