Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én drukkolok nekik.. Gerecséjék màr annyi energiàt beleraktak ebbe a màrkàba. Talàn többet mint a Cég....
Mióta egyre több 2T nek van hasznàlható öninditója...kezdek elcsàbulni....
Sràcok! Ne vegyetek 4T ...mert nem jó.Sorolom a gondokat. Fèlig tankal in dulsz,és akkor se fogy ki estére....Az olaj cserén kivűl semmit se kell rajta csinàlni.. Nem tudod megfőzni....akkor se ha barom vagy.....Unatkozni fogtok a feljàrók tetején.Tempóba nagyon ott vannak ezek a motorok...Nézzél meg egy enduró gp......Szóval a 4t egyenlő az öröm motorozàssal....minden idegesítő aprósàg nélkül.. De ezt is meglehet unni...Én most vàgynék egy kis 2T re....
Tudjuk Münchausen, te találtad fel a meleg vizet is. Ami komoly, hogy a mondatod második fele igaz (ilyen még nem volt) ! Miattad kopott ki innen mindenki akik csoportokat hoztak létre nélküled, "barmok kizárhatók" jeligére.
Hat haver. En.most lesegetem a 350 et. Volt a kezem.kozt most 18 as . Mit mondjak. Rendesen tetszett. Es a vicc hogy annyiert van 18 as husky mint egy 17-18 as 300 as.
En most azon agyalok hogy visszaulnek egy 4T re..pl 350 ktm vagy huski..szeretnek egy kicsit motorozni,nem melozni a motoron egy feljaroba,hanem ulni es huzi a gazt ..a forgatokba egy kicsit tanulni vele,nem kellene annyit szervizelni,csk olajcsere es gooo..turazni,hosszabbakot elmenni...de tokom tudja na..ki kene probalni egy egesz napos zuzasba...csak felek hogy a furgesege a 2T nek es a kezelhetosege a jatekossaga hianyozna..
Nem volt rossz motor,de azert tavol allt egy edzettebb masinatol.A futomuve sem lehet szar az ujnak..valamikkel csak elo kell jojenek ha el akarjak ujra adni legalabb negyedere ahogy anno eladtak.Ki kell probalni,aztan az majd adja az erzest..
2015 től már kívülről állítható gyárilag, nem kell lebontani.
egy kis okosítással bármelyik átalakítható hogy állítható legyen kívülről is.

Még mindig azt mondom, aki tudja/akarja próbálja ki, utána lesz tapasztalata.
Ez jo. Szetdobni 5 x. Bruhaha. Hat a kovér teszteli az nektek nem elég? Azt mondta kurvajo. Tessek beérni ennyivel es nem kivancsiskodni. Un
Azért kell venni gast...mert olcsó... A daciàt is azért veszik.. Nem? De.
JOo tudom a poweert lehet allitani,de ahoz szwet kell rugnia fel motort..le a vizet,le a deknit meg tarsai..es akkor is csak allitasz egyet,de nem tudod jo lessze vagy nem...persze be lehet allitani mikor mar 5X szetdobtad.
Mar a fosbukkon le irtam,hogy Gassek nem voltak kepesek azt az ocsmany konzerv berezgo rezo hangot orvosolni,amit a rezo es a galeria illesztes csinal...akkor mi a faszt varunk el a tobbitol,mikor egy egyszeru elementaris dolgot kelett volna legalabb 10 ev alatt orvosolniuk..vagy a gassnal a tervezok,fejlesztok nem is tudjak mi az a motorozas?Nem is ulnek motoron es nem veszik eszre a problemakat.Ha nem lett volna gassom akkor most lehet faszsagokat zagyvalnek,de ugyanazt hallom mindtha a 2009 es gassomon ulnek..a power ideges,szepen pattog a motor,mindig is szepen pattogott..alol nyomatekos volt,felul ideges de kezelhetetlen,kozepen meg hello.Lehet az ujnak jo a futomuje,de kerdem en,mi lenne az amiert erdemes lenne vissza ulni ra?
Ki kell próbálni, akkor lesz csak tapasztalat.
En is ugy latom noszogatni kell azt a motort. Fordulaton.megy csak. Gyorsan elejti a kraftot. Persze a tesztmotor mindig a legjobb a vilagon. Superstar. Múúú
Úgy hallani ,mikor leesik a fordulat...gyengélkedik...Nem??
Jó egészséget!

Szerintem nem maradtál semmiről itt a fórumon.
de ez csak jó hír, bővült a kínálat.
Jobban megtalálhatja mindenki a neki megfelelőt...

Nincs legjobb általánosságban szerintem, mindegyiknek van valami baja, mindegyiknek van előnye hátránya a másikhoz képest, egyik sem full hulladék a másikhoz képest,
azt kell tudni neked mi a jó, de ezt főként csak a tapasztalat mutatja meg, ha rá tudsz/mersz ülni mindegyikre.
szerintem meg a gasgas :)
szerintem meg a 4t
Kérlek szépen arról, hogy valaki szerint a Ktm ....màs úgy gondolja,Beta....és van aki szetint a sherco...a legjobb motor endurózni......Régen azért ez nem volt így... Akinek nem naranycs volt annak valami japàn csoda....
Jó reggelt!!Miről maradtam le az évek alatt?
Ezt már sok évvel ezelőtt beszéltük ronissal!!
Sajnos a ilyen Münchausenek csak ártanak!
szerintem ezek a dolgok csak egy kicsit siettették a "változást"
ha belegondolsz a versenyeknek is kb ilyen hatása volt
belényes környékén 2 verseny volt a közelmúltban, előtte nyugi volt minden téren, a pásztor-paraszt pálinkával meg almával kínált, egszer belekeveredtünk egy öreg udvarába nyitotta ki a kaput és mutogatta merre menjünk, mindenki integetett haver volt, bárkit kérdeztünk mi merre van járhtó-e a rész sose volt semmi probléma
versenyek után a pásztor bicskával fut felénk, óbégat mint a vadszamár hogy ne mászkáljunk a földjén, a vadászokkal napi szintű problámák vannak stbstb
és ezt úgy hogy rendszámos műszakis halk kipufogós stb motorokkal nem állat módon(pl a réten meg se látszik hogy elment a csapat) 80%-ban úton megyünk
és mégis annyi a probléma hogy szerintem lassan véget ér ott a sok éves motorozásunk
A legnagyobb probemarol nem beszeltek. Nevezetesen arrol hogy kibaszott nagy karokat okozott ezzel a felesleges nepszerusitessel! Csomo helyre fokozott fgyelmet iranyitott. Tiltasok. Szankciok. Cirkuszok. Ugyan mi a banatos faszer kell ezt az egeszet nepszerusiteni? Beszelni rola. Publikalni. Fullba van tolva a kreten.
Egészséges éketmód kit érdekel?
Ami egészséges az egyrészt nem finom másrészt meg kényelnetlen és vagy fárasztó
Pl engem hülyének nézett a nép java,része hogy egy órával előbb felkeltem és biciklivel mentem dolgozni
Az enduró meg azért nem érdeli a népet mert belül kicsit "zöld" mindenki és 110 %-os természet rongálásnak gondolják ezt a tevékenységet