Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.Van egy kis problémám.Szeretnék találni egy nagyon jó 2t szerelöt lehetöleg Debrecen vonzáskörzetében.Van ugyanis egy Yamaha tzr 250-esem ami kicsit viseltes.Ismer valaki olyan szakit aki látott már ilyen vasakat?
Itt is Magyarba, B. újfaluban mar reg csinaljak. Többet kap az orvos is rá.

Igaz...
Az is, amennyi kátyú van.
Rabócsring!
Elméletileg ha van EU-s TB kártyád akkor ugyan azt az ellátást kapod mint itthon.
Azzal azért nem árt számolni, ha véletlen odavered magad, romániában nem műtenek, hanem amputálnak.
Menj ki Kakucsra kezdésnek. Aztán ha az megyeget,azután teszteled magad élesben.
Az Élesdi szerpentint én is ajánlom nagyon jó illetve Máramaros és környéke is jó.
Magyarországon a Mátra ami használható de inkább Romániát ajánlom.
Debrecen-Élesd kb 110km, Élesd-Szilágynagyfalú kb35km technikás szerpentin egy napba belefér kétszer oda vissza és még sötétedés előtt hazaérsz, még eleged is lesz belőle első nekifutásra.
A 471-est felújították van benne pár jobb szakasz, bocsáss meg a 90 fokkal mi a baj friss jogsival?? A környéken nem fogsz találni alpesi szerpentint, minimum 120-150 km Debrecentől
Bükk-Mátra kb 200 a Dobsinai szerpentines, Debrecentől csak elfelé lehet menni a jó kanyarokért.
Arrafelé elég sok a taktikás egyenes... :D
Sziasztok!

Van Debrecen közelében kicsit kanyargósabb jó minőségű út? Három hónapja van meg a jogsim, szeretném valamerre a kanyarokat próbálgatni, de eddig amit hajdúban találtam az vagy nyíl egyenes vagy 90 fokos :D
Debrecenben 2019.03.01-től Motor Teljesítmény fékpad-mérés, 25e/ó. Szükség szerint kW („lóerő") és Nm („newtonméter”) növelés 38e/ó.A kettő egyben 50e/motor! Gyorsasági-supermoto-utcai túra-nakedbike-cross-streetfighter-gyorsulási.Bejelentkezni (időpont kérése) az alábbi m:20/5596653
Van itt enduros kolega? Szoboszló környékén főleg...
Szép vagyok!
Ja az más! #humorérzék
téged
Mit nevetsz?
#magyar #szépség
Te viszont cigány vagy és ronda!
Az Hungarikum és finom!