Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fiuk...Biztos tudja valaki...hogy gyárilag..a ktm power csavarja...mihez van állitva??...Lehet rosszul tudom...de talán..ha kitekerem teljesen...a négyzetes csavart...onnan vissza..tehát befelé..másfél kör..
És/vagy inkább az olaj, ha nem reagál a csillapítás állítóra (bár igaz te a befelé csillapítást állítottad).
A seggét akkor szokta eldobálni, ha a rebound, azaz az alsó csillapítás állító van totál kitekerve.

A gázt úgy tudod tutira csekkolni, ha kiveszed a telót és leveszed róla a rugót, ha benyomod a rudat és visszajön, van benn gáz, ha nem jön vissza, nincs.

Ha teljesen tutira akarsz menni, vidd el egy futóműveshez, majd megcsinálja neked.
Alul is van egy àllitó csavar. Nézd meg. Lehet valami okos kicsavarta. És hogy nehogy félre értsük egymàst....jobbra van becsavarva..
Sziasztok! Van egy 2017-es GasGas ec 300-am A hátsó teleszkópja nem csillapít rendesen! dobál el dobja a seggét (puha) hiába tekerem a felső gáz tartálynál keményre nem történik semmi.. :/ Olyan mintha semmi csillapítás nem lenne. gáz elmehetett belőle ?
Mióta nyertél a lottón nem jössz velünk motorozni,most meg Kínai gyárat akarsz venni.
Nem lesz ez így jó...
Tudja valaki annak a kínai márkának nevét ami még mindig Husqvarna te 450 gépet rak össze? Valamikor én is leírtam de elfelejtettem.
A husaberg addig ment vele amíg csapágyas nem lett.
Igen. Volt azert baja
ez a 41-es?
Fcr felujitas, ha valakit erdekel.
Feri emailben küld már el légy szíves az adataidat. Tegnap küldtem levelet.
Köszönöm. Igazad van, van benne 10% gyengébb láncszem, de a 90% nagyon kényelmes, biztonságos. A csigás megoldás miatt, sajnos ez szükségszerű.

Akárhogy gondolkozom, utólag is, nem tudnam optimálisabbra kihozni.
Petya jó lett az új áttétel, jobban kezelhető a motor, nincs lefulladás. Így lett olyan az egyes mint neked a kettes. https://www.sportmotor.hu/vide...
Amin àllsz.lefele a 3 ik fokon mar rossz lehet lefele menni.felfele biztosan jo! A jobb làbnak.nem sok hely van. Azert ügyes vagy hogy ezt így megcsinàltad!
Az első 5 nap amíg kényelmesen elkészül, addig biztos. A következő 50 év lett volna szenvedős.

Ez olyan optimális megoldás volt, ami a használatban nagy lépőfelületet, kellemes lépcsőmagasságot adott ki. Használatban nagyon meg vagyunk elégedve vele.
Valoszinuleg tul magasak lettek volna ugy a fokok, azert keszult igy
kínai az is, csak egy picit jobb kategóriából. Mindegy hol szerelik össze.
Plusz ezeken a háromszög mintákon mocsok szar menni miénk is hasonló de nagyon kényelmetlen
Jol meg bonyolitottad. Haragszol magadra? Egy pihenovel a huto folott kenyelmesebb lett volna.
Ha elkap az inger, akkor belemerülök a lakatos szakmába is. Legutóbb pl ezt kreáltam.
Gonzó! Azt hittem te csak a billenytyűzetett szoktat kalapàlni...