Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elejen a csovon is szepen atmegy a feljaron.

Jo nezni a verseny szellemet, hogy nem all be a sorba hanem keresi hogy hol tudna elmenni.
Baszott ügyes ez a faszi..egy adott pillanatba Norbi is elotte van,miutan felugrik a falon.A trialos reszen is kibaszott ügyes..a gazt is tudja huzni
ez tetszett!
Alakul.....
Nem egyedi eset. Itt egy feltehetően német versenyzőt (Jozef-et) okosítja egy spanyol bámészkodó. http://youtu.be/-73T3FSjOUg
Nemreg voltunk Szeben nel motorozni. Egy ott élő német srac vezetett minket. Mondta ismeri zsirtv t. Tavaj romaniacsot nezte valahol. Ott latta zsirtv t videozni. Egy nehez feljaro volt sok néző. Nem ertette hogy ez a fiu kiabal Walkernak és mondja neki.hogy alljon fel a motoron es kapcsoljon kettes fokozatot. Le is videozta mindezt. Lattam a videot tv . Nagy tanito vagy te hallod. A vilag legjobbjainak is tudsz ujat mondani. Szerintem ha nem szolsz neki nem.jut föl!
Nekem öreg kecském van . De ha az uj factory motorokra raulne .lent adna egy gazt a startnal es felmotorozna egy gazzal a celba!
A kommentátor azt mondta, hogy a Betáknak olyan tapadása van, hogy lent ragadtak a bányába.
Ib "Vegard" Andersen

http://youtu.be/7l-ieIuA2iw

Első villa és kerék nélkül szokott triálozni
Diter Rufolf volt az XX5 kiadással, ő meg gyári teszt pilóta.
De nem az a gyerek akire gondoltam,de itt a pekda,hogy gasgassal is lehet motorozni..na csak gondolj bele ra ulne a motordra,ami 10 generacioval ujabb,motor,vaz minden..akkor hogy menne ott fel
Az a britt Wiliam Hoare aji a superenduron is a junior kategkriat legyalazta..trialozik a csoka..es o tuti gasgassal megy,es kibaszott szepen es gyorsan is megy..az apu egy kover kerekarcu regi trialos bajnok angliabol..szoval volt honnan orokolni
Megneztem ujra. Egy gg vel.megy a nyitott sisakos ember. Iszonyat teknikaja van. Senki sem ment olyan szepen fel mint ő. Gumijat se etette le addig lehet az is segitette. Passz
Volt ott egy ember xx5 erzberg kiadassal is. A sima exc juni vegen jon juli elejen. A boltokba. Ez meg mar ott verette . Azt tudom hogy mar reg kesz vannak. De ez ugyan honnan bugazta?
Diter Rufolf talan. Nem biztos.
Dew. En leszarom a tpi t. Ferit jobban erdekli.mint engem. Neztem.egy hosszu videot most. Volt egy betas. A fak alatti oldalig jutott aztan tolta. Nem.robogott fel ulve tapadassal.. viszont volt egy nyitortt sisakos csavo a vegén. 3 x felmotorozozt szinte a tetejeig. Az nagyon tetszett. A nevét nem tudom. Talan az osztrak fazon . Trial teknikaval.megy nem szarul! Lehet az is betaval.megy? Nem figyeltem. En garciat nem.lattam futkisni a feljaron. El volt az keszulve ugyanugy mint barki.mas.
ez is igaz, az elején elég sokáig akadályozták, s utána még is előre keveredett

Még nem néztem meg, de valószínű hogy a carl's dinerben jóval gyorsabban átjutott mint bárki más.