Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Fórumtársak!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Kezdő Sendá-s vagyok és 1-2 dolog még nem tiszta. A lényeg, hogy a Senda X-treme/X-Race 50 gépeket 2006 után csak D50B0 blokkal adták ki, vagy ezekbe akár gyárilag is kerülhetett EBS blok. Konkrétan egy X-Race-ról lenne szó. Szeretném megvenni. A a tulaj szerint 2009-es évjárat, viszont EBS blokkos. Ebben nem D50B-nek kellene lenni? Vagy esetleg az évjárat nem stimmel, vagy a blokk volt cserés? Mi a véleményetek? A segítséget előre is köszönöm!
És a váltóba hol megy bele a víz?
Hali! Tele van vízzel a blokk! Gondolom a hűtővíz is erősen apad, már ha van még benne egyáltalán... :D
Sziasztok!Az lenne a kérdésem mitől van az hogy a váltoolaj folyik ki a lélegeztető csőn és a váltoolaj szürke slime anyagban jon ki mitol lehet ez?
Derbi senda ülése van valakinek nagyon olcsón?
Az se baj ha a kutya megrágta kicsit komfortosabbra szeretném csinálni aztán úgy is csak az alsó műanyag része kell
Üdv mindenkinek. Szeretnék érdeklődni, hogy valakinek van-e eladó derbi gpr 50 racing motorhoz alkatrésze. Konkrétan az elülső lábtámasznak a sínjére volna szükségem. Köszönöm!
Sziasztok!Miskolcon van Senda-s?Láttam már 3-at 4-et ,de itt nem valami elterjedt :)
Lenne még egy kérdésem.Az enyémen egy 70-es vas henger van , sajnos már 3x előfordult , hogy maxi gázon 5.ben megragadt...hála az égnek mindig egyenes úton,kuplungon rajta volt a kezem,lehet a hűtéssel van gond? Ragadás után rögtön beindult és ment,mintha mi sem történ volna... Tud valaki tanácsot adni,mit nézzek át ? Köszi!
Van egy ilyen senda eladó
https://www.kepesmotor.hu/derb...
Gyerek vette hogy motorozni akar aztán rájött hogy kicsi neki és lett helyette egy exc350-et
Üdv! Érdeklődnék hogy valaki tudna e segíteni!? derbi gpr 50 r 1998-as motorom nem pörög ki . 5000-6000 ezernél jobban.mi lehet a probléma? valaki tud megoldást ? A választ előre is köszönöm!
D50B0 blokk 2006 után lett bevezetve. A ebs a régebbi. Apróbb különbségek vannak. Pl az újabb blokkban a hőtővíz visszavezetés blokkon belül van megoldva. Ezért van csak 1 cső.
Sziasztok! Valaki légyszíves írja le nekem, hogy a derbi ebe, ebs, d50b blokkok között mi a különbség, melyiket melyik évjáratokban, modellekben használták?
Hali.
Keresek 2011-es derbi Sendra DRD x-treme csupasz vázat +kábeköteget. Árat is kérnék
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék!2012 Senda 50 drd-be milyen sűrűn kell váltóolajat cserélni,és milyen ajánlott?Motul 10w-40 néztem természetesen váltóolajat,nem 4t motorolajat!
Szevasztok.
Eladó D50B0 cuccok
Gyári főtengely alig futott top racing karral 10.000Ft
Kuplungkosár a saját haver kisfogaskerékkel 10000Ft
Új teknix 5 tárcsás kuplunglamella szett( ez a régi blokkhoz is jó) 5000Ft. Valamint egy új be sem épített lamella szett rugókkal. 8000Ft (ez fél ár) Posta a vásárlót terheli.
Sziasztok!

Keresek Derbi D50B Majdnem teljes blokkot!
Porlasztó, különolajozó, vízpumpa nem kell
Jó lenne....
Hali.
Keresek 2011-es derbi Sendra DRD x-treme csupasz vázat +kábeköteget. Árat is kérnék
http://kisenduro.5mp.eu/
50 es váltós ,Derbi és am6 blokkos új és használt motor alkatrészek raktárról másnapra
Tel 0630490 6559
Sziasztok.Az lenne a kerdesem hogy tanksapka zárja van valakinek?meg tuningkipufogo?sendara.
Sziasztok! Adott egy 12es senda baja 125 sm, lenne egy ebayes ktm fejidom. Sokaknál látom ezt a combot, minden probléma nélkül feltehető?
Sziasztok .abban kérnék segítséget hogy egy derbi fenixbe milyen másik motor kerekét lehet belerakni?olyan kellene aminek a km megható spirálja jó a fenix műszeréhez .előre is köszönöm a válaszokat .
Sziasztok!

Ez a gyorsgázkar(https://motomotors.eu/hu/gyors...) vagy ez(http://www.bacsmotorshop.hu/de...)
felmegy a gyári bowdenekkel gyári gázkar helyére, vagy kell még valamit cserélni hozzá?
Sziasztok.
A minap el volt szervízben a derbim a kuplung bowden gond miatt.
Meg is csinálták, és sikeresen el állították az alapjáratomat. nagy nehezen vissza állítottam, és ezek után lett némi gondom ismét
Sztenderen vagy a nélkül kicsit meg döntve a motort, fel pörög. Függőbe állítva viszont beáll és szépen ketyeg!
hol lehet a probléma?
át néztem a gáz bowdent de nem feszül sehol.Karbira tippelek.
valakinek tapasztalat?
Honda X11-em van 120nm 140 ló,rövid áttétellel azt hiszem ennyi,kb ötödikben motorozok mindenhol!
a nagyobbakon nem kell keresgélni
nekem pl az lc4-en kb tökmindegy hogy 2. vagy 3. fokozatban kanyarodok ki max nem emeli úgy az elejét
a sendán amúgy sokkal "munkásabb" a váltó hiszen itt nem nagyon beszélhetünk nyomatékról.....