Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is triállal mentünk, még nem voltam azóta kint az enyémmel.
Akkor fussatok be valamikor érte!
Az eredeti ár feléért visszaadom. . .
érted tök szinkronban vagytok! Mindenki mindenkiével! (nem félreértendő)
ja 250 es 2t csak felújítja igazából a dugón kívül minden ok a blokkban, himbában meg villában pár tűgörgőt cserélni kell meg elsőtelókban olaj,szimering meg pár apróság
ja nálunk az van h általába uygan oylan márkájú motorjainkj vannak amúgy bátyám is gas gas-t akart de ez volt jó áron és megvette örülök is neki h cross-t vett legalább lesz mivel mennem páylán
250? És farag rajta vmi komolyabbat? És hh yz, ti hondás család vagytok! Eltekintve most a gas gas-októl!
most bátyám is egy motorépítési projektbe vágot bele vett egy 2001 es yz-t azt csinálgatja a héten lehet h kész is lesz
ÁÁÁ pályára! Nem akarok én ezzel ugratni! Vegyes használatba lesz, enduró és túra!
hova fogsz vele járni? páylára vagy endurozni?
Kösz!
kawasaki klx-nek a gázos telói! a sárvédőket meg szecsutól kaptam, nagyon jó fej volt! Majd vhogy meghálálom neki!
ez a tied? baszki milyen hátsó teló az? jó rajta a cr sárvédő
Cső! Tegnap láttalak fateroddal röfögtetek felfelé a nagyira! Benézhetnél majd az mz fórumba és lemaózhatnád a gépet! Lejjebb vannak már azthiszem a képek!
tegnap vettük észre tise óta tegnap lett először használva
hi az a fatreomérol esett le! jobboldali fateromnak eltűnt gondolom azt találtad meg
Azoknak, akik mennek nyaralni repülővel:



Repülés közben hirtelen leállnak a gép motorjai.

A pilóta beszól a mikrofonba:

- Kérem, mindenki maradjon a helyén, ne nehezítsék meg az azonosítást...

Köszönjük!
Ezért csörög állandóan a telefonod. . .
áh...hozok minden szart lc4hez volt 2 oldalidom 4ezer ftért postával...eladtam 9ért ha kell nektek is esetleg valami,szóljatok nyugodtan,persze "beszerzési áron"
Skacok!
Találtam egy hűtőrácsot vasárnap.
ha innen hagyta el valaki (bár lehet Labanc is) jelentkezzen!
Ipod nepper György. . .
most írtak is már érte...csak 16ért az meg kevés...akkor még csak 1 tank benzin hasznom van rajta
Mikor fogynak végre el ezek a szarok! ! ! !