Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eloszor bicikli, MTB downhill, szokja a sebesseget, utana akar simsonon is valtani +egy kis trial, aztan ha meg mindig van kedve el lehet kezdeni a cross-t. persze ha csak bohockodni akar akkor vegyel neki egy cross-t azt irany hetvegen a helyi palya...
Napot Urak!

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hátha volt már valakinek hasonló szituja, mint kollégámnak a gyerkőcével.
A gyerkőc 13 éves és terepen akar motorozni, endúrózni, krosszozni, de még csak motorozni sem tud.
Hogy kezdenétek neki? Tudtok esetleg olyan helyeket ahol vállalnak ilyesmi gyerkőcöknek oktatást, kipróbálási lehetőséget valami gyengébb akármilyen motorral hogy egyáltalán lássa érezze hogy milyen és hogy valóban akarja-e? Vagy előbb egyáltalán motorozni kellene megtanítani sima úton...stb..stb..
Köszi a válaszokat előre is! :-)
Sziasztok kis segítséget kérnék. KTM 450 EXC-f vásárlásán gondolkodom, viszont a szervíz intervallumokon elsírtam magam. Hobbi használat mellett is indokolt az alkatrészek ilyen sűrű cseréje? Mik a tapasztalataitok? Tényleg ennyire ki vannak hegyezve a blokk alkatrészek? Illetve melyik évjáratot ajánlanátok 2006-2012-között? köszi
Megpörgessük?
Szeva öcsém
Halott ez a fórum sajnos, pedig régen naponta vagy 20 oldal megtelt :(
Még csak félig, de ha így megy tovább, rövidesen teljesen meg fogok...
Hallo hogy vagy?meg Nem Te?
Te nem fagytál még meg?
Hello de reg voltam erre
Sziasztok, eladó: http://www.jofogas.hu/budapest/NO_FEAR_Optimal_II___M_Es_60138629.htm
Sziasztok!
Szemezek nagyon egy kawasaki klr 600-as motorral, de 2 személlyel is szeretném használni és nincs rajta hátsó lábtartó! Erre a motorra Mo.-n belül egyáltalán nem találtam egyik honlapon sem hátsó lábtartókat. A kérdésem a következő, esetleg valaki nem tudja hogy ezzel a motorral valamely más típus/márka hátsó lábtartója nem kompatibilis-e véletlen?
Eladó motorszállít utánfutó, a képeken látható állapotban lejárt műszakival, sérült alvázszámmal. Ha érdekel hívj: 06203390452
Sziasztok .kis segítség kellene rx 125 ös höz (rotax123) pöcre indul stabil alapjárat van de gázadásra nem reagál.karbit csapot szürőt takarítottam sőt másik karbival is próbáltam.bowden jó subert huzigálja.power nincs felakadva .membránon nem látok hibát .valakinek ötlet
http://www.kepesmotor.hu/ktm-k...
Eladó ha valaki ilyen motort keres!
Sziasztok,

Kis (125 ccm) endúró vásárlás előtt állok, hobbicélra szeretném venni, földutakra, nem pályára.
A következő típusokat néztem ki, 1996 vagy annál fiatalabbakat :
Yamaha DT 125
Suzuki TSR 125
Honda CR 125
Kawasaki KMX (KDX?) 125

Ti melyiket ajánljátok és melyiket nem ?

Köszönöm előre is, üdv : Gábor
Szia
dr650 se
Sziasztok!

Lehet, nem ide való téma lesz, de érdeklődnék, hogy a Kawa KLE500 , Suzy DR650 típusú motor mennyire túráztatható? Fel lehet málházni?
Mennyire stabil a hátsó csomagtartó? Mennyi kilót bír el?
Könnyű terepre ajánljátok?
Hasonló teljesítményű motort szeretnék, ami tűzön vízen át megy.
Kezelhető gépezet és ne legyen agyonidomozva, mert attól szívbajt kapok.
Hozzá lehessen férni a hengerhez, gyertyához útszélen is.
Ezt a két típust nézegetem első körbe.
De újabb ajánlásokat elfogadok.
Ne legyen több 200kg-nál a motor.
Olaszt ne, ha lehet!
Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok. Szerintetek melyiket érdemes megvenni? E-kettő közül választanék. http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
2016. április 2. - Pannonhalma
2016. április 30. - Bér
2016. május 15. - Szandaváralja
2016. szeptember 10. - Visonta
2016. szeptember 24. - Tokod
2016. október 22. - Piliscsév

Ez az endurocross idei versenynaptár bajnoki fordulói. Nevezni a helyszínen tudsz, vagy napi licencel, vagy ha éves licencet váltottál. Ha tavaly volt, akkor február 28-ig tudod díjmentesen kiváltani.
Sziasztok! Nem tudjátok idén mikor lesz a tokodi endurocross verseny? És hogy hol lehet rá nevezni? Valamint tudtok még valami jó endurocrossversenyt? Köszi!
Üdv!

Segítséget kérnék! Olcsón fenntartható, megbízható motrot keresek laza endurózásra. Első motor lenne.
Szerintetek egy DR350 (1993-as) jó választás lenne?
Ktm lc4 620 2000 alatti évjárat mennyire megbízható? Mi a különbség az egs és a sima között?
Szia! Köszönjük szépen, de azóta megoldódott!