Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha bevételre mész, akkor jól kell célcsoportot választani

Ebből a szempontból szerintem ZsírTV mellényúlt, de gondolom nem ez volt a fő szempont a döntéshozásnál amikor azt mondta motorozás lesz a téma és a célközönség az endúrósok. Meg nem is olyannak ismertem meg, aki a nagy tömeg számára fogyasztható full értéktelen hülyeséget képes nyomatni.

Számomra érthetetlen módon milliók megnéznek értéktelen szarságokat, pl. egy egészséges életmódra nevelő videó meg jó ha eléri a 100e-t
Csak amikor bevételed van a megtekintésből számít a szám is, ilyenkor tökmindegy hogy mennyi százalék
Nekem a legtöbb megtekintésem kb 500as nagyságrend volt én már az 50után is meglepett voltam
Srácok a megtekintésszám az csak egy szám, önmagában környezet vizsgálat nélkül nem mond el semmit. E

Ha a lehetséges célcsoport X fő és abból X fő nézi, akkor az 100% os lefedettség,
ha a másik területen a lehetséges célcsoport 100*X fő és abból nézi 10*X fő, az csak 10% lefedettség, még is 10 szer akkora ha a számot nézem, de valójában meg kevesebb, ha százalékban nézem.
Sajnálom az ismerősödet...
a tv-t meg a youtube-t nem lehet összehasonlítani
a tv-be keresnek egy "karaktert" aki arra az adott szerepre jó lesz, ha nézi a nép akkor megnézik másik szerepre is
ezt össze sem lehet hasonlítani a saját műsort készítő emberekkel
amúgy van olyan rassz nálunk akinek a gyúzike egy isten, csak azokkal nem fogsz kb sosem beszélgetni
nekem is van ismerősöm aki azt mondja hogy a zsír tök jó arc, lehet én még sosem láttam-beszéltem vele, de a videói nem jönnek át, pedig amikor a hegyekben csapatnak az mindig is tetszett, de a szöveg egy katasztrófa
zari-jaxi videókat sokkal jobban kedvelem
A felirtkzasok szama inkabb jelenti a tema nepszeruseget mint a szemelyet, ahogy a nezettseg is. Pl talalkoztal mar olyannal aki szerint Gyuzike egy szimpatikus jonsrac? En meg nem pedig a csucson millios nezettsege volt. Persze van ugy is h a szemely az erdekes csak ezek az estek sokkal ritkabbak.

Youtubon is hasonlo a helyzet. (Nem a gyereked akarom kritizalni, hisz nem is tudom milyen tartalomrol van szo.)

Masik oldalrol meg Gyozike is csak egy van, mikozben biztos hogy rengetegen probaltak leutanozni. Ergo szamomra az o teljesitmenye is elismeresre melto, meg ha a figura maga borzalmasan unszinpatikus is. Epp ezert a gyereked teljesitmenye is elismeresre melto mert itthoni viszonylatban komoly nepszeruseget ert el.

(Feri irasait nem latom.)
Feliratkozók számában ezek sehol sem vannak.....
Az ismertség, nézettség más dolog őket a tv nyomta felfelé celebnek segítség nélkül lehet faleveleket söprögetnének mindketten a közmunka program keretein belül
Még akkor nem is nézted meg Győzikét, vagy Kiszel Tündét.
Az hogy feliratkozott az még nem jelenti azt hogy értesítést is kap
Aztám a 4 ezer az kb semmi, gyerekemnek van 150 ezer feliratkozója és a lwgnézettebb videója 400ezer feletti
Ennek tükrében a te média sztárságod nem jelentős...
Fuuu bazki! Ez komoly! Lehet megtalaltad a bajt???
Làtom unatkoztok.......
A kis irigy!!
Ja, teljesen ellentmondásba keveredik önmagával néha. Ezt olyankor azzal próbálja palástolni, hogy prófétát vagy áldozatot játszik. Nem tudom melyik a rosszabb. Ő értéket próbál teremteni, az irigyei pedig ezt rombolják vagy reklámozzák. Itt pedig mindenki hülye!
Nem az a gondom hogy hülyeségeket írkál, mert arra van az oldal hogy kitárgyaljunk dolgokat, hanem hogy tényként közöl színtiszta hazugságokat, amiket a saját megosztásaival lehet másodperceken belül, cáfolni.
Ha ennyiszer szembesîted önmagaval
Fel fogod bőszíteni.tessek bólogatni es nem ellent mondani. Hazos. hallottad e te mint tpi szakerto. Az uj tpi program mar irhato. A dilereknel lehet kerni modositsanak neked az uzemanyag mennyisegen pl. Kozel van a tpi hogy a vilag legjobb ketteje legyen. Hanem.mar most az.
Taglaljuk tovább Münchausen bárót, mégegy idézet :" En a motorommal nehogy kimerjem irni a nevét ügye, Bitangnak hivom, én 1 beallitassal megyek 2 éve. 1 karbival. nem kell téli nayari beallitast csinalni se semmi. mint modntam szegényre karburalom (tüben persze gyari beallitasokkal), és a levegö csavarral jatszom hogy hol legyen buta holl bolond ez kb 1 töl 3 fordulat levegö csavar allitast jelent.
Hogy kinyirja vagy nem a blokot hát nem mert mint mar irtam egyszer közel 500 ora felett van a Beta val eddig nem volt müszaki hiba, gyertya kép jó és a hengerek sem kopnak." Itt kezdi a Betás kariert két évvel és 600 órával ezelőtt, a videó dátum alapján, 2016 nov. 1. Gondolom nem Gergely naptár szerint értette. http://youtu.be/M8v__-soGT0
A múltkor még 20 ezres nézettségről beszéltél... :) Tényleg Münchausen báró vagy!
Sztem vagy 500 esetben a saját csatornádra te vagy feliratkozva álnéven!
Egy másik idézet Münchausen báró és Kedves Ferenc szerelemgyerekétől: "Jaxy, en nem vagyok az a fajta aki mindent szetszed 5 millioszor szetszedi a motort hogy a végén teljesen mas cisnaljon" Itt a gyári "szétszedetlen" gép: http://youtu.be/IABar59_ORQ
nana, mert jo esellyel alap szerszamokon kivul az erdoben csak gyorskotozo van nalad
Nézem pár hete ezt a videót, jókat mondd, hasznos. De mindent gyorskötözővel old meg :)
Vannak gyerekbetegségei a Betának is mint minden motornak de ezek a problémák fillérekből orvosolhatóak.
0.56 tól a lényeg.
http://youtu.be/4YZ1nJxPY6M
Nincs itt Zari..... Megmondanà a tutit.. A magam részéről annyi: szeretem ha a dolgok mennek magàtól .Egy motorozàs előtt elég nekem megtankokni...beàllitani a guminyomàst,làncfeszességet,....dehogy akarok én laptoppal vesződni..A robogót is azért szeretem,mert csak tankolni kell.....
mindenkinek igaza van de szerreee