Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Szeretnék egy Dragstar-ból bobber-t építeni. Valaki tud tanácsot adni, hogy ne kelljen nagyon szét barmolni, még is tuti legyen?

Köszönöm!
eladó 2007-es Yamaha DragStar 650 a classic.
érdeklődni: hmarci95@hotmail.com
Valaki megtudná nekem mondani hogy ha a rendszámot a kerék mellé rakom, akkor a rendőr meg fog érte cseszni?
Motorosok gyertek Mezőhegyesre szombaton 11 - kor gyülekező az ebéd után a városban egy felvonulás ,sok érdekes program vár még mindenkit!
sziasztok .engem az érdekelne mit változtathatok a motoron ami még nem engedélyköteles.előre is kösz.
Sziasztok! Honda VT750-esre bukócső, háttámla csom.tartóval kellene,kis átalakítással is érdekel.Tel.:06205124549
Üdv a Fórumosoknak!
Eladó VT600-as blokk alkatrészek!
Tel:06703525376
Üdv Kaczkó
Üdv a Fórumosoknak!
Eladó pár mázsa V2-es alkatrész!
Megtekinthetők a: bontospityu.hupont.hu
Üdv Kaczkó
Viszont ha valakit érdekel, eladó még a képen látható két sárvédő, a 4 index + az első indexkonzol, hátsó lámpa, első teló hosszabbító, ülés, hosszabb oldaltámasz. Képeket tudok küldeni emailben.
Szia! Már elkelt, elfeletettem ideírni, bocsesz.
Szia, megvan még neked ez a kipufogó?
Ja, Tel.:06205124549
Sziasztok!Háttámlát csomagtartóval, nagy plexit, bukócsövet vennék Honda vt 750-esre
Sziasztok! Ha valakit esetleg érdekel, van egy eladó Vance & Hines Straightshot kipufogóm 2006-os Shadowhoz, 45000Ft ért. Érd: fityeszkukacfreemailponthu
Üdv srácok
Élő a topik vagy már elsikkadt?
Üdv.Shadow 600 vagy steed 400 ba keresek központi telót hátra!06709479348
a képen látható gumitipusból van 1 darabom bárki számára..d402 mt90 b16 mc 74 h...alig hazsnáltam.....eladó..sok sok miliméter recével .... gyári eredeti USA HARLEY DAVIDSON WHITE WALL TIRE! a bolti ár feléért! 1 db csak!30 605 6883
és kész a vas mehet a szezon :)))
Gyere és nézd meg föleg honda steed és shadow!
hondasteedgarage 5 mp eu
köszi sanya üdv laci :)
5mp eu
keresd
hondasteedgarage
123