Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Raptor 650 ie :
Termosztátház - hűtőt összekötő csődben van egy érzékelő,, amit cserélnem kell.
Erről tudtok valamit?!
Sziasztok! 2006-os Raptor 650 ie, keresek eredeti kormányt ill., kuplungot ill a tükröt tartó kis konzolt. Kép mellékelve. köszi..
köszönöm szépen !
KÖSSZIII!!!
Jaja o gyűrű...
Csőváz! Ezt nekem? :)
Üdv! Ezt találtam, de fogalmam sincs, h. honnan lehetne olyan alapanyagot venni amiből el lehetne készíteni. Amúgy 60 dollárért lehet venni.
Szevasztok!

Na, sikerült kiszednem az elszakadt bowdent. Viszont ahol csatlakozik az is kiszedtem, és láttam h ott van egy gumigyűrű ami már igen ramaty állapotban van. Ilyet honnan tudok szerezni?
Sziasztok !

Szintén a láncvezetőhöz lenne kérdésem.
Sajna elhagytam valamelyik nap és természetesen sehol nem kapni a kis Raptorhoz.
Én szívesen legyártanám magamnak, de sajnos nem emlékszem, hogy nézett ki… (ez azért nem egy olyan alkatrész, amit naponta nézegettem a gépen:) )

Kedves márkatársak, tudnátok nekem képet küldeni a láncvezetőről a Raptor 650i.e.-n ?
Esetleg Pest környékéről van valaki, akihez el lehetne menni személyesen lemodellezni az alkatrészt ?
Előre is köszönöm mindenkinek !

Az email címem:
adam.vilagos@indamail.hu
Üdv! A hátsó villán rögzített gumis láncvezető melyik típusú motoréval csereszabatos? Köszi!
A lámpa és a műszeregység közötti nálam hiányzó elemet keresném. Van hozzá kis plexis “fejegységem”, de szeretném azt is pótólni. Ha valakinél van elfekvőben vagy tudja honnan lehet beszerezni, kérem szóljon.
Hu bocsi, erről az állító csavarrol nincs vkinek képe?
Sziasztok, raptor 650-hez kis rendszámtartót tudtok ajánlani? Ebay-en kaphatók jók lehetnek? Milyen kritériumoknak kell hogy megfeleljen? Köszi.
Sziasztok! Egy kérésem lenne. A Raptorom 2001-es évjáratu. A hátsó henger vezérműláncfeszÍtőjét szereltem ki, de kicsúszott a kezemből és akkor láttam, hogy fehér festékkel egy jelzés van az oldalán. Nem tudom, h. van e jelentősége h. ez a jelzés befelé vagy kifelé esik e. Amennyiben van valakinek ilyen karbis motorja akkor kérem vessen rá egy pillantást, hogy látja e a fehér jelzést.. Amúgy Jó szar helyen van. Előre is köszönöm!!!
Okker majd csörgess, nekem gyak bármelyik du. lehetséges
Az jó lenne, gondoltam is rá, hogy rádcsörgök. A héten elég sűrű, de majd meglátom, mert jó lenne a bowdent kicserélni.
Sziasztok!
2007-es 650 ie Raptorhoz keresek hátsó sárvédőt. Ha valakinek van eladó darabja megvenném.
Ha gondolod felfutok úgy is régen láttalak end pacsiztunk..
Ő engem is érdekel. Tudsz küldeni kontaktot?
Kössziii! ÉS macerás kifűzni? Mert nem akarok trailert bérelni h az egész mocival menjek le. :S
Köszönöm szépen.
https://oem-parts.hu/hu/?gclid... pikk-pakk megtalálod.
Szia
Küldenél egy pontos linket, ahonnan tudok rendelni?!
Alul nem szivárog, ezért gondolom, hogy a felsővel van gond.
Köszönöm szépen az infót.