Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Keresek endurosokat akik Békéscsaba környékén jönnének motorozni, esetleg Erdélybe egy csapatást is lehetne szervezni.

Én egy Honda cr125r-el vagyok és egy barátom pedig Ktm exc 125-el.
Hello!

Van-e Magyarországon enduro iskola, vagy valaki aki kezdőket tanítana?

Üdv. Gyuri
Holnap valaki, vakik a Bakonyban nem indulnak motorozni ? szívesen társulnék !
A gas-gas fórumon kérdezd Dewendurot.
Sziasztok, van bákinek tapasztalata az ilyen kínai motyókkal? az eredeti brembo iszonyat drága... http://www.ebay.com/itm/7-8-22...
Köszi előre is
Ha már elküldted akkor ne agyalj rajta,rakj bele új dugót,használd normális olajjal és keveréssel és takarítsd sűrűn a légszűrőt,ez a legtöbb amit tehetsz..
5 embernek 6 féle véleménye lesz a hüvelyes hengerről,de ha Te csak a gyáriban bízol akkor addig is keress nicasilos hengert,vagy vegyél gyári újat,esetleg bevonatoltass ilyet....és nézd meg hogy ezeknek mi az anyagi vonzata,majd mérlegelj hogy teszel-e a kört a hüvelyes hengerrel vagy közel a motor árát ráköltöd a hengerre.
helló lenne egy kérdésem hogy van egy Honda crm 125 motorom és eredetileg nikaszilos hengere volt csak sajnos szétment a dugó és szét karcolta és ,elküldtem meg hüvelyezni csak félek hogy nem nagyon foglya bírni az acél hüvely lehet hogy hamar el fog kopni.szerintetek jó lesz ? a válasz előre is köszi
htt://motoroswebaruhaz.hu/spd/MS-36/Kormanymagasito-PAZZAZ-286mm-es-kormanybefogohoz-M
Suzuki tsr200 kormányán hogyan tudnék magasítani? Úgy érzem ha keményebb terepen megyek nem kényelmes rajta állni, és nagyon bele kell hajolni a kormányba. Másik kormány, vagy kormánymagasító?
Különben nagyon jó kis gép, alul is nyomatékos. imádom!
Motoros boltokban annyi van hogy még adnak is el......
Helló!
Kék elsősárvédőt keresek(új vagy jó állapotú).
Helló!
Nem igazán használják, amig volt motorom én mentem rajta párszor.
Hogy vagy? Rég láttalak!
MXBELA, ha olvasod esetleg:
a régi taksonyi pályát (a sóderbánya-tó mellett) használják még?
Ma jártam arra, de túl sok életnek nem láttam nyomát...

Keme:
ITT vannak a képek amiket ígértem
Bocsi reggel nem néztem fel ide... Kint voltunk ma, de mentünk erdőt járni . Uri és környékén voltunk.. Holnap azaz hétfőn nem megyünk...
Eladó enduro szett, sárvédő külön is. KTM 690-en volt, de bármire jó lehet.... 95%-os gumik,szinte kopásmentes tárcsák!
Ma vagy holnap lesztek kint?
Gyertek Rétságra május 16-án.
plázás vasárnap
Sziasztok!

Ha valakinek kellene egy enduro az keressen bizalommal csere Vfr 750-re
Sziasztok!

Hátha érdekel valakit:
Beta 525 RR
ÚJ! Makulátlan 28.6 KTM Magura szabványméretű narancs eloxált offroad kormány! 12500 ft 20 376 46 36
OOO már rég
Elkelt.
Eladó Gopro HD
20eft
húsz/497-5920