Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam :)
Sziasztok!

Hátha valaki most akar chopperhez kabátot venni. Eladó egy Shox Roadster kabát 5xl-es méretben, egyszer volt talán használva.
Sziasztok! Vs 800 Intruderhez keresek apróságokat (üléstartó konzol,motortartó csavarok) ,meg ilyen extra baromságokat. Van vmi ötletetek?
Előre is köszönöm!
Üdv!
Balázs
Sziasztok keresnék 1.5-ős Suzuki Intruder-hez alkatrészeket /Levegőszürő ház. hátsó lámpa hátsó üllés kipufogó dob
Sziasztok!
Ha esetleg valaki tud VN 1600-hoz motorblokkot kérem jelezze.
Üdv:Vinkó
Honda shadow tank eladó 25000ft 06304906559
Köszi a választ. Mikor elküldtem a kérdést akkor vettem észre a dátumot, viszont volt ideje bizonyítani. :D
Ez egy 8 éves hozzászólás mester.
De nekem is ilyen van,3 telet kihúzott rajta a gép minden baj nélkül.
Szia!

Hogy vált be?

Köszi,Laci
Szép napot mindenkinek . szeretném megtudni , h vl800 hoz van e valakinek vagy esetleg a beszerzési forrást megmondaná , olyan sebváltó kar amit sarokkal is lehet mozgatni . nagyon szépen köszönöm a segítséget . béla
Üdv!
Mivel beindult a téli szezonunk már ami a javításokat érinti,szeretnék szólni ,hogy van eladó vagy cserélhető Virago és Shadow alkatrészeink.
Tel:06703525376
Üdv Kaczkó
Segitsetek ? Kellene nekem egy spori 883 2004 váz.
minden elkelt!
Szia!
Engem érdekel a tank! Milyen állapotban van? Postázni tudod?
hali! harley davidson alkatrészek eladók!elsőkerék 25000ft,tank 10000ft,hátsókerék 5000ft,sárvédő 5000ft 06304906559
Sziasztok!
2002-es Sizuki VL 800-hoz keresnék karburátor úszóház fedelet. Az a rész kell amiben a leeresztő csavar van, sajnos eltört a kúpos rész.
Vagy ha tudtok bontót ajánlani azt is megköszönném.
köszi előre is
sziasztok:)
ha valaki tud segítsen :)
Van egy honda steed 400 motorom,szeretnék belőle kicsikarni picivel több LE-öt vagy a végsebességet növelni.
1.lecserélem a hátsó fogaskereket a gyári 45 ről 42-re
2.DynoJet tuningot kap.
3.sport légszűrőm van nyitott (nagyából) kip.rendsze...2006 ban vettem a motort már akkor rajta voltak az üres csövek,ha eddig nemlukadt ki a dugom akkor már nem is fog?
Válaszokatelőre is köszönöm:) laca
Szia Laci.
A Honda Steed most eladó 900e-ért mivel kinéztem egy másikat, ha érdekel írj.
Szia
1.100 000 ezerért hirdetem de alkuképes persze normális keretek közt a motor tényleg költség mentes.
Üdv
Szia! Megnéztem, szép darab. Mi lenne az ára?

Köszi, Laci
Sziasztok
Van egy nagyon szép gyári állapotú HONDA STEED-em eladó ha valakit érdekelne megtekinthető az OLX-en a 33649087 hirdetés kód alatt, csere is érdekel nagyobb motorra akár ráfizetéssel is.