Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legnagyobb troll nem bírja a kritikát?
Akkor masképp közelítek. Vik, nadzson fájintos hullad, akarom mondani rollert pattintottál. Ha befejezed brutál lesz!
Senki nem ok nélkül fikázta le a munkádat, de ha magadba nézel és tetszik a külalak, akkor nem vagyunk hasonló ízléssel megáldva.
Motorozni együtt pedig, ha szeretnél velem, azt aszfalton teheted meg, bármikor, ha olyan lesz az idő. Én örülnék neki!
hály kolbik...

a qÚrwa kölöknek megint igaza volt..
mikor raktam fel ide a képeket, kérdezte is hogy ide minek rakom fel.. há mondom van pár motoros haver tuti megnézik a fain rolleredet...
reggel megint jövünk ..megmutatom neki miket is mondta a gépezetről..... elolvassuk a hozzászólásokat és kérdi...:
-Apa .....te miért rakod fel a képeket ilyen embereknek akiket nem is ismersz.. azért hogy lefikázzák meg kiröhögjék...??
tegnap már mondtam mikor hazaértünk a játszóról, hogy a roller igy festék nélkül is nagyon fainul néz ki.... festés után egyébként is még szebb szuperebb lesz.... és megy is mint atom. ...plussza a játszótéren az össze haverom el volt tőle ájulva...hogy nekem milyen karaj rollerem van..ne is törödj velük.. hagyd is öket a ..3,14159csába...

mondtam neki hogy nem beszélhet csúnyán akkor sem ha igaza van...
de tényleg.. a gyerek okosabb mint az apja...
de én is fejlődőképes vagyok...
és tényleg hagyom is ezt a picsába
túl okos ügyes endúrósok vagytok nekem..nem tartozom én ide.. .
motorozni sem tudunk együtt semelyikel sem..akkor meg minek is az egész
ugyhogy belátom tévedtem...ezúton is elnézést kérek

ezért is kár lett volna ide felrakni map swich es dolgokat is.. ..azal is csak a nagy pofa nyilt volna nagyobbra..
ha valaki akar valamit .. akkor hivjon fel .. keressen személyessen vagy a vajasdévédés zsirmetes övezetben
további szép napot.. a full okosok csapatának is

utóirat..
loki és banditiksz köszi hogy felnyitottátok szűkös látómezőmet..
Hát nehéz megállni szó nélkül az ábrázatát, az biztos.
Ha a gyereknek csinálsz rollert, akkor minek kell, hogy elbírjon téged is? Miért nem vettél neki egy pár ezerért vmi szebbet? :-D
Elhiszem, hogy szeretsz faragni, de ez kurva ronda lett!
Esetleg adj neki vmi színt es a gyerkőc nem fogja égőnek faragni!
Nem akartam beleszólni... De, bele akartam! :-D
A metzeler is kiad egy újfajta gumit az ms5, és mx3 kategóriában. Bízzunk benne.

http://www.demon-tweeks.co.uk/...

szuper épp ezért is raktam fel a képeket.. hogy ilyen "zsf"típusú nagymenő hátha hoz nekem valami hú de faxa cuccost...
téged is elbir.. az állat...én egy 30assal vagyok(szeretnék csak ) több lenni...de azt arra csináltam hogy simán engem is.. ha frísztájlolnék is vele...
de azért küld csak el...
akkor itt nálam szét flekszelem és elküldöm a fényképet is meg ha kell viheted a darabjait is mármint annak amit hozol ..ami olyan erős hogy téged is elbír , mert az akkor.. qrwa erős lehet ám

van még valami fain használ6ó 5leted
mert lyó wolna nagyon
Kint van egy gyari roller. Ha megtalalom jovo heten hazahozom.neked. de csak ha ezt szetflexeled es le ia fotozod! Engem.elbir mert mar probalgattam.
Frankó....Én is most készülök egy körbejàrós vidivel...Megelőztél
Itt Csikorszagban is a reggel -13 volt..a tegnap is -18.. nappal max -3 ra mert fel kúszni a kis genyo..na de en el vagyok a futasokkal es a crosstreningel is..aztan ha jon az a franya jo ido akkor majd motorozni is elmegyek
ini.. fain a szemed.. mert ez csak 175mm kerék...és nem 200as...
de a normál mérettől ez is a duplálya
egyébként bent próbáltam a 125mm kerekűt is... sima betonon semmi különbség.. de azért én is a nagyobb 175mm kerék mellet döntöttem ( + ugyan akkora volt a fűnyíró kerék is!! tehát belefért a villába.. a 200as már nem fért volna be
ne aggód a 115 pici kilóm úgy repiti egy kis lendület után.. azt hittem sosem áll meg

gonzó...
én is pont igy látom...mindég 2-3 nap mulva ér ide a lyójidő.. hát a tököm teli van hogy már két hete ez van
én csak kinézek az ablakon aztán látom hogy még mindig szar az idő
dettó
már három applikáció is van a telefonomon nehogy lemaradjak a jó időről. Nálunk a héten még nem volt pozitív érték a hőmérőn.
ha már időt és energiát belefektetsz csinálhatad volna 20 centis kerekekkel a cuccot
van egy idióta munkatársam ilyennel jár melózni, kurva jól gurul, belendítettem a kis 130 kilós testem másfél vilanyoszlop távot elmegy a bicikliúton
Hát nem egy csajozós az ábrázata, az biztos.....
Ne is mond, az időjárás előrejelzéssel feküdtem, keltem, egyszerre néggyel, átlagot számoltam......

A tapasztalatom szerint minden naphoz képest, pontosan négy nap múlva lesz, motorozáshoz megfelelő időjárás.
Nem jön. Pedig a hét minden napjân vigyàzban âlltam....hogy ha kisüt a nap...megyek. Sütött az...csak a felhök eltakartàk....
hály kolbik..
nem jön ez a QRWA tavasz
nagy örömömre csináltam a fiamnak egy homméd roller báj fater
de aztán a délutáni művelet végén a próba után az volt a szöveg...
apa nagyon fain a roller amit csináltál.. de nem vehetnénk meg inkább a boltban legközelebb ....
mert ez valahogy .. nem gurul úgy...
próba...(na meg kicsit góliátra is sikerült
gurult az gurult az.. de tényleg hamar felemésztette a kerék valamiért a mozgási energiát...pedig csapágyazott (utólag kiderült=lószart!) vettem
ugyhogy benéztem én is ebbe a katlonba.. és kipróbálétam egy rollert.. hát mit mondjak.. egy löketől ezek elgurulnak 30-40mértert is az enyém meg...akár 3-4 méert is.. hát hol a hiba
na vetem hozzá gyári rollerkereket..
beépítetem.. mindjárt más lett ez is... kíváncsi leszek már most jó lesz ÉÉ neki.. vagy vágom szét felekszel a picsába
de hamarossan kiderül
sziasztok!
Van egy EWM Phoenix 521 basic puls forcearc
Vásárlás dátuma 2007.10.25
Ha valakit érdekelne keressen!
Lehet bármilyen szar állapotban, a végszem legyen épp benne. (amivel a himbához odafogod)
Sziasztok!

Valakinek megmaradva/bontva gasgas öhlins hátsó teló? Mi a szám a tetején?

Köszi
Csak annyiba, látatlanba beleegyeznék, Több lesz az:-)
En ugy ranezesre 5-8 ev szigoritott fegyhazat neznék.ki :))) szerintem varjuk.meg a targyalst.
Ok. Reggel megtudom, hogy meddig tart a tárgyalásom, 9 körül megüzenem. Ha minden ok, akkor 13h-tól támadunk:-)