Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálom, hogy ez történt!

nem értek a joghoz, nem az asztalom, ezek szerint a paír se véd, ha nem a csilliárdos díjazású dörzsölt jogász írja.
A történetet nem értem, feltételeztem nem a polgármesterrel állapodik meg az ember, hanem a polgármesteri hivatallal, azt meg jogszabályok kötik a díjazás terén,
nem ugrabugrálhat kedvére, de ez csak valószínű a naív feltételezésem.
ezt szerintem leírhattad volna elsőre is,, teljesen érthető, hogy ilyen zsebbenyúlás egyik szervezőtől sem várható el!

tanulság érdekes, hogy egy jogszabályok alapján működő polghiv ilyet mer alkotni...feltételezem csak azért teheti meg, mert nem volt lepapírozva.
Kíváncsiság =Szakmailag tartom érdekesnek az információt, de gyanítom pontos érték nem lesz...
Az egy jó dolog, ha meg tudod fogalmazni miért érdekel!

Tőlem választ nem fogsz kapni, mert fogalmam sincs, részemről elfogadtam amit írtak.

Gondolj bele a szervezők helyzetébe, rengeteg embernek kellemetlenséget okoztak, sok munka kárba vész, stb., elég komoly lehet a szitu, ha ezt nem indokolják, csak annyit írnak, nem szeretnének róla beszélni.

Bennem inkább felmerül kérdésnek, hogy szerveznek-e még ezek után oda más időpontban vagy akár máshova?
"Miért vagy NAGYON kíváncsi? Ha meg tudod magyarázni, indokolni, talán választ is kapsz a kérdésedre,
de az is lehet rájössz, hogy nem sok értelme van a válasz ismeretének és elengeded a kíváncsiságod..."
Nyugodtan megnevezhetik az ilyen segfejt ha raadasul tudjak is ki tett keresztbe. Hogy masok elkeruljék az ilyen pöcs embert. Mert igy ugyanúgy jàr kel mintha misem történt volna.
Oké. Csak azért érdekelne mert anno mi is csináltunk egy motocross pályát és voltak olyan egyének akik igyekeztek akadályokat gördíteni elénk.
Bár a pálya lakott területektől távol esett,senkit sem zavart mégis "önszorgalomból" keresztbe akartak tenni nekünk.
Talán máshol is ilyen a hozzáállás a dolgokhoz?
Mindig van egy ember aki keresztbe akar tenni?
Ezért érdekelt volna a dolog.
Mán teljesen rá voltunk indulva a Gibson gumákra, hát úgy néz ki most sem lesz új gumink marad a kukázott 5ezerért
Miért vagy NAGYON kíváncsi? Ha meg tudod magyarázni, indokolni, talán választ is kapsz a kérdésedre,
de az is lehet rájössz, hogy nem sok értelme van a válasz ismeretének és elengeded a kíváncsiságod...
Mert NAGYON kíváncsi vagyok.
Szerintem te tudsz valamit.......
Miért érdekel?
"SomogyBabod verseny Lemondva !
"Kedves Versenyzők !
rossz hírekkel fordulunk hozzátok, sajnálattal le kell mondjuk a SomogyBabodi Extrem Enduro Versenyt, hosszas készülődés után, és a nektek való megfelelés érdekében, a megváltozott körülmények miatt, és rajtunk kívül álló okok miatt, nem tudjuk vállalni a verseny megvalósítását.
részleteket a miértről, nincs módunkban elmondani, mivel mélyen anyagi és emberi dolgokról van szó, nem akarunk senkivel összeveszni.
aki befizette a nevezési díjat vissza lesz neki utalva a pénz.
Sajnáljuk a kellemetlenségeket."
Kornél Németh Kori Nemeth"

AZÉRT A HÁTTÉRBEN MEGBÚVÓ IGAZI OKOKRA KÍVÁNCSI LENNÉK.


A "jelentős kopás" alatti értékről lehet tudni számadatot?
Nem kötözködni akarok, csak kíváncsiság!
Törölve van a facen az esemény, szövegesen is jelezve van, azaz el.
Tényleg elmarad a verseny?
Amúgy érdekes....maga a gyàr is a kezdetén csaj motornak tituâllta,de az eltelt évek alatt,és az extrem enduró divathóbortnak köszönhetően nem csak csajok ülnek fel rà boldogan.
Igen jók làtod. Nem csak az alapjàrata...az egész karaktete 4 T s.. Alapjàrattól tól....de rendesen....a póver nyitàst nem érzed nem hallod.
Élőben láttam egyszer ilyet Romániában 1 Osztrák kb. 50 körüli nő volt vele, alapjárata szinte olyan volt mint 1 4t-nek, ránézésre is kis motor. Engem is megfogott talán egyszer nyugger koromra veszek ilyet. Addig kíváncsian várom az élményeket!
Sràcok! Nagy a csend.ezért írok. Tegnap volt menet...Nagyon ott van a gép. Kezdem kihozni a benne lévő lehetőségeket.Még 2 alkalom...és kiismerjük egymàst. A kulcs szó: a kezelhetőség...és a könnyū súj. Na itt ne szàmokat képzeld el...mert ez a 99 nem nagy szàm...Ha egy 5 kg sújt a kezedbe fogsz és kinyújtod a kezet tartod simàn. De ha egy métere rúdta akasztom.....beszarsz....Na itt is ez van . Az kicsi súly olyan alacsonyan van...hogy nin cs is. Nagyon jó az ülésnél kiképzett fogóka,sokkal jobb mint spanifert markolàszni. Viszont ez a súly csak 90 szàzalékba előny. Mondok példàt mikor nem az.Patakba mikor 5 10 km el csorogsz mész àt a köveken...gurulgatsz...van olyan...hogy egy nagyobb akadàlyon nem mész àt...hanem megàlsz jó nagy bólintàssal. Figyelni kell. Van ahol a súly jótt tesz... De amúgy nagyon jó vele menni...A hangja mindenkit lenyügöz..még most is dicsérik,milyen tisztàn üzemel.....
Köszi közben lett gerecsetol.
Vagy kerdezd meg Domit meddig ment a 350...turakat vezet...
Itt van peldaul az oreg Liltermaister akinek volt uj 350 ktm es 380 oranal szetdobtak,hogy csereljenek legalabb vez lancot,aztan beleraktak az ujat,de minden pontosan talalt az ujjal,masnak nem volt jelentos kopasa,hogy cserelni kelett volna,es a ven roka 130 kg es tobszoros roman veteran bajnok,szoval a gazt tudja huzni ...most is 350 ese van csak 16 os mindtha
Ok .keresd. milyen kep?