Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső!
Minden olyanra figyelj oda,amire minden más motornál oda kell figyelni.
De a www.ducatiklub.hu -n biztos kapsz kimerítőbb választ.
üdv mindenkinek!
egy kérdéssel fordulnék mindazokhoz akiknek tényleg van tapasztalata
szóval 749 vásárlása előtt állok és szeretnék informálódni hogy mik a tapasztalatok, mikre kell oda figyelni a vásárlásnál, esetlegesen mik a típushibák
köszönet mindenkinek aki érdemben segítségemre tud lenni
Szia!
Desmodoki (Gál Tamás) minden kérdésedre válaszol és a szervizt is megcsinálja. Tel.: +36 20 / 917 - 0442
Bővebben itt: http://www.ducatiklub.hu/szerv...
Sziasztok!
35km tartok jön a nagyszervíz ,alkatrészekre lenne szükségem ki tud segíteni?
Kérdés milyen olajat javasoltok ,900ss -hez
Szia,

Utána néztem, sajnos egyeltalán nem passzol.
Azért köszönöm szépen!

Attila
szia

nekem van 1 jobasom, de nem tudom passzolna e. 1999 es 750 SS rol van a tukor de leghamarabb csak szeptember vegen lesz aktualis ugyanis akkor leszek odahaza.
nezz utanna es ha addig nem kerul akkor irjal majd ujra es emlekeztess es meg oldjuk valahogy.
Sziasztok,

Sajnos az ST3-as jobb oldali tükör problémám még mindig nem oldódott meg! :(
Ha bárki bármit tud, kérem jelezzen!

Üdv,
Attila
Helló,

A cucc és én tatabányai, a 0620 4312167 -es tel.számon elérsz. A héten du. dolgozom, csak hétvégén lesz időm...

Attila
szia
az nagyon jó lenne : ) de képzeld, hogy megyek most magyarországra ha gondolod és lenne idöd ösze is futhatunk.
van valami elérhetöséged tel.szám?
Szevasz András,

Igen, vannak cuccaim. Tavaly cseréltem az ST2-esem komplett kuplugszettjét. Úgy látom ua. minden... Megvannak a lamellák (használt, de szerintem még kibírnak pár ezer Km-t...), és a nyomólap. A rugók és a csavarok nincsenek, de az már nem olyan vészes árban...
Ha gondolod, postaköltség árban elküldöm Neked.

Attila
ÚJ, Rizoma kuplungfedél eladó 2 féle betéttel!

Érdeklődni a 20/824-1565-ös telefonszámon tudsz.

Ár: 40.000 Ft
Még teljesen aktuális ez a probléma.
Hogyan tudnál segiteni vannak alkatrészeid?

András
Helló,

Aktuális még a probléma? Lehet, hogy tudok segíteni.

Attila
Szia!

A mocim piros, de a borításom nem sérült... Ettől függetlenül érdekelne a dolog!
Hol érlek el?

Üdv.?
Attila
milyen színű kellene? aztjiszem van egy piros jobbosom komplett
http://ducatiklub.hu/ - itt is nézd meg....
http://ducatiklub.hu/ itt is nézd meg.....
Sziasztok
Egy kis segitseg kellene st4 2002 es évjárathoz..komplett kuplung, mert lementem a garázsba ez közös ház alatti garázs nem voltam 3 napig itthon és mikor lementem kilopták a komplett kuplungomat de még a nyomorudat is elvitték belöle...rugokat mindent csak a nagy fogaskerék árválkodik...Segitségetek kérem hol tudom komletten ezeket beszerezni..?
Sziasztok Ducati-sok! :)

A segítségeteket szeretném kérni! A minap egy "kis" problémám adódott a szűkös motortárólomban, és az ST3-asom jobb oldali tükrét sikeresen letörtem... :(
Pontosan a tükörnek, a tükörlaptartó műanyag része törött el. Legyetek szívesek, ha van valakinek, vagy tudtok valakit akinek van elfekvőben, szóljatok!

Tel.: 06 20 431 2167
email:dalkoa@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm!
Attila
szia

nekem van egy alado.
bee41@orangemail.sk
balazs.buzogany@gmail.com

cimen elersz ha esetleg erdekel, vagy valami kerdesed van vele kapcsolatban.

tovabbi szep napot udv.b
úh bocsesz ez nem ide akartam
Köszi!
Egy '99-es ss-t fixírozom. Lehet, hogy belevágok.
Azért az újabb tipusok sokkal megbízhatóbbak,értem erre a 2002 utániakat. 748,900ss-el akadtak problémák,de a 996-as blokk extra megbízható van M.O-n 100.000 km körüli.