Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nana! En ilyet nem mondtam,sot az ellenkezojet mondtam!
Nem kell nagy biznisz embernek lenni hogy lassuk mi fog tortenni ezen a teren.
Na aztan most is johetnek az okos kommentek,hogy miert nem ugy lesz
Emlekszem is hogy jottetek itt az elvekkel hogy nem adjàk inkabb felgyujtjàk :). Na. Csak volt az a pénz ugye .
Dew, pont ezt beszeltuk itt ha jol emlekszem par honapja talan a Betaval kapcsolatban.Latni lehetett hogy ez fog tortenni a gassal is.
A kovetkezo a Beta vagy a Sherco lesz. Aztan egy "rivalist" hagyni fog, hogy a versenyhivatal ne korlatozza a tevekenyseget. Nagy hal-kis hal effektus.
Sajnos ez megy, de hat sokmindent nem lehet tenni. Hirtelen nem fog mindenki felhagyni a ktm majmolassal, mert nem igazan van alternativa (versenykepes).
http://www.gasgasrider.org/for...

KTM befektetett a gasgas-ba, lényegében többségi tulajdonos lett. HIvatalos a hír, nem kamu. (Mark Berg megerősítette)
Nekem kondenzátor hiba okozott melegindítási problémát.

Sajnos én csak műkedvelő vagyok. Nem tudok többet erről. A tps-el babrálnak ilyenkor. Ahogy te a gázkarral megoldod. Azért következtettem erre a problémára.
gépről nézegettem pár videót, de a kábel hiány megakassza a projektet
gondolom ez valami olyasmi tps mint az fcr karbikon van mert ott is el lehet mozdítani egy kicsit ha ki van tekerve a rögzítőcsavar
hidegen szivatóval max kettőt fordul a főtengely, ezért nem gondolok elsősorban üzemanyag(mennyiség) gondra
A tankban is van.
Ok koszi utána nézek
Az a picike szűrő lett új
A többit még nem fedeztem fel
Havernak ugyan ez a baja volt. Van benne 3 szűrő. Cserèld ki. Ha mi ndig nem jó akkor új injektor. Màsik haver most vett. Nem nagy pènz. Úgy indul mint új koràban.
Ahogy én tudom, van egy tps (gázkar pozíció érzékelő) azt lehet állítani, hogy könnyen induljon. Keress rá KTM TPS sensor adjustment.

https://www.google.com/search?...
ezeken az injektoros 350eseken lehet valamit állítgatni otthon?
hidegen szivatóval egy pöccre indul melegen simán leállítva alig akar beindulni játszani kell a gázzal hogy van az a gázállás(nagyon kicsit kell húzni) amikor beindul
nekem ez az injektor nagyon ismeretlen eszköz
13 52..betekertem...itthon :)))
Tekerd beljebb az alapjatatot matyi. Leall a motorod.mekkora az attetel?
Ezért mentünk. Gyönyörű!
http://youtu.be/rPmsNOzJ0Dk
Sok volt a tempós rész meg vagy 30km aszfalt út is.
Ez a szenvedős rész csak 200 méter lehetett de nekem egy örökkévalóságnak tűnt.
Este nem kellett ringatni...
Kemény vagy. Én már30km nél szétesem. Pedig lassan megyek mindehol.
Tartalék üzemanyag ha esetleg eltévednénk.
120km mentünk első nap de nem volt szükség rátankolni.
milyen flaska van a fejidom-ra rogzitve es miert?
Ez egy oktató jellegű videó hogyan ne motorozz kategóriában.
Miután a pisztrángtelepnél megettünk egy jó adag halat puliszkával csak ennyire futotta.
Igen,szarul motorozok de lassan 50 évesen és évi 1-2 motorozással ez már jobb nem lesz.
Ja a gyerek meg az asszony ereiért azért kár lenne....