Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma sajnos nem mentem motorozni, mert esett a hó és minusz van, ezért nwkiálltam a gyerekkel matekozni, másodikasoknak egy feladat, tudja valaki a megoldást???
ha van egy drz motorod akkor minek vennél egy másik régi lomot amivel csak szopni fogsz?
Drz, nél, jobb motor nincs,,,,,csak dràgàbb....
Hogy én mi a f@szért nem néztem hamarabb ezt a fórumot... aszondja " pénzért bajt ne vegyél" Én meg jól ezt tettem
Sajnálom, pedig nagyon tetszett a gép! Mondtak róla hideget meleget, de szervizelni mindegyiket kell ugye. Husky-ból hanyas évjárattól érdemes? TE410-en gondolkodtam még. Már nemtudom mit vegyek komolyan :D Lehet megmaradok a DRZ-nél...
Köszi srcáok!
Semmi jót nem hallottunk, olvastunk a típusról, pedig próbálták helyrekalapálni jópáran.

Szerintem bajt pénzért ne vegyél magadnak.

Elég nagy a piac, van lehetőség kiforrott, bevált típust birtokolni.
A husky már nem gáz, a domaszéki cégnek írsz egy mailt a cikkszámmal órákon belül megjön a válasz hogy mi az ára és mikor tudják postázni
1000x ügyfélbarátabb nint a kötsög andl kft volt akik egy csavart 3-4 hónapig küldtek és közben minden telefonáláskor azt mondta a csávó most jött a postáról mert az előbb adta fel
A domaszéki ember már akkor küldte a cuccot amikor a bolt még meg sem nyílt, és még fel is hívott közben hogy mikor adja fel, mikor jó nekem....
De rendeltünk onnan ktm cuccot is
Szóval szerintem a husky annyira nem gáz mint sokan gondolják
Petike! Ezen a förumon nagyon kevés embernek van gas gas a.És tudod miért?? Mert mindenki eladta.Van hasznàlható gas gas....de nem az Fse 450........
Ha beindul az öreg 3 hónap állás után, megsétáltatom egy kicsit, igaz utoljára is csak 6 órát ment miután összeraktam, előtte állt 2016.05 óta, átnéztem, szét volt szedve.
A gas még nincs összerakva, így az még pihen.

Jó motorozást!
Sziasztok! Gas Gas FSE 450 vásárlása előtt állok. 2003 évjárat. Tudtommal 2004-ben volt egy "nagy váltás" a blokkot illetően. Elvileg a 04es már nem olyan kényes az elektronikára, mint az előző. Megbízhatóbb konstrukció. Kérdésem az lenne hogy mennyivel szervíz igényesebb, mint a fiatalabb típusok? Alkatrész szempontjából mennyire lehet hozzá beszerezni akármit is? Eddig Husqvarnam volt, de alkatrész ügyileg nem volt eleresztve :D Nem szeretnék megint ebbe a mókuskerékbe beleesni, motorozni szeretnék nem nézegetni. :D
Köszi előre is!
Mi öregek tartsunk össze....
Megyek
Holnap valaki??? Megy motorozni??.
Ok. Majd töltök fel.
ez pontossan igy van

hély kolbik.. mi a pálya...
ma is beigazolódott a nagy beigazolódó igazság.. mindég akkor kell kimenni motorozni amikor lehet.. mert lehet másnap.. a % öt fokból egy 5ös lecsúszik.. és mennyivel jobb tiszta időben a biztos +2 fokban hajtani

ez kettő tés leszegényedő támát mindég érdekességgel figyeltem.. hogy ezt annó ki az annya találta ki??
hogy szellőztetni kell mert leszegényedik a keverék
mert a karbinyátorok úgy működnek ha állandó sebességgel áramlik benne a levegő hogy egy idő után már nem szivja fel a benzint a fúvókán keresztül...múhhaahha....
az a rész viszont iga hogyha sokat pröntyörésznek akkor képes a benzin kicsapodni a lehült blokk házra majd mikor odabaszá az ember a gázt akkor .. a leülésből felszívódó benzin bedúsít6ja a keveréket és nem pörög ki.. illetve a kihült rezonátorban a gázlengés sokkal másabb mint a tűz forróban...
de az hogy állandó 1/2 vagy 3/4 vagy padló gázon leszegényedik hát az vick..

ezt a műrős sapit egyszer kipróbálom..
bár igy is 2-3 havonta mosom a légszűrőt...szinte hamarabb cserélek olajat mint légszűrőt mosok...
Dr. lőhetnél egy fotót erről az árnyékoló fóliás technikáról. Én is műtősapit használok, de csak ha nagy a por. Ismerőstől szerzem be, de a gyógyászati segédeszköz boltban árulnak ilyet.
A huskyn én krumplis zsákkal tömtem el a légszűrőbox alját az olaj átfolyt rajta de a sár nem ment bele
Azon minden eldőléskor kifolyt egy kis olaj a boxba
Én csak a vaddohány szöszmöszök "ellen" használom évente pár darab megy csak el így kézenfekvőbb volt a 10es csomag még drágábban is
Amúgy ha hosszabb ideig áll a sapi el fog porladni szóval senki se tároljon be belőle 10-20 évre
Osszuk meg egymással a jó tapasztalatokat, ötleteket.
Kórházban kezedbe nyomnak egy marékkal, ha van ismerősöd. Nem kell mosni, ha nincs belőle sok akkor elég kirázni.

Amugy ugyanaz az anyaga, mint a mezőgazdasági boltos fátyolfóliának. Méretre vágod, az asszonnyal varratsz körbe egy gatyagumit, Ugyanott vagy, és még az asszony is hasznos tagja lesz a motoros társadalomnak.
Így van....A Rotax, gyàrt egy 2T blokkot sàrkànyrepülőbe. 582 a neve. Sor 2...És 65 Le. 1:50ajànlja.És kap rendesen..Ott nem hasznàlod alapjàraton,,,nem öblögeted,,,,csak vered neki, 5000 és fordulaton végig,,,pedig 6500 a max...A légcsavar,amit meghajt 170kg ot, tol.Ez olyan hasznàlat ,mintha a M3 autópàlyàn mennél a motorral a legnagyobb emelkedőn ,2 személyek,120 km/h Val. Extrém endurózni 1/60. Így is folyni fog az olaj a dob végén...
Kicsit drága az a sapi, nekem ha jól rémlik kb 10Ft/db nettó áron vettem darabját a 100 as csomagnak.

pl itt is 12Ft/db (szerintem tökéletes ha be van vágva nejlonba, nem kell papírdoboz)
http://www.komedic.hu/mutos-sapka.html
Orvosi cuccokat áruló "egészségházban" érdemes szétnézni, gyógyszertárban nem tartanak.
Kérdezz rá a Gerecsemotornál.
Ha van felétek olyan bolt ahol élelmiszer ipari cuccokat árulnak (leginkább cukrász dolgokat) ott van olyan sapka mint a műtős csak fehérben
Múlt évben vettem 10 sapi 700ft volt
A műtőst lehetett volna rendelni nálunk a patikában de csak 100 db-os dobozzal és nem bontották volna meg, nagyobb helyen lehet adnak darabra is az kb 50-60 ft között lett volna darabja