Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a napelemes része több itt nálunk mint amit kinti összárnak írt......
másfél millából elképzelhetetlen hogy ilyen kéró kijöjjön
aki a mai világban házat vesz az vagy hülye vagy nem normális
olyan kurvasok van eladó amit meg lehet kapni albérletbe fillérekért
aztán ha épp máshol van meló le lehet pattanni egy hétvége alatt
egy 5 millás ház-lakás(ennyiért vagy nagyon lepattant van vagy nagyon vidéken) 40 évre bontva havi 10 pénz és nem javítottál semmit
aztán ahol 5 milla egy ház azt meg lehet kapni max 15ért albérletbe
Hasonlón agyalok vagy vmi öko vagy önfenntartó részeket terveznék mindenképpen
Megy az agyalás
Jah............nulából én is vennék egy pecót.
tudomásom szerint használt lakásra nem jár szocpol ( max félszocpol de még az nincs hatályban és nem tudni mikor lesz)

van egy kis csavar még az egészben de azt nem részletezném/itt, az 1 misi önerő csak a motorból lenne meg sajna

Lenne aki ad, de nem játszok olyat tapasztalat
az kérlek olcsó, nagyon...

van egy millád(a család csak össze tud rakni valamennyit), esetleg szocpolra bevállaltok két porontyot(már ha asszonypajti marad), aztán felrántani pár forintot...
a kamattámogatott hitelek miatt dec. 31-ig érdemes lépni

ilyenen nem agyalnék sokat
Nem az xt kb 1.05 millát ér
Kecók ( normálisak) 4.5-5 misitől vannak
miért, 1-2 millát ér az ikszté?

arrafelé nem olcsóbbak a kecók?
Meg hüvelygombája van

De a lényeg, hogy sajna van olyan helyzet mikor a motornak mennie kell ha csak nem hull 1-2 milla hirtelen valaki ölébe.

Vagy ha idő előtt meggondolja magát az asszony és lelép akkor nem kell hezitálni a dolgokkal .....
Van az a pénz amitől mindenkinek korpásodik a haja és kéken menstruál.
Országgyűlési képviselőn már agyaltam én is.
Csak sokat kell hazudni, nyalni a seggeket, vastag bőrrel a pofán belevigyorogni az emberek arcába,, fűt-fát ígérni és lehet összejönne vmi
Olyat én is.
Törpölök egy országgyűlési képviselőségen vagy csak szimpla bankrablósdin hétvégente motorostul.
ne legyél már olyan, aki nem látja a fától az erdőt


nem főállás, mellékállásként keresek valami okosságot, ami évente hoz pár százezret a konyhára
Fateris.Hatéve bele is halt a stresszebe és a cukorba.
fater 1992 óta vállalkozó
Van itthon asszem elég sok jármű.Van dolog velük.Most ráztuk gatyába a Gastrát.Elég jól sikerült amilyen hányadék vót.
Jön Öcsi Gastrája.Arra is kell meló.
A ház alatti Garázs/pince meg szűk erre.Kéne egy akna kényelmesen tenni-venni.Motoron is van meló mindíg ami jó lenne nem szem előtt állandóan kipakolva-bepakolva.
Áh...............mivel családiházas/egyénivállalkozós vagyok mióta megszülettem látom milyen jó a 8-16 ig H-P és hétvégi megyek-jövök.
galambház mehet a kazánba, fák el...

garázst, műhelyet pedig úgy építeni, hogy még véletlenük se érje el az építési engedélyezés határait...

ja meg minek is műhely? szerelni autót/motort? számold ki, hogy mennyibe kerül 1 m2 garázs+ a szerszámok és lehet elgondolkodnák egy szerelő havarkodásán....
Tényleg, Zoli az idős nem mi
nem idősödünk, csak változik a fontossági sorrend ez a Zoli, na az idősödik
Gyujcsam fel a fenyőket betonozzam le és fessem ződre?

Eltakarítjuk a galambház maradékát majd ki kell vágni 2 fenyőt egy ujrafüvesítés,gyeprács és egy hátsó műhely/garázs a cél.
Sok meló és píz.
Hasonló cipőben vagyok én is.
Mellékes kellene..... másodállás vagy maszek mert a mostani meló mellett van rá idő.
Nálunk is megy a téma, hogy ház kellene , de ugye csak hitel jöhet szóba. Azzal nem is lenne gond csak az önrésszel aztán megy a huzavona menjen maradjon milesz
Mostani helyzet nem szar, de lépni kellene, aztán ahhoz meg a motorolás háttérbe kelljen szoruljon egy időre ( lenne gép csak max mz etz horgászni járni meg kanyarogni )
Ez annak a jele, hogy idősödik az ember és a család fontosabb, mint az egyéni önző szórakozások? ....
lehet ezt kérem okosan is
Kicsit elegem van a ződből.
Azok a rohadt fenyők megnőttek mint az állat.
Tülevélből összejön vagy 20 talicskányi 2 havonta.A fű állandóan gyomosodik.
Igen fárasztó verkli.
Persze ha van kertész nem gond.
Plusz van egy fél galambházam hétvégi bontásra.
mellékest akarnék csak, nem fő megléhetést

a négy fal meg nem az én világom, kell hozzá egy kis zöld is