Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én röhögök rajtad, de nem fogja mindenki így fel. Előbb-utóbb valaki arcon fog csapni...
Már engem is érdekel ez a főiskola téma. Rendőrnek tanultál?
Ha megkérdezem melyik főiskolát, úgy érzem annak megint olyan magyarázkodás vagy mallébeszélés lesz a vége, mint a 2020-as motor tesztjének. Persze lehet, hogy tévedek, de veled kapcsolatban a fenntartásaim sokszor jogosak.
Ú köszi. Kell lassan egy facebook..
Gratulálok!
Sanyo. Koszi! De ott szarom.le azt a retket ahol van. Elvbol nem.ulok ra olyan tragyakazalra. Azert koszi :) apropo.nem ugy volt hogy szeriaban is bomba a futomu:) na jo az utobbi csak vicc volt.
Halihó.... xtrainer be meg lett csinàlva az első teló. Most màr sokkal több helyen lehet hasznàlni. Màr oda merném adni Szalinak is egy körre. Nem fossa össze magàt ha nekipattintja egy sziklànak...
Én azon vagyok évek ota, hogy megtanulj helyesen írni, de lassabban fejlődsz, mint kellene. Nem baj, lassú víz partot mos! ;)
Nincs logika, szerinted.
Veszel kenyeret olyan peksegben ahol utalatos az elado, vagy ugy viselkedik ahogy nem szeretned?
Vagy mesz olyan fodraszhoz aki folyamatosan mocskolodik? Vagyvagy........
Furcsa. Na mindegy menjetek vissza a Zsir klubba kolbaszt nyaldosni
Feri,
Igen szar. Sot nagyon szar.
Lehet nagykepu vagyok, de ezt most kihoztad belolem: nem egy szinten vagyunk, es sajnos nullan vagy mar teljesen. Ignoralom az osszes hozzaszolasod mivel felesleges idopocsekolas megcsak ranezni is.
Nincs harag, csak tenyleg erre nincs idom.
Csaaaoooo!
Ha valaki betàt szetetne......mond màr meg kitől vehet még magyarorszàgon?? Vagy ha veszel egy autót bàrhol. Mi a szempont? Hogy a keteskedő fedhetlen élet éljen,templomba jàrjon, segítse az elesetteket? Ezt csak azért írom, mert nincs logika abba amit írtàl.... Shercot is csak egy helyen tudsz venni.......De legalàbb lehet kapni....
Nagyon jól megfogalmaztad! Tényleg igaz, hogy az emberek alapvetően nem változnak.
Feleslegesen hazudozni nem ugyanaz mint viccelodni. Ehez nem kell szar humorerzek. Egyszeruen levonod a kovezkeztetest. Hulyesegeket beszel. Legyintesz es kesz. Mint amikor egy szunyog zug s radszall. Lesoprod es tudomast se veszel rola. Kellemetlen
De elturod mert tudod hogy szerepe van az okoszisztemaban. Mint amikor meghal valaki ....ő nem erzekeli ... Neki nem faj hiszen meghalt. Csak a körülötte élőknek nehez.... Na most ugyan ez a helyzet a hülyével is...
Meg mindig nem ertem hogy ez miert jo.
Egyszeruen azokat az embereket sem ertem akik motort rendelnek tole. Biztosan en vagyok rosszul osszerakva
Csak aki olvassa a beírásait és válaszol rá.
Aha! Mindenkiből azt csinál mindig...
Szerintem hülyét csinál belőletek, mert nincs humorérzéketek. :-)
Több sebből vérzik ez a premier( is)
Én még Zsír újjának a hangjára is kiváncsi lettem volna,tekintve hogy kb. percen belül mondta hogy önindító zérus....
Te Feri,

Mi ez a "nitrometan" story? Fejtsd mar ki legyszives!
Mivel tudtommal : "E5 : benzin, amelynek alkoholtartalma 5% etanol"
Tebenned bíztunk elejitől fogva! - evangélikus énekeskönyv 339.ének.
Ez viszont kurvajo! Szetsirtam magam. Mostanaba mar ra sem probal. Tàblàs. Otto szenzacios .:)))
Az s7 anyagára max. akkor 5000 euro, amikor az anyag még az öntödében vagy a bányában van.
Feri!

Ne beszélj már mellé!

Én fogadtam rád, hogy Te nem beszélsz a levegőbe a 2020as husqvarnaval, és bedobod azt a blokk számos fényképet, hogy mindenki tudja meg az igazat.

Erre elkezdessz mesélni.

Ne csalódjak már benned.
Nyomorekok. Minek.jartok.oda? El.lett pofazva ne jarjatok oda ennyien. Szarazba se tudtok ott felmenni mi a faszt eroltetitek? Menjetek rétre .. Szetrugtok.kapartok.mindent!!!kibaszott kretenek. Ez a heyzet. A motorszamot ha lefotozod mivel.kezdodik. ne 9 legyen az elso hanem valami.0 vagy 10 vagy ilyesmi. Ertem hogy 20 as . De a motorszam.megmondja. amugy mar elkepzelgeto van nem kilencel kezdodo. Hamarosan piacon lesznek. Par hét par honap. De a tx nyar vegen jon.