Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kurva szarok szerelgetem sorra őket
döme reggel majd kereslek....... mert hajnalban találkozom emberrel pest határában mert megy vidékre és odaadja a cuccot...kész

majd hívlak
nekem ályfon kell
egy 2gigás nano van éppen.
Egy apuka a négyéves kisfiával autózik a városban. Az egyik sarkon szabálytalanul kifordul eléjük egy autó, az apa nagyot fékez, hogy elkerülje az ütközést.
- B... meg! - káromkodik egy nagyot. Aztán észhez tér, leállítja az autót az út szélén egy parkolóban, és hátrafordul a kisfiához:
- Figyelj, kicsim. Amit apu az előbb mondott, az nagyon csúnya szó volt. Hirtelen elragadott az indulat, de erre akkor sincs mentség. Nem szabad így beszélni. Remélem, te sose fogsz ilyet mondani!
- Mostmár túl késő, b... meg!
Jó estét.

Gyurikaaaaa! Kell nekem ipod...S.O.S.
Valóban!
Idén mikor lesz jamboree?
Gáboree?
a gázos családi napot szervezd inkább Gabi, az jo volt teccet,,
Tudod előre a beosztásodat?
Akkor úgy terveznénk.
Lehetne megint egy kisebb csapat, mint legutóbb.
Erdély utáni levezetésnek mehetnénk!
Szóval az út túloldaláról indult... nem ott ahol én voltam, és nem azavrtam én semmiben, a kúrva annyukat, most nagyon rámennek az ilyenekre, oktatom meg nem mondta hogy ezért is megbasznak, meg ő is csodálkozott hogy meghúzott...
Engem tudod miért húztak meg? A volt kossuth zsuzsa elött, ahogy kifordultam a vizsgára, egy öregember elindult az iskola felüli oldarlkól, ott meg ugye még villamosmegálló is van középen, és öregember szóval átszaladni se lett volna ideje, és én nem álltam meg neki... ezért... az mind1, hogy akkor ért oda amikor én már a következő lámpánál fordultam le...
jani diszkóba ment
én meg szögelni léptem ...csá
arról beszéljünk, hogy Jani hól van?


vagy beszélgessünk a hüvelygombáról
hát jah... megkéne tanulni motorozni
ja...
Úgy te voltál az akit azért húztak meg forgalomból mert elédszalad egy gyalogos?
na mivan ifjak?
ha lehet akkor amikor én is ráérek....
reggelt
ahoz előbb még gyúrnom kell mert a ti "light-os" körötök nekem elég kemény volt
Inkább arról beszéljünk, hogy mikor megyünk megint tisére?
nehogy azt hidd hogy szivesen odaadja a motorjait a gyilkos cr-t felújította ő ment vele kb 2üzemórát én mentem vele kb 12-őt és megint csörgött a blokkja meg uyge sikerült egyzser freestyleozni is
szerintem én ma előveszem (nem félreértendő) megyek egyet mocizni de úgy néz ki h egyedül mert haver nicsn fönt msn meg telónse érem el