Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az jó hely!csak azért kérdeztem,mert vannak kötődéseim Zala megyéhez.jó pár régi főiskolás társam Kanizsán,Zegen.a sógorom meg Keszthelyen
Az bizony lehet mert írogatok mindenfelé.
Üdv!

Groskanizsa.
én is bepofátlankodtam ide ma.azt hiszem már más fórumon "találkoztunk"
aztán zala megyében merre vagy konkrétabban?
Szép estét !

Most értem haza nemrég a melóból. Az idén télen történt még januárban ha jól emlékszem. Eléggé megviselt az biztos de a robogót még jobban, bár egy ideig nem nagyon ugrándoztam a lábamon. Persze azt hogy nem történt nagyobb baj köszönhetem annak is hogy mindig rendesen beöltözök. Azóta vettem csizmát is.
hát...mindenhol nem,csak ami érdekel.
meg jó dolog új ismerősöket szerezni.pl.most a siroki találkozón is beszéltem élőben olyannal,akit csak a fórumról ismertem....
Tudom,már sok helyen láttam az írásaid,te mindenhol ott vagy.
köszi a biztatást!más fórumokon,meg az üzenőfalon már régen vagyok,de itt még nem voltam...
Hali!Bárkivel.
helló mindenkinek!itt se jártam még
aztán kivel lehet itten eszmét cserélni..?
Szia!Mikor volt ez az esés?Mostanában?
Na jól elbeszélgettem magammal.
Nekem már volt pár, a legutolsóban lebontottam a robogóm bal oldalát. Hát eléggé le voltam lombozódva de hát akkor már késő volt, elindultam hazafelé a jeges úton és hát stílusosan a rendőrség előtt fogtam padlót.
Most olvasom hogy megvolt az első.
Na itt vagyok már.
Ja-ja
Jaj volt
Na de ez legyen a legnagyobb bukfenc életemben. És a Tiedben is!
hát jó nem tudom mire gondolsz de itt az email címem flatlandboy@citromail.hu :)
Jajj!
Száraz benzinkúton történt
Csak a vízes füvet kerüld el,és nem lesz semmi baj.:)
Most készülök nekiindulni. De már gondolkodom, akarom e a 7végi események után...
Neked ne legyen nagyobb bajod, az a lényeg.
De én is így voltam, majd megszakadt a szívem a motor sebei miatt.
Szia!
Nagy baj nem lett,de ez volt az első esésem A motorn kisebb karcolás,de ez nekem jobban fáj,mint a rajtam keletkezett sebek.
Legalább túl vagyok az első bukáson.(Ugyan hány nap kell,hogy túl tegyem magam rajta?)
Szia
Nem komoly? Mi van ezen a 7végén..?
Buktam a motorram.