Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A világ legboldogabb fotósa csinálta őket 2éve
raw formátum valszeg.
Az jó ha van, mert nem a processzor hívja elő a képet, hanem te.
De ha nem akarsz pepecselni utána PS-ben, vagy más képszerkesztőben, akkor neked felesleges.
még valami tömörítetlen képet is tud csinálni, ami azért jó mert elfelejtettem. pedig legalább egy órát ecsetelték miért
kirándulásokkor szoktam vinni, de egyre ritkábban
inkább vettem egy vízállót ami mindig nálam van akciófotókat csinálni
az egy bridge/ultrazoom ha jól tudom, azzal már mind lehet egész jó dolgokat csinálni.

Abból is milyen balhé volt, pedig az egy jó vicc volt, megfelelő önirónia kell hozzá.
a másik meg a fotózás is olyan mint az éneklés. sokan szeretnek de kevesen tudnak
nekem mutogatta az eladó(meg mailoztunk is vagy fél évig) hogy mit hogy állítgassak hogy jó legyen de nem lett jó
van egy fuji5600asom is de szigorúan csak auto módban működik pedig állítólag lehet vele jól is fotózni
szerintem ijen vagyis ojan volt az évi összesített best of kép
NA most vmit jól megfogalmaztál, itt van a lényeg.

Sokan saját maguk számára értékes, érdekes képet tettek fel, amihez joggal kötődik vmi személyes esemény, érzelem, stb... ezért joggal szeretik azt a képet.

De a fotózás nem erről szól, mert lehet, h az a kép fotós szemmel (azaz lx szemével) egy szar. És ezt ha megfogalmazták/tuk, akkor jött a sértődés.

De szét kell választani a fotózás szempontjából értékes, figyelemreméltó képeket, a saját magunk számára fontosaktól. Az utóbbiból nekem is van rengeteg, amiket imádok-szeretek, de tudom, h fotós szemmel szarok, de nem ez a léynegük.
Tudod mit bazzeg ?
Keresek nektek jó képeket .... szerintem ... sajátot ... aztat
szerintem az is közrejátszhat hogy vannak érdekes avagy "értékes" képek, de ezek szinte mindig csak a készítőjének azok
pl van egy képem amin a motorom teli van dzsuvás gazzal, ha beteszem ide nem fog érdekelni senkit. nekem értékes bizonyíték hogy nem maradt ott a gép egy baszott nagy réten amin 30-80 centi magas víz állt, hanem kijött
de van akinek azért jó egy madaras kép mert a saját maga készített etetőjén eszeget a madár
stb stb
Az cserélhető, de csak 1x...
Nem rossz gép az. vmelyik nap volt a kezemben egy új sony kompakt modell és rácsodálkoztam, h mi mindent tud már egy kompakt, utoljára kb. 5 éve volt nálam ilyen, és már ég és föld a különbség.
nem tudom.
Vagyis a saját képeim hiányát tudom, a többiekét nem.

De azt javaslom, h megint legyen heti, kétheti móka januártól, és akkor lesznek képek. Akkor lelkes volt mindenki, az is azért maradt abba, mert mindig csak 3-an játszottunk.
nem rád gondoltam hanem általánosságban
ha nincs igazam akkor miért nincsenek vagy alig vannak fotók?
lehet, h vmit rosszul csinálok, de én még mindig azt gondolom, h segíteni próbáltam mindenkin. most megnéztem, és volt 1 oldalas kommentem, ahol tanácsokat adtam egy képre.
mert kikívánkozott, mint a 4.sör összes buboréka
Na most ezt mé?
au
Mit tom én Zoomolok mozog az eleje...
De sztem nem cserélhető
én tegnap is raktam föl képeket ide
a "művészek" nem tesznek fel képeket mert ingyen kellene
a pórnépet meg addig fikázták amíg megunták.......
az már milc?
cserélhető obis?
Samsung WB700.De annyi beállítási lehetőség van, hogy nekem szokni kell mert sok képemen látszik az amatőr hiba.
Nekem a kettes tetszik a legjobban!
Mivel fotózol?
Nem vagyok fotós de én teszek fel néha vmit. Igaz nem remekművek, de képek
Megy a halandzsa olyan nyelven dolgokról, hogy tizedét nem érteni oszt ennyi a topic
Ezt már mondtam én is