Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne add el azt a gépet, még mindíg többet tud mint a mostani új 20-30ezres gépek többsége
Hát az úgy vót, hogy mondtam a Tigrincsnek ... Csicska vagy megharapni .... aztán úgy folytatódott, hogy ott a kerítés a képen Igen ... Miskolc, állatkert ... kb 5cmx5cm kerítésrács, csak nem fért át az ojjektív
jövő héten úgy is terveztem kecskemétre menni ott meg van edigital
lehet veszek pár garnitúrát legyen az x-boxhoz is
köszi az infót!
arról nem, csak a miskolci hóbagolyról
Mondjuk néztem tényleg nem szar gép... ja.. szart se kapnál érte.
nem soat szoktam használni a vakut de szerintem 150-200 képet biztos lehet vele csinálni vakuval
Faszt, ezek őshonosok Miskolcon! A híres lillafüredi tigrisről nem hallottál még?
állatkertbe csináltad ezeket a képeket?
eladni a fujit? mit kapnék érte? 15 ezret?
annyiért semmi értelme........
kb mennyi vakus képet tud?
már csak azért mert lesz hamarosan a gyerek ballagása aztán ott valami rendesebb képet kellene csinálni nem elég a vízálló légyszemnyi optikája
én a tavasszal vettem ezeket az aksikat, itt a fórumon tanácsolták ezt
először én is azt hittem hogy kevés lessz a 2000mA mert előtte 2500-as volt, de nem kevés
vakura kell várni néhány másodpercet míg betölt
nekem már több mint fél éve megvan azóta 3-szor töltöttem
profi cucc és nem drága, vedd meg
Csak azóta szeretem használni a fényképezőmet mióta akksis. Nem szívok vele, nem akkor van lemerülve mikor használni akarom. Pedig vettem én is néhány fajta elemet. Úgyhogy ha teheted tedd vaterára és vegyél egy akksisat ha rám hallgatsz.
enyém fotomasina is ez a típus
a 2000mah nem kevés?
ami megdöglött az 2600as volt
a gép az full alap beállításokon volt ... valami 6.1es Digit Kodak
csak lődöltem
nekem is fuji van s6500fd
egyel újabb mint a tiéd, lehet ezzel jó képeket csinálni csak próbálkozni kell
ezt az ellemet vegyed
nekem is ilyen van benne és tényleg nem merül le, amikor akarod akkor használod
ha már itt tartunk
legyen jótanács is
milyen ceruza akkukat kellene beszerezni a fuji-ba?
állítólag vannak valami olyanok ami állásában nem seggel le
Ház Ózd, Diósgyőr, Miskolc az orkok hazája, az maga Mordor, úh nem mondtam hülyeséget.
Sztem te észreveszel akár jó dolgokat is, de lősz mindenre, ami mozog...vagy nem.

Pl. a havas temetőből mennyi mindent ki lehetett volna hozni, az tök jó, vagy a folyópartos képek közül az első. Ezek a témák jók. A jég, meg a többi az kusza, összevisszaság, ez pont az, amiről beszéltünk, h neked jelent valamit, de ezek a családi mappákba valók.

Mivel lőtted őket (lusta vagyok lementeni, és exif adatokat nézegetni)?
Az már most látszik, h a kompozíciók megálmodását tovább kell gondolni, mert észrevettél valamit, megálltál, és fényképeztél, nem gondoltad tovább. Legalábbis szerintem.

A beállítások (a gép beállításai) olyanok amilyenek, arra nem mondok semmit, amíg nem tudom mivel csináltad.

Csináljunk megint ilyen mini feladatokat, aztán gyere te is!
majdnem
Diósgyőr csináltam nappal és visszamentünk este
maj kiderül, hogy lökök-é még ....
ps?
a vindózos paint teljesen kielégíti minden vágyam
meg az office picture manager ha át kell méretezni
Az utolsót felismerem.
Mordor?