Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100 óra volt benne másfél évesen vettem.
Mikori? Van egy gyari kittem.hozza
Járt már igy valaki..?? Kitolom a motort a téli szállásról(melegen volt)..nyúlok az elsö fékre..és érzem hogy beesik...olyan mint mikor levegös...légtelenitettem..de semmi.olyan mintha nem lenne nyomás..Lehet valami retek ment alá..de lehet javitó szett lesz belöle...
Új motor ette meg ezeket 30 óra alatt..??
Ez mind igaz. Kevesen fognak kimaradni belőlle.

De amig lehet távol kell lenni tőle. Főleg, ha nem okoz nehézséget. Távolabb, mint ahogy a nagy tömeg megteliti a korházakat. Egyrészt jusson hely, ha szükséges. Másrészt addig is nő a tapasztalat a megfelelő kezelésben.
Szerintem benzinre költök a legkevesebbet. 30 óra alatt lánc megnyúlt, ahogy a gáz bowden is, kuplung elkopott, kipufogót tegnap tömtem újra, hátsó féktárcsa és betét. Tartósabbnak reméltem a japán csodát. Próbálok óvatosan menni.
remélem nem romlik mert, már lassan 2 hónapja itt áll egy tank 100 as benzin, motorozni meg nem jutok ki.
Most már a 100-as benzin is olcsóbb, mint pár hónapja a 95, azaz innen nézve olcsóbb lett a motorozás.
Szerintem kicsi az esélye, hogy lenne, aki nem fogja elkapni (idővel új-újra fel fog bukkani)

Ha lehet, fel kell tuningolni a szervezet immunrendszerét, hogy mire elkapod, lehetőleg ne halj bele,
persze megoldás lehet, ha lesz rá ellenszer és oltás és addig ki tudod húzni, hogy nem ér el.

Nagyobb gáz, hogy az orvosok semmi mással nem tudnak/akarnak(mikor hol mekkora a gáz) foglalkozni, s az idősek/betegek nem azért fognak meghalni, mert koronavírusosak lettek, hanem azért, mert nem látják el őket más ügyben.
Vagy maga a magány, nem találkozhat unokákkal, stb., lelkileg leépíti s így testileg is.
Ez így rendben is lenne, egy soha vissza nem térő alkalomkor. De egy motorozásért.....van egy gyermeked, akit fel kell nevelni, aki számít rád.
Ennél jobban értékeld az életed Jaxy!
En mar nem hiszek senkinek semmibe..agymosas megy a korona virus mellett akkora szinten mindt ahogy terjed az info.
Mi is 4 en mentunk motorozni..aztan lettunk vagy 15 en..en nem szarok ha virusos lettemnbagy leszek..at esunk vagy nem..jojjon aminek kell,vagyunk elegen..velem vagy nelkulem..vagy veled vagy nelkuled tok mind1.
Na..
A halottak szamaban van a szignifikans kulonbseg. A masodik esetben sok olyan is meghal aki mentheto lenne.
A többi ország gyakorlatát nézve, én is úgy látom, hogy a nyár biztosan rámegy. Június lesz a csúcs, utánna lesz enyhébb a helyzet. Ha minden jól megy, akkor szeptemberben nyithatnak az intézmények.

Ha nem lett volna korlátozás, akkor májusban meghal, akinek nincs szerencséje, a többin átmegy.

A statisztikai görbe alatt ugyanakkora a terület. Vagy átengedik gyorsan, vagy elhúzzák.
Hetente egyszer megyek ahogy előtte egész télen, részemről nincs baj a természetben motorozással de ne lógjanak egymás szájába! A szállodák szeptemberben fognak nyitni hungarisztánban ezt mondták. Legjobb esetben is 2 hónap nyomor, aztán 2-3 év válság jön.
Jo kepek Jaxy. En.mondjuk.békeidőben se csipem az ilyen.nagy letszamos valamiketaz erdőben. Most meg különös kep .kijarasi korlatozas van. Vilagjarvany. Szar vilag van. Menjen aki tud de szerintem szep csendbe titokba. Kàr az embereket hergelni.. erdekes mod Romaniai endurosoktol 5 percenkent jelenik meg egy post .itt vagyok ott vagyok amott ugratok egesz nap motorozok. Jól teszik! Nem vagyok irígy! Csak erthetetlen mi a fasznak teszik föl hogy mindenki lassa ők bizony motoroznak reggeltol estig. Titokba csinalna az elmenyt ugyanugy ateli . Egyebkent meg remeljuk.nem.tart mar soka ez a fos..... Az osztrak. Elnok beszedeben arrol.nyilatkozik mindosszesen 1 honapig tartson ki.meg mindenki. Remeljuk nem 2-3 honap.mint amirol itthon olvasni.
ha egy beteg volt most már mindenki az.
Lecseréltük aztán verettünk is pár kört
Amióta meleg van nagyon szarul megy alul a 350es, azt hiszem ismét neki kell állni baszogtatni a tps-t
Félgázon túl megy mint az olajozott istenverés alig lehet rajta maradni
Karintiba vagy mibe..de baszott jonvolt..na meg az a sok pálinka..ooooooo
Mai fasz veretés
http://youtu.be/V1t2oqU6IM0
Mikor arra volt a legjobb kedvezményem én is abba áztattam. Semmi hátrányod nem lesz az 50essel.
Éppen én is 10-50-est használok. Nem bírom elképzelni, hogy hétvégi harcosként, ezen az éghajlaton kevés lenne.
Eddig 10w60 volt benne azért kérdezem
Szerintem az kell bele. Én az FE 350-be azt rakom (ez van a gyári könyvébe)
Miért lenne gáz?
a 350es exc-be a 10w50 mennyire gáz? nekem teljesen jó az lc4-be aztán ebből tudnék szerezni reális áron 4 literes kannával