Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom régi de...

Hogyan fényképezd le kiskutyádat. Lépésről-lépésre:
1. Vedd ki a filmet a papírdobozából.
2. Vedd ki a film papírdobozát kutyusod szájából és dobd ki a szemétkosárba.
3. Vedd ki a kutyust a szemétkosárból és törölgesd le a bundájáról a kávéfoltokat.
4. Keress egy megfelelő hátteret a fotóhoz.
5. Szereld fel a fényképezőgépet az állványára és állítsd be a képet.
6. Keresd meg a kutyust és vedd ki a szájából a koszos zoknijaidat.
7. Tedd a kutyust a háttér elé és menj a fényképezőgép mögé.
8. Négykézláb próbáld előhívni az állatkát az ágy alól.
9. Egyik kézzel próbáld beállítani a fényképezőgépet, míg a másikkal tartsd erősen a kutyát.
10. Keress egy papírzsebkendőt és töröld le a lencséről a kutyanyálat.
11. A vakut szerezd vissza a kutyustól és dobd ki a szemétbe.
12. Dobd ki a macskát és kend be jóddal a kutya orrán keletkezett karmolásokat.
13. Rakd vissza az újságok maradékát a dohányzóasztalra.
14. Próbáld felkelteni kedvenced figyelmét a fejed fölé emelt hülye játékokkal.
15. Cseréld ki törött szemüvegedet és ellenőrizd a fényképezőgépen keletkezett sérüléseket.
16. Kapd fel a kutyust a bundájánál fogva, és kiálts rá: "Ne pisilj a szőnyegre!"
17. Töröld fel a keletkezett foltokat.
18. Igyál meg valami töményet.
19. Ülj le a sarki csehó egyik boxában és egy ital mellett töprengje el azon, hogyan tudnád a kutyádat ránevelni az "Ülj!" és a "Maradj!" parancsok elfogadására.
főleg a kis kutyák problémásak, párszor már bele nyalt a lencsevédőbe.
olyan 50ből 1x sikerülne is ilyet csinálni
ezek az állatfotók nem egyszerűek
Állat jó kép lenne, ha éles lenne a szeme.
hasonlóval tudok szolgálni én is.
egy éves a kutyám, kb 300 fotóból lett kettő ami jó is lett
a jót nem teszem be, úgysem értékelné senki, mert nekem más a jó
de ez meg tök vicces:
Na köszi, akkor azt kerestem, csak ezen a néven nem jutott eszembe keresni. Köszi
Van, de erre is van egy külön topik: On-board... :)
Sziasztok! Van valakinek GoPro-val kapcsolatban tapasztakata? Nemrég sikerült egyet szereznem, és keresgélem a legmegfelelőbb beállításokat.
8 órás záridő
akkor jól láttam, a duna és a vasút közötti lepukkant raktárépület
csak bénán írtam....soroksári út.....
Az első kép IX. Illatos út, a másik kettő meg hivatalosan IX. kerület, Csepel rakpart a neve és a Soroksári úttal párhuzamos, a Közvágóhídnál lévő OBI-tól nem messze.
a nagyépület az soroksáron van?
Esélyes... Az R6 megmarad!
r6-ot eladod aztán lessz pénz másik motorra.
haverom építette ezt a JAWA-t, amennyi pénzt ráköltött már vehetett volna egy régebbi r6-ot de neki nem kell japán motor.
még mindíg nincs kész teljesen de azért használja.
Sejtettem, hogy ezért az 50-es blokk. Nekem minimum 125, de inkább 250-es kéne. Lehet többet használnám, mint az R6-ot...
HÁT igen,nekem is majdnem scrambler lett:)de nem akartam nagyköbcentiset mert ki akarom a nagyobb fogyasztást a nagyobb biztosíttást és az áttiratást stb műszaki vizsgát...ezért kell az 50 es rx blokk nekem..... :) ezért írtam neked ann9o a feltöltött képeidhez mert értem és érzem h miért töltöd fel ezeket a jó kis oldscool képeket:)
Elhiszem! Nálam azért a "de", mert ott az R6 és még mindig nem olyan, mint anno elképzeltem. Kell még rá két nagyobb összegű tétel. Utána ha kész, akkor jöhet csak más projekt.
Itt az a gond, hogy nem tudom veterán legyen a másik projekt, vagy valami átalakítás. Utóbbihoz lenne is alapom, csak az a bajom vele, hogy kétütemű. Szívem szerint valami max 500 köbcentis, 4 ütemű, japán, berúgókaros gépet faragnék át. De ez is olyan, hogy egy Black Bombert úgy elfogadnék ahogy van.
A lényeg, hogy elébb-utóbb kell valami az R6 mellé. Amivel nem gond, ha letérek az aszfaltról, kényelmes, laza, hangulatos, egy scrambelr, vagy egy tracker lenne a legjobb ilyen szempontból.
figyelj,azt mondom neked h jó móka,sokkal olcsóbb mint gondolnád...nekem mindem megvan hozzá...és kb 100 rongyomban van.... ha kp ra megveszed a cuccokat akkor fél milla kb mire végzel,és itt jön a DE! vettem egy rs 125 öt szétbontottam és az alkatrészekből ezt azt megtartottam ami tetszett és illett a tervezett géphez...itt már nyertem x összeget és nemhogy nullán hanem plusszban voltam!
vettem még egy gépet.... sp 125 öt szétbontottam és ami tetszett megtartottam...itt 17 000 minusszal zártam de a fékrendszer és a felniket tartottam meg szóval vettem 17 000 ért olyan cuccot amit ha megkéne vennem bontva kb 70 000 lett volna.... vettem mégegy gépet kawa ar 125 öt 13 000 ért... kiárultam megtartottama vázát ezt azt... nyertem rajta pár ezret és cuccom is maradt.. és így tovább és így tovább..... tudok lézerrel vágatni-homokfuvatni-eloxáltatni-szintereztetni.. stb stb... olcsón haveri alapon.. nagyon jó móka.vicc ez egész semmi extra nemkell hozzá:) egy jó ötlet..én emiatt a gép miatt wettem garázst magamnak és most műheylem van! elindultam acafe raceren és már egy műhelynél tartok ez tök buli:)) álj neki tervezd meg stb..nem kell nagy ész hozzá csak kitartó munka és odafiygelés.precíznek kell lenni főleg ha atied lesz:) egyedi és örök