Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok gas gas ec 2009 hez keresek himba és blokkvédőt akinek van irjon köszönöm
nyáron 20w-50, gyári lamellák.
Helló! Vkinek eladó fsr450? Papiros vagy anélküli mindegy csak menet kész legyen!
Az előző tulaj használt technoszintetikus olajat (10w-40w) de a szintetikus olajat egyáltalán nem ajánlják. A kopót nem tudtam megállapítani hogy milyen gyártás de a mérete rendben (10mm)
Melyik viszkozitás és milyen a kopó szetted?
Milyen kopó szetted van bent?
4. oldal ;)
Ez a slave cilinderré vonatkozik, nem a váltóiakra. ATF teljesen jó a kuplungnak és váltónak is.
Köszi.4T 5100 Motul volt benne (ragadt) Összefogóan ellenőriztem a kuplung és részeit, ahol mindent értékeken,megfelelő állapotban találtam.ATF dexron megy bele és hamarosan kiderül hogyan működik.
nekem a szintetikus olaj is kormos lesz 6 óra motorozás után, ásványival inkább ki se próbálom. Pedig nem versenyzek.
2002-2014 közti modellekbe tuti ezt javasolják. https://nanopdf.com/download/p... Szintetikus olajat kifejezetten nem ajánlja a gyár. (Ehhez képest van, aki arra esküszik.)
Szia!

Azt tegyél bele, amivel számodra jó a kuplungot kezelni.
Több fórumon van ilyen infó, hogy ezt ajánlja a gasgas ebbe a típusba, de nem hivatalos infó!

Részemről az EC be is ezt locsolom, használható vele a kuplung, olcsó így nem sajnálom lecserélni pár menet után.
Sziasztok! Txt 280pro-ba jól tudom hogy ATF dexron 3 a legideálisabb karter (váltó, kuplung) olaj?
Jó kis terep. Èn beosztanàm 1 hètre...
aki járt e85-tel az érzi a szagát. De a fogyasztáson is észreveheted.
és sok víz is mert oldódik az alkoholban.
Ott a 95% nyaral..én az 5%-ban lennék..aki nem...Ilyen adatlappal tudnod kell miröl beszélek...
Mi a lófszt keresnél ott? Nyaralni akarsz??!
Erre inkább nem reagálok...mert a szezont nem a hegyekben fogom kezdeni..hanem Sopronköhidán..a 2-es zárkában...
Kósa megveszi a maradékot a disznyajainak
.. vagy csànyi. Az is elkezdett húsba futni mostanaban. lőrincet meg sem említem. az mindenb en otthonosan mozog. megvette az összes mindent amit lehetett. Nem tudom ,hogy végzik ezek. Szerintem.megússzàk. màr nem.olyan vilàg van mint régen. Az emberi szó ,egy kézfogàs sem.jelent màr semmit. Az ilyen alakok vették àt az irànyítàst.
Igen, ez biztos nem jelent nehézséget az illetékeseknek.
etalon egyenlő etanol
Nem kell a 30 %..elég csak pár százalék is...Biztos nagyobb üzlet...mint kukoricás kenyeret sütni belöle...vagy eladni Marinéninek...hogy megetesse a tyukokkal...