Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tervezzük barátaimmal hogy nekivágunk a 66-os útnak. Érdemes önállóan nekivágni vagy csak a szervezett túra a járható út? Kérlek segítsetek ha tudtok!! Köszönöm!:)
MAMI kupához keresek csajokat!
Hi!
Sima kínai lom.Ha lehet,kerüld el őket!
Inkább vegyél öregebb,használtabbat,aminek "neve"is van,ahhoz mindig lesz cucc,olcsóbb és drágább árfekvésben is.Én a minarelli blokkosokra esküszöm,voltmár vagy 30 db vegyesen.
Motorikusan,csak egyel volt baj,de az is aprópénzből orvosolható volt.Szinte az összeset barátok és rokonok vették meg,és egyikkel sincs baj azóta sem.
Van egy barátom ,ő ugyan így van a piaggio blokkosokkal,de bevallottan azokhoz picivel drágább a cucc.
Az a baj a kínaival,hogy gyenge az anyagminőség minden téren,és bármi baja van csak ugyan ezt a motyót kapod hozzá,ha kapod.Több embert is ismerek,akik inkább vettek új kínait,mert az CSAK EGY ÚJ,aztán az első szezon felét gari szervizben töltötte,a következőt szétszopták mindenféle hibákkal,utána pedig megpróbálták eladni,és csodálkoztak,hogy senkinek sem kell,még olcsón sem.
üdvözlet a fent emlitett dobozhoz keresnek konzolt nagyon speckó a cuc sem krauser sem hepco and becker tarto nem stimmel hozzá .segítsetek nekem milyen konozol való ehhze?
kösszi Dani
Sziasztok,

Autós, Motoros Könnyűzenei Fesztivál.

A segítségeteket szereném kérni egy autós, motoros könnyűzenei fesztivál kérdőív kitöltésével kapcsolatban. Ez a szakdolgozatomon belül egy projekt megvalósításásának a kérdőíve. 2-3 percet vessz igénybe, feleletválasztós. Minden egyes kitöltésért ezer köszönet, hatalmas segítséget jelent. :)

https://docs.google.com/forms/...
Szia! Nekem volt egy 2006-os, amit még 2009-ben vettem. Az első néhány évjáratot kerüld el, mert több típushiba is előjött, én a 2009-es és annál újabbakat javaslom. Az ülésmagassága hölgyeknek is ideális, az egész motor igen kompakt, alacsonyabb termetűeknek alkalmas. Nekem mondjuk kicsi volt.. A fogyasztása 5-6 liter között alakult. Jó keresést.
Sziasztok!Volna egy kérdésem hátha valaki tud infóval szolgálni! Az idei évben voltunk kint erzberg rodeón nézőként de marha sokat kellet sétálnunk lekopott a lábunkból 30 centi minimum:)))evvel kapcsolatban volna kérdésem mégpedig hogy 2018 ban is betámadjuk a történetet csak hogy ezuttal vinnénk motort is csak erről nem nagyon találunk infót hogy miképp lehetne motort be vinni? hátha valaki tudna valami infót erről a témáról!! előre is köszönöm !sziasztok!!
sziasztok!

Ki melyiket szereti jobban, doboz vagy tanktáska vagy hátizsák!? ( Úgy értem hogyha motorral túrázni megy mondjuk)?
Melyik lehet a legbiztonságosabb??
Heló srácok! Szükségem lenne ncore meghívóra, akinek van, az légyszíves küldjön egyet!
nemeth05.14@gmail.com
de azért látod hogy nem feltétlen azok a rosszak akire te is (és kb mindenki) gondol
csak kihasználják azt a helyzetet ami van, és kb mindig a legkevesebb fáradsággal akarja az ember csinálni a dolgait, és ez bőrszíntől független
lehetne erről még vagy 1000mondatot írni de lusta vagyok
na ezért nem kellenek a migránsok ép elegen vannak ezek is:

http://24.hu/kozelet/2015/09/0...
Sziasztok.
Hát én még nem vagyok motoros de már szeretnék..
Sokat nézegettem a Kawasaki ER6n -es "motorocskát",nekem nagyon tetszik! Van itt olyan akinek esetleg ilyen fajta lenni? Az írjon

Sziasztok!
Ismét motorra (egyenlőre kismotorra) ülök ezért a véleményeteket kérem, hogy a Motorro Ceasar-nak milyen alkatrész ellátottsága van? A többi újabb típusokhoz több helyen is találtam alkatrészt, de ehhez nem nagyon.
A típus és forma tetszik (relatív nagytestű talán "fürge" robogó), de motorikusan, ha javítani kell valamit nagyon nem mindegy, hogy honnan kell rendelni a cuccokat és milyen átfutási idővel és költségekkel.
A Crugen és a Magnet is tetszik ebből a típusból azokra találtam relatív jó ellátottságot. Köszönöm!
Ekkora egy patkányt baszki:

http://www.vezess.hu/magazin/b...
Kedves motoros barátaim ! Szeretnék kedveskedni egy motorbérlési lehetőséggel főleg azok számára akik esetleg nem rendelkeznek saját motorral de mégis alkalmanként szeretnének nyeregbe pattanni. Látogassatok el arra a honlapra ahol a lehető legkedvezőbb feltételekkel egy akár több napra is motort bérelhetsz. http://likemotorberles.ucoz.hu Illetve facebook oldalunkra:
https://m.facebook.com/likemot...
Előre is kellemes motoros időt kívánok mindenkinek !
Sziasztok! Tudja valaki, hogy mi a magyar megfelelője a "Sissy bar"-nak? Előre is köszönöm a segítséget!
volt már pár dologban részem ami nagyon nagy jövővel indult és kifulladt villámgyorsan
lehet, hogy csikó vagyok, de ezt nem így látom
az a helyzet hogy kár belefogni egy olyan dologba ami 5+év(nagyon sokkal) után térül meg
lakáskasszát nézd meg mindenképpen(másra is jó)!
én a készpénzes verziót néztem semmi támogatással
ja, de kollektort írtam(használati meleg víz), nem napelemet
van elég jó ismerősöm a témában, ő 15 éves megtérüléssel, lakáskasszával számol(évente 72000 ft állami támogatás)

nem elvetélt ötlet, csak az engedélyeztetés-viszatöltés lepapírozása marhanyűgös
kicsit belebújtam a napenergiába
olyan 20 év mire ott van az ember hogy kihozta nullára(1,7 millás cucc évi 88ezret hoz)
25 évig garantálják hogy a teljesítménye 85%hozza utána ki tudja mennyi termel
de magyar viszonylatban én nem hinnék egy 25éves garanciának
főleg olyannak nem aki 10 évre hozza ki a 20 éves megtérülést
meg kell csinálni kihajtósra
déli tájolás + kifordítani 45 fokba nyugatra