Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha sikerul venned egy okoskarbit...en vevo.lennek a "hülye " szar keihinre. Neked ugy is csak lom lenne a garazsodban..
Hideg téli estéken mikor összeül a család, lehet nézegetni a benya szintet..
A cég azt írja hogy finomabb porlasztás és jóval alacsonyabb fogyasztás, plussz nincsenek rajta túlfolyó csövek, ahol tudná csöpögtetni, így nem igazán értem hogy mitől nőne meg a fogyasztás...
Elég az oldalába egy ablak mint az olaj kukucskáló
Plexibol tudsz ragasztani.
Az átlátszó úszóház nagyon jó ötlet. Lehet ilyet kapni utólag? 18' EC300 karbira.
Sok jó ötlet van benne, szerintem a lecsiszolt tű miatt nagyon megnő a fogyasztása. Szegény gyerek alig tudott megmaradni a motoron...
Ebbe benne van az összes beallitas is.
Az àra.
Neked van ilyen..?? Ebben mi a csemege..??
Sziasztok, ec 300 vásárlása előtt állok, lelkes olvasó vagyok a forumon, egy kis csemegével érkeztem:

https://www.moto1pro.com/endur...

google fordító barátunk segítségével elég érdekes dologra bukkantam, nekem nagyon tetszik, Smartcarb 2, okoskarburátor magyarán, remélem tetszik és nem temetjük a 2T!
Értettem. Vegyél egyet, egyre jobbak! Tényleg!
Igen, és te sherco - t írtál!
Állj le a cuccal!
A fórum neve Gasgas.
Feljàró, àrkok, ahova való ott hasznàlnàm . Banditx ,èrtetted a kèrdèst nem?
mai világban, ki tudja

Szerintem sokszor a feltételezésekből és félinformációkból van a baj, inkább írja le mit akar tudni pontosabban, gondolja át ő is mire kíváncsi valójában,
tuti, hogy számára is hasznosabb információkat fog kapni, ha pontosít.
Szerintem nem motorozni akar vele hanem sajtot készíteni.
Szia!

Lehet vele motorozni, mi érdekel konkrétabban? Illetve hol akarsz vele motorozni? (már ha erre a célra kell és ezért kérdezed)
Szia! Téged sem vertek a nyelvtan könyvvel gyerekként! A fórum neve beszédes... Amúgy nagyon jó a sherco 300 2t, csak az alkatrész ellátástól félnek a tulajok.
Hello! Schercok milyen kèpek 300 2t erdekel 16 os evjarat, van valakinek itt?
Sziasztok!
Gas Gas ec 300 2009 vélemény?
Válaszokat előre is köszönöm !
Visszatérnek a ktm-hez az elkóborolt báránykák.
Csopert vegyel.tata.