Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen képről van szó?
Azt elhiszem! Fáj is érezni, ha gyorsabbak!
Nem adta az el,csak szét van szedve,árulgat belőle.JAJJ,annyiért én is csinálok :)Tavaszig összehozok egyet,van idő. :)
Cserepák már rég eladta az r6ot, bár azt nemtom, hogy kerettel vagy nélküle közbe jött az infó, 50 a keret

Nincs olyanunk,érezzük!
Értem!na mind1 a tükröt azt megrendelem és majd lesz vele vmi.Ha Cserepák úr nem találná meg ami neki volt az R6-on keret,akkor majd felveszem a kapcsolatot akit ajánlottál.
Akkor neked mi mutatja azt, hogy melyik sebességben vagy? Nem azt, hogy milyenben, hanem melyikben!
Vannak ám szponzoraim!
Felfogatót, az csinálni kell attól függ hova akarod rakni.
Nem tudok a keretre pontos árat mondani, mivel több dolog is készült azzal együtt.. meg motor, és anyagfüggő..
Kösz!:) A tükörnek van vmi felfogatója,vagy csinálni kell?Szabad tudni h a keret mennyibe volt?
Tükör.. bár én egy autósboltban vettem, de már sehol se látok..
http://homasita.hu/product/333...
a keretet egy cimborám csinálta Sámsonban
http://www.wagenmotor.hu/index...
Karesz!Azokat a kis visszapillantó tükröket honnan szerváltad,meg a bukó keretet?
Sportos vezetéskor tesszük sebességbe.Mi hondàsok ugye.Ha nincs kedvünk futni akkor fokozatba..
Mostmár értem miért nincsenek barátaid
Nem igen! Te jössz azzal, hogy sebességbe teszed, max. sebességbe húzni tudod!
Ennyi erővel te buktad
Akkor miért fokozat kijelző a fokozatkijelző? Buktad...
"Induláskor húzzuk be ütközésig a tengelykapcsoló fogantyút, a sebességváltó kar határozott, ütközésig történő lenyomásával kapcsoljuk be az I. sebességet, majd a tengelykapcsoló óvatos kiengedésével egyidejűleg gázt adva, a motorkerékpár elindul"

úgyhogy "szíjjálekájl"
Így van!a honda sportmotor és sportos motor is egyben
Gazdái mind kemény sportemberek
Így van! A Honda olyan, hogy alapból sebességbe teszed és úgy pattansz fel rá! Nem árt tudni futni! Jobb motoroknál fokozatok vannak!

Meg sebességbe is lehet tenni!
Na ja, a Honda csak szólni tud....
Persze, én úgy vagyok vele had szóljon
Mindenkinek más az ingerküszöbe
Enyémen arrow dobok vannak, hangtompítóval szinte gyári hanghatás.
Nélkülük meg...