Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Karbicsere után (Köszi csokimester)a motor faszaul muzsikal..kb akkora a 2 porlaszto kozott a kulombseg mindt eg es fold között..na nem tulzok de majdnem...meg a Tpi t is felhuzná a hegyre..semmi bugyborék semmi hezitálás...Egy kis mltorozas 3 honap tél után.
http://youtu.be/wdnkmVdiYhU
hianyolom belole a kulcscsont vedo reszt
Hali fiuk...Van valakinek..lágy protector ing..?? Alpinestars Bioniic Plus...Ezzel szemezgetek...mert a másik..egy régi ufo...már kinyult nagyon...Azt mondják..ez nagyon kényelmes...és meg is véd..Van tapasztalat valakinek??..
Szezon....
Zsolti Bàcsi? Elkezdődött neked màr a szezon? Mert èn mèg nem voltam hegyen , de màr nagyon mennèk. Volt a múlthèten egy csapat, ott 2db új betàt avattak. Valahogy kezd elszaporodni? Hogy mièrt? Nem is èrtem. Nagyon szèpek a 20 as modellek...meg lehet Zsír megitèlèse is egyre pozitívabb. Mindegy. Menni kène màr.....
Szerintem nem olyan béna ez a Tim Coleman, nem tudom miért mondtad..
Nem hinnèm....Inkàbb úgy èrzi magàt, mint èn a sütemènyes púlt előtt: vajon melyik a legfinomabb...
Csak ott fog kikötni Szalajtós, hogy vesz egyet..
6500 körül. Talàn.
Hogyé vesztegetnek most egy uj betat rr ?
Ez vilagos volt.
Masik osztalyt kerulgetett. Gondolom utolerte oket. A sajat kategoriajat nem kerulgeti ugy .
Hihetetlen milyen jol megy a vizes koveken. Ahol mindenki lecsuszik o ugy megy fel mintha tokeletes tapadasi korulmenyek lennenek.
Szia!

09 re vegyél egy 2011 idomszettet meg esetleg légszűrőház műanyagot, azt a részt, amire a hátsókerék felett van és szerintem kész van,
nem kell rá komplett átalakító, 100%, hogy dettó ugyanaz a segédváz 09 és 11 esetében.
Csak a régebbi típusokra kellhet a segédváz, ami húzós a történetben.
Ha az oldalidomot nem akarod kicserélni, a légszűrő házat sem kell bántani.

Fehér első sárvédőim vannak, talán légszűrő ház is, szét kell nézzek, majd írok.
Szia találtam de ott elég húzós az ára
Köszi azért
Szia! A Gerecse motornál próbáltad már?
Sziasztok gas gas ec 300 2009 re keresek 11 es idom szett átalakitot akinek van írjon köszönöm
Cz egy fos. Osszemacskasodik. Motorozasonkent allitani kell. Did jo stabil. Azonos aron! Mx 24 nel nemreg akcios volt a vx 2 . 11000 ft ert. Az nem szar ar!
tudok olyat aki cz lánccal bíbelődik. Ez nem nyúlik szakaszosan bírja a homokot.
Én mindig két elsőt veszek a szetthez, aztán amikor eszembe jut csere
Így érezhetően többet bír a szett, aztán az első lánckerék tök olcsó
Én is azt veszek mindig. Nagyon elégedett vagyok vele. Nem kell babrálni a lánc állítgatással. A kis lánckereket figyelem, az többet forog, ha kopott cserélem.
A lánc színe nem egyenlő a minőségével !