Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.
Szerintem a bódé ua. csak a mocorgó combosabb..
Üdv.

Az 1000 raptor méretben nagyobb mint a kis tesója?
Hááát.... ez ütős lett... dörmögő Dömötör...
Arról nem is beszélve hogy mínusz 12 kg. Passzív rugózott tömeg
185 kg. Tankolt tömeg 100 pacira... kellemesen goromba.... mint én
Üdv mindenkinek! Gyári raptor kormányt keresek. Remélem van valakinek felesleges!
Elég sok helyen hírdetnek suzuki SV bontást. Ott érdemes keresgélni. A képes motor.hu-n is sok ilyen van.
Szétszedtem. A forgórészről levált egy mágnes. Hol tudnék állórészt venni?
Nem. Anyagában van a színe. Generátorra tippelek szétkapom a héten
Ez festett műanyag?
Üdv, mindenkinek! Az olajleeresztéskor a fényképen látható -mintha bakelittből készült - darabkákat találtam a tálcában. Mi lehet ez, és miből származhat? Válaszokat előre is köszönöm. Feri
Igen beszéltem vele köszönöm ... sajna nem eladó amit szerettem volna róla
Nem az én hirdetésem, csak találtam.:-)
Esetleg a tank eleje takaró műanyagot nem lehetne róla elboltolni..
Egy komplett 100-es raptor alkatrésznek:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_raptor-11167378
Megértem
Nálam sem jellemző csak időnként fordul elő hideg motornál. Most úgyis visszakerülnek rá a gyári dobok.
Egyébként ma kicsomagoltam, ráültem és nagyon nincs szívem eladni......
Sziasztok. Rocso, simán lehet a sportdob miatt a nehézkes indulás. Nekem is előfordul ilyen jelenség igaz csak sok állás után. Leo Vince dob -not for road use-
Ha befogod a kipufogókat és úgy indítózol (viszonylag nehezen kivitelezhető) nem fog leállni -ha valóban a dob miatt csinálja.
Én sem tétlenkedtem. A Raptor már felkészítve várta a tavaszi szezont, de befutott egy régi álom amit nem engedhettem el: Buell XB9SX.
Feleségem még gondolkodik rajta, hogy megtartsa-e. Én remélem, hogy jól dönt... Most még nem hirdetem
Ha valaki szeretne egy minden elemében gyári, karcmentes 650ie blokkos gépet, valós 12'000-el akkor tartsa evidenciában mielőtt megvenné a következő motorját.
Na mi van téli álmot alszotok? Én már kurvara készülök ám.. beszereztem egy dupla sportkipufogó angel eye lámpát markolatokat karokat gumit olajakat első teleszkóp felújítást szóval készülök vadul..
Maradék motyó hátha valakinek..
Hali mindenki, gondoltam megtöröm ezt az éppen egy hónapos csendet...... szóval BUEK minden raptor lakónak!!
Hali mindenki,
Még mindig van pár motyóm, ha valaki karira meg akarja lepni magát vele....
Komplett injektor hibátlan működik, komplett fejidom lámpástul nekem nem kellenek tehát jó áron eladóak...
Télen szeretném picit felpimpelni a Raptorom. Ehhez keresek kipufogót. Ha vki tud hozzá kipufogót szuper jóárasítva kérem írjon. :)
Köszi