Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Hoztak hozzám egy Gas-Gas 450 et, teljessen kaki votl a motorja! amúgy 4 éves kicseréltem benne ami kellett új főtengely új dugó gyűrű űj vezérlés! a legnagyobb baja az, hogy a gyújtása kukába való meghalt! ezt műszer is igazolta csak az injektor vezérlő jó a többi szar! Hol a gecibe lehet rá gyújtást szerezni, mert még a márkaszervíz sem tud!mondjuk ot nemis értenek hozzá na mindegy! egy év kellett nekik mire rájöttek hogy rossz a gyújtása én még akkor megmondtma nekik, hülyének néztek! további jó motorozásat! aki tud segíteni megköszönöm!
Így van...legalább valaki segít és nem fikáz...
Egyébként ezüst színű lett a váz és arany színek a kiflik + hátsó teló rugója....lengővilla +rezó polírozva...
Rengeteg munkám van/lesz benne, úgyhogy ne baszogassatok....mert különben kénytelen leszek MINDENKIT megölni...és akkor kivel motorozzak ugye......
Namostmár leállni a motorom fikázásával emberek!
Majd fél évet fogok szentelni neki hogy teljesen újszerű állapotba kerüljön....
Ahelyett hogy mondanátok hogy milyen kitartó vagyok és hogy ez tisztelendő, osztjátok itt az észt...
Ki akarja utánam csinálni?
Arról nem beszélve hogy ha kész lesz, bárkivel szívesen elmegyek motorozni...megnézhetünk 1-2 siratót....
Tiéd hogy nézne ki 15 év múlva, ráadásul kitudja hogy mennyire hanyagolták el...
Meg még szarrá darált dugóval és hengerrel is volt benne egy csomó kompresszió....
Nem.
27-ért kapsz alsót-felsőt, ÚJAT az universal motors-ban
És az én főtengelyem meg tudnád kérdezni a jövő héten Zoozee? Légyszi
Na cső. megjöttem a Balcsiról. Ktm-em kész van már?
morgen,
erdély isten király,, mennyél ha tudsz, tutira nem bánod meg,,
hali
Sikerüld kideríteni a szemüveg kérdést?
tegnap vagy tegnap előtt írtam nemtom...(sötétített,tükrös plexi van e nektem a szemcsimbe és mennyibe van ha van)
Akkor hamar dönts, mert alig van hely a túrára!
morgen

erdély ...hmmm akinek sikerült az élet ....... jó hely......kocsival már voltam párszor sajnos motorrral még nem sikerült eljutnom de törekszem rá....
sőt nemtudom még képlékeny ez a projektem , hogy van egy ec300 tiptop kölcsön gasgas-om erre az esetre ha idén összejönne minden

a másik , hogy kocsival mennénk le de ez nem gg-s túra lenne
még nem tudom mi lesz

ha a gg túra sikerülne akkor boldog lennék ...nem is kicsit...nem fényezem miért lenne jó.....
végre motoron ülhetnék
na jó tényleg nem nyálazok ....
meg még ott a felmérő...de majd miki bácsival lezsírozzuk, hogy csúszópénzért könnyű terepen legyen
na mindegy törekszem rá.....

persze ott van a nagy kvescsön .........ha magtokkal vinnétek...csak akkor ...esetleg..se

na megyek szögelek...mert megint robogóztak befelé az udvarba...
mennyi robogó
keresek pénzt a turára csak nem találok

na csákány
kelemenandris te meg olvass vissza mi a pálya a lovaddal....
Nem viszem túlzásba.
Tatabányán is zakóztam párat de nem úgy, hogy nagy eséllyel baja legyen a motornak, mivel augusztus 3.-án indulunk Erdélybe.
Ha most ugrálok, simán lemaradhatok a túráról. Ezért nem érdemes fölöslegesen kockáztatni.
A deklimet is tisén vertem agyon, de az szerintem még az elfogadható kockázaton belül van.
Arany!
MZ gyárat sajnos bezárták!
40 dolgozó lett munkanélküli!
muhaaaahaha....Günther megy a földúton a gyárba
konvertálom!
Az MZről nincs kép?
nem kell megsértődni
hali!

amúgymeg külföldön mindenki light kólát iszik? japánoknak az a mániájuk...
hülye! Akkor legközelebb menek is majd oszt ugrálok a sziklákon inkább mint a hegyi kecskék!
Én is megyek dögleni mert reggel irány Surány...vagyis Kecskemét

Jóccaka!