Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Illetve,... valakinek nincs ilyen idomja? Vagy hol lehetne szerezni?
Köszi.
Üdv, sziasztok!
Valaki tudna segíteni? Folyamatosan a futóművel kínlódok. Kérdésem lenne....
A hátsó rugós tagot és kutyacsontot összekötő háromszögeknek,hogy kell a helyükön lenni?
Van rajta egy pici nyíl,... annak merre kell néznie?
Illetve valaki a gyári háromszögeket nagyjából le tudná nekem mérni? Vagy esetleg egy képet lőni róluk?
Köszönöm előre is.
A gépkönyv szerint.425 cc villaszáranként.
üdv! 2001-es Raptor 650 teleszkóp olajszintjét meg tudná valaki írni?! Köszönöm előre is!
Igen, ez tervben van! Köszi!
Szerintem vidd el ez 2 ütemű szakihoz. A te gépednek még fontosabb a jó beállítás mint a 4 ütemű gépeknek. Rengeteget jelenthet erőben és fogyasztásban is.
Lehetséges hogy korábban valaki kioperálta? Bár ez megmagyarázná a kb. 6 literes fogyasztást is. Mondjuk ez lehet rossz karbi állítás is.
Köszi!!
Ha 140-et megy az már nem 15 lóerős.
Szia! Átlag 6,2-6,3 volt, város,130-140 utazó.
Sziasztok! Fogyasztási adatokat tudtok mondani a 650ie-hez (2006-os vas kettős pillangószelepes+ injektoros). Városi, autópálya, stb.

Mindenkinek köszi!
István
Sziasztok!
Kérdezném, hogy egy 2006-os Cagiva Raptor 125-ben hol lehet gyári fojtás? Gyárilag le van szabályozva 15 LE-re. De ha jól tudom, majdnem a duplája kihozható belőle, ha eltávolítjuk a fojtást. Olvastam már hogy a kipufogó könyökben közel a blokkhoz van egy szűkítő, meg olyat is hogy magát a gyújtás elektronika is leszabályozza a fordulatszámot. Mentem már vele közel 140-et óra szerint úgy hogy 75Kg vagyok.
Kinek van esetleg tapasztalata?
Köszi!
Üdv, Csabi
Hali! Cagiva river 600ccm önindító ra volna szükségem ha valakinek van vagy valami más típussal lehet hejetesiteni azt írjátok meg köszi!
Írtam privátban.
Szia
Köszönöm szépen az infót.
Tudunk beszélni?
Ha megadnád a számod, szívesen felhívnálak.
Persze olyan időpontban mikor nem zavarlak.
Azt tudom, h az Xtra Raptor rugóstagjával ez az alu resz nem ment be a 650-esbe, bar a rugóstag magasabb volt, mint a 650-es Raptor gyári rugóstagja. A méretei az alabbi képek alapján: 7-6-5 cm lyukközepet nézve. Bocsi, de tolomérő nem volt kéznél.
Szia
A kutyacsontban lévő lzktávolságojat meg tudod írni?
Előre is köszönöm
Kedves Csoporttársak!
13 év "Raptorozás" után idén nyáron megváltam szeretett motoromtól. :( Két gyári dolog maradt a motoromból, amit első körben itt kínálnék eladásra. Ezek:
1, A kipufogó és a váz között lévő gumis rezgéscsillapító részek, hőszigetelő alátétekkel, vadi újonnan, véletlenül 4-et rendeltem belőle és így egy pár megmaradt, 650-es Raptorhoz; valamint
2, hátsó rugós tag és "kutyacsont" közötti "háromszögek", használtan, Cagiva Xtra Raptor 1000-hez.
Ha valakit érdekelnek a fent említett alkatrészek, akk az írjon! ;)
Szia,
Használt az nincs, újban pedig nagy különbség nincs árban, legfeljebb ha Aliról rendelsz...
Üdv Mindenkinek. A 2001- es évjáratú 650 és Raptoromon első féktárcsákat kell cserélnem. Van valakinek valamilyen ötlete honnan lehet a legolcsóbban beszerezni? Válaszotokat előre is köszönöm!!
Végül vettem 3 hónapja. Azóta jól működik és nem is volt drága. Mindenkinek bátran ajánlom.
Itt a linkje a relének: http://www.motorosoknak.hu/oni...
Sziasztok!
Raptor 650IE - hez keresek hátsó utaskapaszkodót.
Lenne valakinek eladó?
Köszönöm
Sziasztok. Van valakinek 298-as Brembo féktárcsája ? Az enyém elkopott. Használt üzemképes...2db.
Sziasztok. Van valakinek 300-as Brembo féktárcsája ? Az enyém elkopott. Használt üzemképes...
Sziasztok!
2007-es 650 ie Raptorom önindító reléje megadta magát, kattog, nem húz be.
Melyik másik márkájú motoré jó hozzá? Kifejezetten Raptorhoz nem tudtak adni önindító relét.
Előre is köszönöm a segítséget.