Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 98 vagy a 100as nem romlik meg, abban nem sima etanol van és ráadásul kevesebb is
én is figyelem meddig megy az ára lefelé aztán veszek minden fellelhető benzin tároló edénybe
Holnaptól főparancsnok lesz a megszólítàs.
Van itthon élesztő :-)
Most akkor mégsem romlik meg a benzin szeptemberig?
Gyorsan pöfékeld el!
Szereztem egy triált, a zárlatra. Meg kijelöltem egy nyomot a kertben. Benzin, olaj, szeptemberig :-)

Teljes zárlat nélkül eddig senkinek sem sikerült csökkenteni a ragályt.

Itthon sem lehet. Csak megvárják, míg a csődhelyzetbe kerūlnek a jelentősebb piaccal rendelkező cégek. Az apeh adatbázis alapján megvan az információ. Közpénzzel kitömve ráérnek felvásárolni, töredékáron.
Bevásároltam..összes olaj..gumi..ha kell...ha nem romlik el semmi..a szezonra elég lesz..A profiikép ahol készült...az a hely..két percre van motorral a lakástól...úgy..hogy nem kell menni uton semmit...Itt lehet menni ugy...hogy embert sem látok szinte sehol...Csapat is van..elvileg idö is lesz...Eddig mindig megálltunk...egy-két üditöre..most ez elmarad...de van forrás böven..inni lesz mit...Persze ésszel..mert orvos az nincs...
A legelcseszetebb szituációban vagyunk. Ha adnának információt előre azzal lehetne tervezni. Nekem és kollégáimnak menni kellene egy új pék üzembe vezérlést telepíteni, de halogatva van, mert nem biztos, hogy be tudjuk fejezni. Ha félbe hajuk, akkor áll a pénz az anyagokba, meg a megrendelő sem biztos, hogy egyhamar kifizet. Mivel nincs viszmajor helyzet hírdetve ezért még jogilag kötbért is kaphatok ha nem végzek a határidőig.

A lényeg, hogy mi pénteken még tudtunk motorozni krossz pályán. ;)
szerintem. van 2 ismerősöm akik élelmiszer boltban dolgoznak. mind a kettő kapott már papírt, amit majd a rendőrnek felmutat hogy márpedig ő megy dolgozni. másik meg hogy nem hiába vezényelnek ki annyi katonát...
majd meglátjuk délután.
Szerinted...vagy tudsz valami tutit??
még ma... a főnök délután bejelenti
Nem. Mar nem.lehetett visszamenni. 2-3 honap lezartak a melohelyet.félnek a tulajék. Idősek. Itthon dekkolas. Sik szar hrlyen.lakok. atjartunk romaniaba ha motorozas volt. Palyakat zarva tartjak a kornyeken. Egy ket illegal homok palya 80 km re. De ott meg egy segfej parasztal kell hadakozni.. fuck.. szerintem.kijarasi tilalom lesz.napok kerdese..
Ausztriában vagy?
A budos nathas virusos kurva eletbe. Legalabb ti tudtok helybe menni .itt lezartak a kroszpalyakat.hatarokat .sehova. rohadt szivas az egesz. Nem.lehet menni
Itt egy kis nyalisag estére
http://youtu.be/6cLQ8bSN_oU
Sziasztok. Fse 450 hez 2006 fesszabalyzot tud e valaki? Esetleg mivel kompatibilis? Köszi
A faszt...ugyan az a gumi csak meg van forditva es nem olyan nehez es vizes a talaj..de inkabb van éle a guminak es ez sokat segit..es persze a terep meg fele könnyű,mindt ami a mult heten volt
Új gumi? Nagyon jóo mentèl , tapadt a gèp rendesen.
A többieken múlik, hogy mennyire fogadják ezt el. Ha olyan a csapat, úgyis kiveti magából a lámát! :D
Nem szoktàk észrevenni akik ebben vannak .ugy erzik egesz nap mentek . Sőt ha jol megnezzuk nekik a legjobb .pihenniuk se kellett.gyakorlatilag kivették a napbol ami benne volt.
magadat